star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Jak otworzyć limit pożyczkowy w Euroloan?

Firma pożyczkowa

Zainteresowała Cię oferta Euroloan – uważasz, że otwarcie limitu pożyczkowego to doskonałe rozwiązanie, które jest wygodne i stosunkowo łatwo dostępne. Zastanawiasz się jednak, jak wyglądają wszystkie formalności? Usiądź wygodnie i zobacz jak krok po kroku otworzyć limit pożyczkowy w Euroloan.

Weź pożyczkę w Euroloan

1. Określ parametry limitu

Na samym początku musimy określić, o jaką kwotę limitu pożyczkowego chcemy wnioskować. Na stronie internetowej Euroloan znajduje się prosty kalkulator, za pomocą którego możemy wybrać kwotę od 300 zł do 20 000 zł. Od razu też zapoznamy się z szacowaną miesięczną ratą oraz całkowitym kosztem pożyczki. Następnie możemy przejść do kolejnego kroku.

2. Utwórz konto w serwisie Euroloan

Aby złożyć wniosek otwarcie limitu pożyczkowego w Euroloan, niezbędne jest utworzenie swojego indywidualnego profilu w serwisie internetowym pożyczkodawcy. Musimy zatem wypełnić takie informacje, jak:

  • dane osobowe (imię, nazwisko, numer telefonu, e-mail, obywatelstwo, numer rachunku bankowego),
  • adres zameldowania (ulica, numer domu i mieszkania, kod pocztowy, miasto),
  • adres korespondencyjny, o ile jest inny niż adres zameldowania,
  • dane identyfikacyjne (PESEL, seria i numer dowodu osobistego, data ważności dowodu osobistego, nazwa użytkownika, hasło wraz z powtórzeniem).

Konieczne będzie także wyrażenie zgód administracyjnych i marketingowych, a także pozwolenia na sprawdzenie historii w bazach kredytowych.

3. Wypełnij wniosek o otwarcie limitu pożyczkowego

Euroloan poprosi nas na tym etapie o podanie informacji dotyczących naszej sytuacji zarobkowej i finansowej. Będzie konieczne określenie naszego źródła dochodu, wskazanie wysokości miesięcznych dochodów netto oraz wszystkich zobowiązań. Na podstawie tych informacji Euroloan obliczy nasza zdolność kredytową i przeanalizuje, w jakiej wysokości możemy otrzymać limit pożyczkowy.

4. Zweryfikuj swoją tożsamość

Pożyczkodawca musi sprawdzić, czy podane przez nas dane są prawdziwe. W tym celu poprosi nas o wykonanie przelewu weryfikacyjnego. Z własnego rachunku bankowego jesteśmy zobowiązani przesłać kwotę w wysokości 1 zł na konto Euroloan (można to zrobić szybciej za pomocą transferu BlueMedia). Dane nadawcy przelewu zostaną porównane z tymi, które zostały podane we wniosku.

5. Oczekuj na decyzję i otwarcie limitu

Jeśli dane będą poprawne, pożyczkodawca podejmie decyzję o otwarciu (bądź nie) limitu pożyczkowego w zależności od wyniku analizy wiarygodności kredytowej. Zostaniemy o tym poinformowani. Jeśli decyzja będzie pozytywna, otrzymamy dostęp do limitu pożyczkowego w określonej wysokości. W każdej chwili możemy niego wypłacić dowolną kwotę – przez całą dobę, każdego dnia w tygodniu. Pieniądze zostaną przelane na nasze konto bankowego do jednego dna roboczego.

Więcej o Euroloan

Pożyczaj kiedy chcesz, ile chcesz, ale oddawaj w terminie

Limit pożyczkowy to naprawdę wygodne rozwiązanie. Można otworzyć limit, a korzystać z niego w razie potrzeby, nie składając nowych wniosków i nie tracąc czasu na zbędne formalności. Warto jednak pamiętać o terminowej spłacie. W przypadku spóźnienia się z miesięczną ratą trzeba liczyć się z odsetkami i karnymi opłatami, a zaprzestanie spłacania należności może się wiązać z oddaniem sprawy do windykacji czy w efekcie do komornika. Lepiej tego uniknąć i pożyczać tyle, na ile nas stać i regularnie oddawać zobowiązanie. Limit pożyczkowy łatwo otworzyć, ale gorzej spłacić – warto więc mądrze podjąć decyzje i dopasować jego wysokość do sowich faktycznych potrzeb i możliwości finansowych.

Zobacz, co o firmie Euroloan mówią dotychczasowi klienci

Weź pożyczkę w Euroloan

Ocena: 4.00 (15 głosów)
avatar
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
0 0
Article Rating
guest
0 komentarzy

0
()
x