star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Jak wziąć pożyczkę w EkspresPożyczka.pl?

Firma pożyczkowa

Pożyczkę w EkspresPożyczka.pl można otrzymać na dwa sposoby: standardowo online oraz poprzez SMS. Zajmie to około 15 minut, formalności zostały ograniczone do minimum. Chcesz wnioskować o gotówkę właśnie w tej firmie? Sprawdź, jak krok po kroku wziąć pożyczkę w EkspresPożyczka.pl. Usiądź wygodnie, przygotuj dowód osobisty, numer konta, telefon komórkowy oraz włącz pocztę e-mail. Startujemy!

Ta oferta na naszej stronie jest obecnie nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pożyczek ratalnych oraz chwilówek.

Weź pożyczkę w EkspresPożyczka.pl

Pożyczka online

Złożenie wniosku za pośrednictwem internetu jest bardzo proste. Cała procedura nie różni się specjalnie od innych firm pożyczkowych. Zobacz, jak łatwo można otrzymać gotówkę w EkspresPożyczka.pl online.

1. Określ parametry pożyczki

Aby w ogóle przejść do rejestracji swojego profilu w systemie pożyczkodawcy i złożenia wniosku,. Najpierw musimy określić, ile chcemy pożyczyć i na jaki czas. Za pomocą suwaka możemy wybrać interesującą nas kwotę: w przypadku pierwszej pożyczki będzie to od 400 zł do 700 zł na okres od 15 do maksymalnie 30 dni.

Od razu zapoznamy się też z szacowanymi kosztami naszej pożyczki. Dowiemy się, jaka będzie opłata, RRSO (roczna rzeczywista stopa oprocentowania) oraz poznamy dokładny termin spłaty. Teraz wystarczy kliknąć w baner „Otrzymać pieniądze” i można przejść do kolejnego etapu.

2. Zarejestruj się w systemie pożyczkodawcy

Nie ma możliwość złożenia wniosku bez założenia swojego profilu w systemie EkspresPożyczka.pl. Dlatego musimy się zarejestrować. Pożyczkodawca prosi nas o podanie następujących danych:

  • imienia i nazwiska,
  • PESEL-u,
  • numeru konta bankowego wraz z nazwą banku,
  • numeru telefonu komórkowego.

Konieczne będzie także zaznaczenie zgód marketingowych oraz administracyjnych.

Po wysłaniu tych informacji otrzymamy od pożyczkodawcy SMS-a oraz e-maila z potwierdzeniem rejestracji.

3. Wykonaj przelew weryfikacyjny

Aby dokończyć proces rejestracji i przejść do składania wniosku, musimy potwierdzić swoją tożsamość, wykonując przelew weryfikacyjny. Po przesłaniu danych niezbędnych do rejestracji profilu zostaniemy przeniesieni na stronę z danymi potrzebnymi do wykonania przelewu na kwotę w wysokości jednego grosza. EkspresPożyczka.pl posiada konta bankowe w Banku Zachodnim WBK S.A, Alior Banku, PKO BP oraz w ING Banku – jeśli również i my posiadamy, w którejś z tych instytucji rachunek, możemy weryfikację dokończyć w parę minut. Jeśli na liście nie ma naszego banku, przelew powinniśmy wykonać na konto w Aliorze. Pożyczkodawca informuje nas, o tym co powinno się znaleźć w tytule przelewu, należy tę informację dokładnie skopiować.

4. Zaloguj się do systemu

Jeśli weryfikacja tożsamości się powiedzie, na podany podczas rejestracji numer telefonu otrzymamy wiadomość SMS z ID użytkownika oraz hasłem, za pomocą którego będziemy mogli się zalogować do systemu.

5. Wybierz ofertę i złóż wniosek

Po zalogowaniu się do systemu będzie można zapoznać się z ofertami pożyczki przygotowanymi przez EkspresPożyczka.pl. Z koszyka można wybrać tę, która nam najbardziej odpowiada i przejść do złożenia wniosku. We wniosku pożyczkodawca zapyta nas o nasze dane adresowe, informacje na temat zatrudnienia i źródła dochodu, mieszkania, a także wydatków i innych zobowiązań. Możemy również (choć nie musimy) zostać poproszeni o wysłanie zaświadczenia o dochodach.

6. Oczekuj na decyzję i gotówkę

Po przesłaniu wniosku, pożyczkodawca podejmuje się jego analizy. Oblicza naszą zdolność kredytową oraz sprawdza nas w bazach kredytowych oraz w rejestrach dłużników. Jeśli wszystko będzie w porządku otrzymamy natychmiast decyzję. Jeśli ta będzie pozytywna, gotówka zostanie do nas wysłana. Osoby posiadające konto w tym samym banku, co EkspresPożyczka.pl środki dostaną na swój rachunek nawet do 15 minut. Pozostali muszą liczyć się z przelewem do maksymalnie jednego dnia roboczego.

Więcej o EkspresPożyczka.pl

Weź pożyczkę w EkspresPożyczka.pl

Pożyczka SMS

W EkspresPożyczka.pl można wnioskować o pożyczkę offline, za pomocą wiadomości SMS. To bardzo wygodne rozwiązanie, sprawdzi się, gdy nie mamy dostępu do internetu, a potrzebujemy gotówki na już. Jak wygląda wnioskowanie o pożyczkę za pomocą SMS-a?

1. Zarejestruj się przez internet

Aby móc wnioskować o pożyczkę SMS-em, najpierw w dowolnym czasie musimy zarejestrować swój profil w systemie pożyczkodawcy. Procedura wygląda dokładnie tak samo jak w przypadku pożyczki online. Podajemy swoje imię i nazwiska, numer PESEL, numer rachunku osobistego wraz z nazwą banku oraz numer telefonu komórkowego. Musimy zaznaczyć wszystkie wymagane zgody marketingowe oraz administracyjne. Musimy również wykonać przelew weryfikacyjny (na takiej samej zasadzie jak w przypadku pożyczki online), który umożliwi nam otrzymanie ID oraz hasła – dostępów do zalogowania się w systemie.

2. Aktywuj funkcję SMS

Po otrzymaniu loginu i hasła możemy zalogować się do systemu. Tam w ustawieniach możemy aktywować funkcję SMS, która pozwoli nam na złożenie wniosku o pożyczkę za pomocą wiadomości tekstowej.

3. Wypełnij wniosek o pożyczkę

To już ostatni etap, na którym wymagany jest dostęp do internetu. Musimy wypełnić wniosek pożyczkowy, tak samo jak w przypadku pożyczki online, informując pożyczkodawcę o naszych szczegółowych danych, dochodach i wydatkach. Wypełniony wniosek możemy zapisać, a nawet w późniejszym czasie edytować.

4. Wyślij wniosek za pośrednictwem SMS-a

Na tym etapie nie potrzebujemy już dostępu do internetu. Wystarczy na numer +48 722 026648 wysłać wiadomość o treści “PROSZE”, następnie podać ID użytkownika, kwotę do wypłaty (w cyfrach) oraz termin pożyczki w dniach (określony w cyfrach). Wszystkie dane muszą być oddzielone spacją. Przykładowo, aby otrzymać pożyczkę 500 zł na okres 30 dni, należy wysłać SMS-a o treści : PROSZE (spacja) ID UŻYTKOWNIKA (spacja) 500 (spacja) 30.

5. Potwierdź wniosek

Po wysłaniu wniosku otrzymasz SMS-em kod potwierdzający. W ciągu godziny po otrzymaniu tego kodu musisz wysłać SMS-a na numer tel. +48 722 026648 o treści: POTWIERDZAM (spacja) OTRZYMANY KOD POTWIERDZAJĄCY (spacja) Wyrazam zgode na weryfikacje moich danych w BIG Infomonitor S.A. Wniosek o pożyczkę musimy wysłać wyłącznie z numeru telefonu podanego podczas rejestracji w systemie EkspresPożyczki.pl. Koszt SMS-a będzie naliczony według taryfy operatora.

6. Oczekuj na decyzję i gotówkę

Nasze potwierdzenie dotarło do pożyczkodawcy – wniosek zostanie zatem przeanalizowany pod kątem naszej zdolności oraz historii kredytowej. Jeśli decyzja będzie pozytywna, na nasze konto od 15 minut do maksymalnie jednego dnia roboczego otrzymamy środki w kwocie, o którą wnioskowaliśmy.

Więcej o EkspresPożyczka.pl

Wnioskuj, jak chcesz, ale pamiętaj o terminowej spłacie

Wzięcie pożyczki w EkspresPożyczka.pl nie jest niczym skomplikowanym. Na dodatek możemy wnioskować o gotówkę, jak nam wygodniej – online lub za pomocą wiadomości SMS. Warto jednak pamiętać o terminowej, rzetelnej spłacie pożyczki. Jakiekolwiek opóźnienie może wiązać się z naliczeniem odsetek, a zaprzestanie spłacania należności będzie wiązało się z wszczęciem działań windykacyjnych i komorniczych. Lepiej tego uniknąć i zawsze oddawać swoje zobowiązania na czas!

Zobacz, co o EkspresPożyczka.pl mówią dotychczasowi klienci tej firmy

Weź pożyczkę w EkspresPożyczka.pl

Ocena: 4.25 (8 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
0 komentarzy