star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Ekredycik – pożyczka na raty do 7 000 zł

firma pożyczkowa

Szukasz pożyczki z dłuższym okresem spłaty? Chcesz pożyczyć więcej niż kilkaset złotych i jednocześnie nie płacić horrendalnie wysokich rat? Świetnie trafiłeś – pożyczka w Ekredycik spełnia wszystkie twoje wymagania! Poznaj zasady pożyczania w tej firmie i odbierz potrzebną ci gotówkę!

Ekredycik – co musisz wiedzieć o tej firmie?

Ekredycik należy do SMS Kredyt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

KRS: 0000610035

NIP: 8971731029

REGON: 020558301

Adres siedziby

Św. Mikołaja 8-11, V piętro

50-125 Wrocław

Kontakt:

Infolinia: 71 719 33 13

Kontakt możliwy także za pomocą specjalnego formularza na stronie internetowej

Godziny pracy:

pon. – pt.: 8.00 – 18.00

Jak widzisz, Ekredycik widnieje we wszystkich ważniejszych rejestrach gospodarczych. Potwierdza to tylko wiarygodność i rzetelność firmy i jednocześnie sprawia, że pożyczanie pieniędzy w tej firmie jest całkowicie bezpieczne.

Historia marki Ekredycik

Marka Ekredycik od samego początku była własnością SMS Invest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SMS Kredyt. Obecnie spółka ta przekształciła się w SMS Kredyt Sp. z o. o. Od 2015 roku właścicielem portalu ekredycik.pl jest Rankomat Sp. z.o.o Sp.K.

Ogólne warunki pożyczek w Ekredycik

Ekredycik oferuje pożyczki ratalne w kwotach od 2 000 zł do 7 000 zł. Maksymalny okres spłaty wynosi 30 miesięcy. Za pożyczenie pieniędzy klientowi firma nie pobiera żadnych prowizji. W koszt pożyczki wchodzą więc wyłącznie odsetki w wysokości 10% oraz opłata operacyjna naliczana stosownie do wysokości pożyczonej kwoty.

Spłata pożyczki odbywa się w równych miesięcznych ratach. Ekredycik jest jednak otwarty na potrzeby klienta i jeśli pożyczkobiorca wyrazi taką chęć, firma może ustalić indywidualne warunki spłaty, dostosowane do jego możliwości.

Elastyczność marki Ekredycik doskonale widoczna jest także w przypadku wypłaty pożyczonych pieniędzy. Większość firm pożyczkowych wymaga od klienta podania numeru rachunku bankowego, gdyż udzielona pożyczka wypłacana jest jedynie w formie przelewu na konto. W przypadku Ekredycik klient może natomiast odebrać pieniądze na poczcie lub w jednej z placówek Banku Pekao. Taki sposób wypłaty środków jest bardzo wygodny dla osób starszych, które nie mają np. dostępu do bankowości elektronicznej.

A kto może zostać klientem Ekredycik? Szczegóły przedstawia poniższa infografika:

pozyczkawekredycikKoszty pożyczki w Ekredycik

Wybierając pożyczkę 2 000 zł na 12 miesięcy, co miesiąc zapłacisz za nią 267,48 zł. Kwota ta jest porównywalna do cen identycznych pożyczek na rynku. Wysokość raty w wybranym przykładzie mieści się bowiem zwykle w przedziale od 240 zł do 270 zł.

Sytuacja wygląda podobnie w przypadku maksymalnej pożyczki 7 000 zł, wziętej na rok. Miesięczna rata jaką zapłacisz w takim układzie wynosi 936,15 zł. Również i ta kwota porównywalna jest do cen konkurencji.

Pamiętaj jednak, że Ekredycik chętnie dostosowuje się do potrzeb klientów. Dlatego podane wyżej wysokości rat i częstotliwości ich spłaty zależą ostatecznie od indywidualnych ustaleń klienta z firmą. I choć na pierwszy rzut oka ceny te nie wybijają się na tle konkurencji, ostatecznie pożyczka w Ekredycik może okazać się najtańszym wyborem.

Konsekwencje niespłacenia pożyczki w terminie

Jak każda firma pożyczkowa, także i Ekredycik nalicza klientom odsetki za opóźnienie w spłacie pożyczki w wysokości 14%. Firma nie pobiera od klienta żadnych opłat za wezwania do zapłaty. Jeśli więc zdarzy się, że nie spłacisz pożyczki na czas, koszt twojego zobowiązania wzrośnie zaledwie o kilka złotych.

Ekredycik na chwilę obecną nie umożliwia przesunięcia terminu spłaty pożyczki. Dlatego w przypadku trudności w spłacie nie warto czekać aż upłynie termin płatności. Lepiej skontaktować z firmą i spróbować ustalić nowe warunki spłaty zobowiązania. W tego typu sprawach konsultanci Ekredycik dostępni są pod numerem telefonu 71 719 33 42.

Spłać pożyczkę przed terminem i odzyskaj część kosztów!

Jeśli jednak uda ci się zwrócić pożyczkę przed terminem, Ekredycik gwarantuje zwrot kosztów za niewykorzystany okres użytkowania pożyczonych pieniędzy. Zanim oddasz pożyczkę, skontaktuj się z infolinią Ekredycik. Konsultant obliczy dokładną kwotę do spłaty na dzień, w który chcesz jej dokonać. Kwota ta będzie już obniżona o należną część kosztów.

Jeżeli natomiast stwierdzisz, że pożyczka jednak nie jest ci potrzebna, masz prawo zwrócić ją w ciągu 14 dni od momentu zawarcia umowy. Wystarczy, że złożysz pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy (druk tego formularza stanowi załącznik do umowy pożyczki). Na zwrot pożyczonych pieniędzy masz 30 dni. Więcej szczegółów dotyczących tego procesu znajdziesz w dokumencie umowy.

Jak wziąć pożyczkę w Ekredycik?

Zapoznałeś się z ofertą firmy Ekredycik i podjąłeś decyzję, że to właśnie tam pożyczysz gotówkę. Podpowiemy Ci, jak krok po kroku złożyć wniosek, na co szczególnie zwrócić uwagę i o czym pamiętać. Przygotuj tylko dowód osobisty, usiądź wygodnie i zobacz, jak wziąć pożyczkę w Ekredycik w kilku krokach!

Weź pożyczkę w Ekredycik

1. Określ parametry pożyczki

Ekredycik udziela pożyczek ratalnych. Na samym początku musimy określić, jaką kwotą pożyczki jesteśmy zainteresowani oraz na jaki czas planujemy ją wziąć. Możemy to zrobić za pomocą intuicyjnego suwaka. W Ekredycik możemy wnioskować o pożyczkę w wysokości od 2 000 zł do 7 000 zł na okres od 6 do 30 miesięcy. Od razu też zapoznamy się z informacjami na temat kosztów pożyczki, dowiemy się, jakie poniesiemy opłaty, ile wynosi RRSO i szacowana rata oraz sprawdzimy, kiedy wypadnie pierwsza i ostatnia rata. Po określeniu parametrów i poznaniu szczegółów na temat pożyczki ratalnej w Ekredycik, możemy przejść do etapu składania wniosku.

2. Zarejestruj się w systemie Ekredycik

Zanim jeszcze wypełnimy wniosek pożyczkowy, najpierw musimy stworzyć swój profil w bazie Ekredycik. Wystarczy tylko, że podamy następujące dane:

 •        imię i nazwisko,
 •        numer PESEL,
 •        numer telefonu komórkowego,
 •        adres e-mail,
 •        typ dochodu (umowa o pracę na czas określony/nieokreślony, umowa na zastępstwo, umowa o dzieło, umowa zlecenie, dochód z gospodarstwa rolnego, własna działalność gospodarcza, emerytura, renta na czas określony/nieokreślony).

3. Wypełnij wniosek pożyczkowy

Na tym etapie musimy nieco uzbroić się w cierpliwość – koniecznie będzie podanie niezbędnych informacji. Na samym początku pożyczkodawca chce, abyśmy określi w jaki sposób chcemy odebrać ewentualnie przyznaną nam gotówkę. Możemy to zrobić na 3 sposoby:

Następnie Ekredycik prosi o podanie takich informacji, jak:

 •        sytuacja dochodowa (wysokość dochodu netto, miesięczne obciążenie dochodu z tytułu kredytów i innych zobowiązań, liczba osób na utrzymaniu),
 •        stan cywilny (żonaty, zamężna, kawaler, panna, wolny-/a, rozwiedziony/-a, wdowiec, wdowa),
 •        numer dowodu osobistego,
 •        obecna forma zamieszkania (wynajmowane, służbowe, u rodziny, mieszkanie własnościowe, dom, mieszkanie komunalne, mieszkanie spółdzielcze, inne),
 •        czas zamieszkiwania pod obecnym adresem w latach,
 •        adres zameldowania (ulica, numer domu i mieszkania, kod pocztowy, miejscowość),
 •        adres korespondencyjny – o ile jest inny niż adres zameldowania,
 •        źródło dochodów (nazwa i dokładny adres zakładu pracy, numer telefonu do zakładu pracy, nazwa stanowiska, okres zarobkowania i dzień wypłaty wynagrodzenia).

Po podaniu tych danych należy jeszcze zapoznać się z wymaganymi zgodami marketingowymi i administracyjnymi oraz zaznaczyć ich wyrażenie.

4. Poczekaj na akceptację wniosku i podpisz umowę

Po wysłaniu wypełnionego wniosku na naszym ekranie ukaże się następujący komunikat:

Firma na tym etapie analizuje nasze dane, weryfikuje naszą historię kredytową w bazach, ocenia czy jesteśmy w stanie spłacić kwotę, o którą wnioskujemy. Jeśli wszystko będzie w porządku otrzymamy powiadomienie o pozytywnej decyzji kredytowej SMS-em. Następnie musimy oczekiwać na kuriera, który do 2 dniach roboczych pojawi się u nas z umową do popisania.

5. Odbierz gotówkę

Jeśli tylko popisana umowa dotrze do Ekredycik, zostaną nam wypłacone pieniądze w wybrany przez nas sposób, czyli przelewem na konto (wówczas otrzymamy je najszybciej), za pomocą czeku GIRO w placówce pocztowej lub w placówce banku Pekao S.A.

Pożyczaj na raty, spłacaj na czas

Jak widać – proces ubiegania się o pożyczkę w Ekredycik jest bardzo prosty i szybki. Bez zbędnych formalności do kilku dni można mieć gotówkę na swoim koncie lub w swoim portfelu. Warto jednak pamiętać, że na tym się nie kończy. Pożyczkę trzeba spłacać i to w terminie – inaczej mogą nam zostać naliczone wysokie odeski i karne opłaty. A te mogą doprowadzić do zadłużenia i windykacji. Lepiej tego unikać!

Opinie o Ekredycik

Szukasz wysokiej pożyczki z możliwością spłaty w ratach? Oferta Ekredycik z pewnością jest tym czego szukasz! Specjalnie dla Ciebie przeanalizowaliśmy warunki pożyczania w tej firmie oraz wyodrębniliśmy najważniejsze plusy oferowanego produktu. Poznaj opinie o Ekredycik i zyskaj pewność, że dokonałeś najlepszego wyboru!

Pożyczka w Ekredycik – kiedy się opłaca?

Oferta Ekredycik jest idealna dla każdej osoby potrzebującej dużego wsparcia finansowego. W firmie tej pożyczysz maksymalnie 7 000 zł z możliwością rozłożenia spłaty na 30 miesięcy. Co więcej, Ekredycik przyda się także osobom potrzebującym kwot rzędu 2 000 zł. Takie sumy często można dostać w firmach oferujących chwilówki. Zwykle trzeba je jednak spłacić po 30 dniach. Ekredycik wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, dla których miesiąc to za mało na zwrot zobowiązania i pozwala im spłacać pożyczki nawet przez kilkanaście tygodni.

Pożyczając pieniądze w Ekredycik zawsze masz możliwość zmiany dnia spłaty raty. Wystarczy, że wystosujesz do pożyczkodawcy odpowiedni wniosek, a nowy termin zostanie ustalony zgodnie z Twoimi preferencjami.

W każdym momencie możesz także zwrócić pożyczone pieniądze. Oddając pożyczkę przed terminem określonym w umowie odzyskasz koszty za niewykorzystany okres kredytowania. Swobodnie możesz więc wybrać dłuższy okres pożyczki, a potem zmienić zdanie.

Wady i zalety pożyczki w Ekredycik

Pomóż nam uzupełniać tę listę! Opisz nam swoje doświadczenia z Ekredycik w komentarzach poniżej. Wszystkie opinie i historie klientów są przez nas czytane i brane pod uwagę w wystawianiu opinii o Ekredycik.

Na podstawie dotychczasowych opinii klientów przygotowaliśmy listę wad i zalet pożyczki w Ekredycik. Oto ona!

Zalety pożyczki w Ekredycik

 • wysoka kwota maksymalnej pożyczki – możesz pożyczyć aż 7 000 zł,
 • zobowiązanie możesz rozłożyć na dogodne raty – maksymalny okres spłaty pożyczki wynosi 30 miesięcy,
 • o pożyczkę mogą wnioskować także osoby starsze – górna granica wieku wynosi 80 lat,
 • możliwość zmiany dnia spłaty raty – aby zmienić dzień spłaty kolejnych rat wystarczy przesłać odpowiedni wniosek,
 • opcja wcześniejszej spłaty pożyczki – oddając pożyczkę przed terminem otrzymasz zwrot kosztów za niewykorzystany okres kredytowania,
 • szybki kontakt z Biurem Obsługi Klienta – do dyspozycji klientów pozostaje infolinia lub formularz kontaktowy na stronie,
 • brak dodatkowych kosztów pożyczki – firma nie wymaga ubezpieczenia pożyczonych pieniędzy.

Wady pożyczki w Ekredycik

 • brak możliwości przesunięcia terminu spłaty pożyczki,
 • klient może mieć aktywną tylko jedną pożyczkę – o kolejną można wnioskować dopiero po spłacie poprzedniej,
 • pożyczki nie otrzyma osoba posiadająca aktywne zobowiązanie w SMS Kredyt,
 • aby otrzymać pożyczkę musisz mieć dobrą historię kredytową – firma sprawdza bazy dłużników takie jak BIK, KRD czy BIG,
 • umowa podpisywana jest w obecności kuriera – zwiększa to czas oczekiwania na pożyczkę.

Opinie o Ekredycik…

…czyli co o firmie mówią jej klienci

Sowa Finansowa tę część serwisu oddaje w ręce klientów Ekredycik. Staramy się nie interweniować w treści pozostawianych przez Was komentarzy – ograniczamy jedynie przeginanie z tzw. hejtowaniem, spamem i przesadną „łaciną”. Mamy świadomość, że opinia prawdziwych klientów Ekredycik ma bardzo duże znaczenie dla każdego, kto zastanawia się nad chwilówką w tej firmie. Liczymy zatem na Twoją wylewność i szczerość. Powiedz co myślisz, jakie masz doświadczenia i daj dobrą radę innym.

opinie klientów ekredycik o firmie

Umieszczane przez klientów opinie o Ekredycik stanowią jedno z kryteriów oceny tej firmy w serwisie Sowa Finansowa.

Podziel się swoją opinią o Ekredycik i napisz jakie masz doświadczenia z pożyczaniem w tej firmie. Wiele osób czeka na twoją opinię.

Zaznacz, na ile w skali od 1 do 5 oceniasz usługi Ekredycik:

Ocena: 4.14 (2715 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu Sowafinansowa.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne jak i negatywne komentarze użytkowników