star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Opinie o EkspresPożyczka.pl

Firma pożyczkowa

Planujesz wziąć pożyczkę w EkspresPożyczka.pl? Dowiedz się, czy to korzystna oferta. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy artykuł, który powstał na bazie autentycznych opinii pożyczkobiorców, którzy korzystali z oferty w EkspresPożyczka.pl. Dzięki poznaniu słabych i mocnych stron pożyczki podejmiesz przemyślaną i rozsądną decyzję!

Weź pożyczkę w EkspresPożyczka.pl

Kiedy pożyczka w EkspresPożyczka.pl się opłaca?

W EkspresPożyczka.pl nie ma ustalonej górnej granicy wieku. Osoby od 21 lat wzwyż mogą wnioskować o pożyczkę – wystarczy, że posiadają stały dochód. To doskonałe rozwiązanie dla osób starszych, emerytów i rencistów, które przecież posiadają regularne źródło dochodów, a dla wielu banków czy firm pożyczkowych ich podeszły wiek jest ograniczeniem. W EkspresPożyczka.pl seniorzy mogą pożyczać bez obaw i barier wiekowych.

Tego rodzaju pożyczka będzie bardzo dobrym pomysłem, jeśli potrzebujemy niewielkiej kwoty na krótki termin. W Eksprespożyczka.pl jako nowi klienci możemy wnioskować o pożyczkę w wysokości od 400 zł do 700 zł na maksymalnie 30 dni. W podbramkowych sytuacjach, kiedy potrzebujemy gotówki na już takie rozwiązanie może nas uratować, bez tracenia czasu na formalności.

Warto wnioskować o pożyczkę w EkspresPożyczka.pl również wtedy, gdy chcemy zyskać status lojalnego klienta i móc pożyczyć nieduże kwoty (bo maksymalnie do 2000 zł), ale za to rozłożone na wygodne i łatwiejsze do spłaty raty (okres kredytowania wydłuża się z miesiąca do nawet 120 dni!). Uzyskanie statusu lojalnego klienta wiąże się z terminowym i rzetelnym zwróceniem trzech pożyczek w EkspresPożyczka.pl. 

Pożyczka udziela na przez EkspresPożyczka.pl jest alternatywą dla kredytu bankowego, który jest obwarowanym wieloma wymogami i formalności. W przypadku niewielkich sum nie trzeba tracić czasu, nerwów ani szukać banków, które udzielą nam kredytu – w EkspresPożyczka.pl lojalni klienci bez problemu dostaną do 2000 zł z kosztami specjalnie nieodbiegającymi od tych bankowych.

Zalety i wady pożyczki w EkspresPożyczka.pl

Każda oferta ma swoje mocniejsze i słabsze strony – i nie ma tego, co ukrywać. Dla niektórych pewne wady wcale nie są istotne, innym pozwolą na przemyślenie swojej decyzji. Dlatego przygotowaliśmy listę wad i zalet pożyczki przygotowanej przez EkspresPożyczka.pl. Uważasz, że powinniśmy rozszerzyć tę listę? Poinformuj nas o tym w komentarzu. Chętnie rozbudujemy nasz artykuł w oparciu o Twoje doświadczenia z firmą Eksprespożyczka.pl.

Zalety:

 • minimum formalności,
 • elastyczna oferta,
 • indywidualne podejście do klienta,
 • wiele promocji organizowanych przez pożyczkodawcę,
 • brak górnej granicy wieku,
 • szybka wypłata pożyczki,
 • firma posiada kilka kont bankowych,
 • atrakcyjne oferty dla lojalnych klientów,
 • możliwość wzięcia pożyczki za pośrednictwem SMS-a.

Weź pożyczkę w EkspresPożyczka.pl

Wady:

 • brak darmowej chwilówki,
 • niska kwota maksymalna pierwszej pożyczki (700 zł),
 • firma nie pracuje w weekendy,
 • korzystniejsze warunki pożyczki dopiero po uzyskaniu statusu lojalnego klienta (konieczność wzięcia i terminowego spłacenia trzech zobowiązań),
 • firma sprawdza historię klientów w bazach kredytowych.

Opinie o EkspresPożyczka.pl – zobacz, co mówią klienci o firmie

Sowa Finansowa tę część serwisu oddaje w ręce klientów EkspresPożyczka.pl. Staramy się nie interweniować w treści pozostawianych przez was komentarzy – ograniczamy jedynie przeginanie z tzw. hejtowaniem, spamem i przesadną „łaciną” :) Mamy świadomość, że opinia prawdziwych klientów firmy EkspresPożyczka.pl ma bardzo duże znaczenie dla każdego, kto zastanawia się nad pożyczką ratalną w tej firmie. Liczymy zatem na waszą wylewność i szczerość. Powiedz co myślisz, jakie masz doświadczenia i daj dobrą radę innym.

Podziel się swoją opinią o marce EkspresPożyczka.pl, napisz jakie masz doświadczenia z pożyczaniem w tej firmie. Wiele osób czeka na twoją opinię.

Umieszczane przez klientów opinie o EkspresPożyczka.pl stanowią jedno z kryteriów oceny tej firmy w naszej porównywarce.

Zobacz, jak wziąć pożyczkę w EkspresPożyczka.pl

Weź pożyczkę w EkspresPożyczka.pl

Ocena: 4.22 (41 głosów)
avatar
HIT!
1 000
od 100 zł do 3000 zł
30 dni
od 5 dni do 45 dni
0
RRSO: 0%
1 000
od 500 zł do 2000 zł
30 dni
od 7 dni do 30 dni
0
RRSO: 0%
1 000
od 200 zł do 3000 zł
30 dni
od 1 dnia do 30 dni
0
RRSO: 0%

Dodaj komentarz

avatar