star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Opinie o Euroloan

Firma pożyczkowa

Chcesz otworzyć limit pożyczkowy w Euroloan, ale wciąż masz wątpliwości? Zapoznaj się z mocnymi i słabymi stronami, które zostały zebrane w oparciu o faktyczne doświadczenia klientów korzystających z oferty tej firmy. Sprawdź, kiedy limit pożyczkowy jest najkorzystniejszym rozwiązaniem i podejmij decyzję dopasowaną do swoich potrzeb i możliwości finansowych.

Weź pożyczkę w Euroloan

Kiedy limit pożyczkowy w Euroloan się opłaca?

Limit pożyczkowy jest łatwiej dostępną alternatywą karty kredytowej. W banku, aby dostać limit kredytowy trzeba spełnić szereg warunków, mieć stałą pracę, dobre dochody, niewielkie zobowiązania…. Tymczasem linia pożyczkowa w Euroloan nie stawia zaporowych kryteriów: aby nią wnioskować wystarczy ukończone o 18 lat i źródło dochodów, ale niesprecyzowane, więc może to być np. umowa o dzieło, emerytura czy świadczenie socjalne. Wymagana zdolność kredytowa też jest o wiele niższa niż ma to miejsce w bankach.

Limit pożyczkowy może też z powodzeniem zastąpić pożyczkę ratalną – w dodatku nie trzeba wypłacić całej gotówki od razu, co jest o wiele wygodniejszą opcją. Zadłużenie spłaca się w miesięcznych ratach, a koszty są zbliżone. Łatwiej go spłacić niż chwilówkę, na której oddanie ma się tylko 30 dni.

W Euroloan o gotówkę mogą wnioskować wszystkie osoby pełnoletnie, nie ma żadnych limitów wiekowych. Szansę na otwarcie limitu pożyczkowego mają zatem osoby bardzo młode, np. studenci czy podejmujące pierwszą pracę, a także seniorzy – emeryci i renciści. Nie wszystkie banki i firmy pożyczkowe dają szansę na złożenie wniosku bardzo młodym i starszym klientom.

Wady i zalety limitu pożyczkowego w Euroloan

Każda oferta ma swoje mocne, jak i słabe strony. Obiektywne przedstawienie każdej z nich pozwala na podjęcie mądrej decyzji o skorzystaniu z propozycji bądź też nie. Zapraszamy do zapoznania się z wadami i zaletami limitu pożyczkowego w Euroloan. Uważasz, że powinniśmy rozbudować poniższa listę? Poinformuj nas o tym w komentarzu – chętnie uzupełnimy nasze zestawienie o Twoje doświadczenia z firmą Euroloan.

Zalety:

 • niska dolna granica wieku,Przejdź do Euroloan
 • brak górnej granicy wieku,
 • indywidualne podejście do każdego klienta,
 • minimum formalności,
 • szybka decyzja kredytowa,
 • szeroki zakres pożyczki (od 300 zł do 20 000 zł),
 • prosta rejestracja w serwisie,
 • wygodny interfejs strony,
 • wypłat z limitu można dokonywać 24 godziny dobę przez 7 dni w tygodniu,
 • możliwość przedłużenia terminu spłaty,
 • nowoczesny model pożyczania.

Weź pożyczkę w Euroloan

Wady:

 • niska przyznawalność limitu,
 • wysokie koszty pożyczki,
 • dodatkowe koszty za utrzymanie konta i limitu,
 • weryfikacja w bazach kredytowych,
 • brak dokładnych informacji o kosztach limitu na etapie wnioskowania o pożyczkę.

Co mówią klienci, czyli opinie o Euroloan

Sowa Finansowa tę część serwisu oddaje w ręce klientów Euroloan. Staramy się nie interweniować w treści pozostawianych przez was komentarzy – ograniczamy jedynie przeginanie z tzw. hejtowaniem, spamem i przesadną „łaciną” :) Mamy świadomość, że opinia prawdziwych klientów Euroloan ma bardzo duże znaczenie dla każdego, kto zastanawia się nad pożyczką w tej firmie. Liczymy zatem na waszą wylewność i szczerość. Powiedz co myślisz, jakie masz doświadczenia i daj dobrą radę innym.

Podziel się swoją opinią o marce Euroloan i napisz jakie masz doświadczenia z pożyczaniem w tej firmie. Wiele osób czeka na twoją opinię.

Umieszczane przez klientów opinie o Euroloan stanowią jedno z kryteriów oceny tej firmy w naszej porównywarce.

Zobacz, jak wziąć pożyczkę w Euroloan

Weź pożyczkę w Euroloan

Ocena: 4.02 (107 głosów)
avatar
HIT!
1 000
od 100 zł do 3000 zł
30 dni
od 5 dni do 45 dni
0
RRSO: 0%
1 000
od 100 zł do 3000 zł
30 dni
od 5 dni do 45 dni
0
RRSO: 0%
1 000
od 500 zł do 2000 zł
30 dni
od 7 dni do 30 dni
0
RRSO: 0%

Dodaj komentarz

avatar