star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Ekredycik – pożyczka na raty do 7 000 zł

firma pożyczkowa

Szukasz pożyczki z dłuższym okresem spłaty? Chcesz pożyczyć więcej niż kilkaset złotych i jednocześnie nie płacić horrendalnie wysokich rat? Świetnie trafiłeś – pożyczka w Ekredycik spełnia wszystkie twoje wymagania! Poznaj zasady pożyczania w tej firmie i odbierz potrzebną ci gotówkę!

Ta oferta już nie istnieje. Sprawdź aktualne oferty pożyczek ratalnych oraz chwilówek.

Weź pożyczkę w Ekredycik

Ekredycik – co musisz wiedzieć o tej firmie?

Ekredycik należy do SMS Kredyt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

KRS: 0000610035

NIP: 8971731029

REGON: 020558301

Adres siedziby

Św. Mikołaja 8-11, V piętro

50-125 Wrocław

Kontakt:

Infolinia: 71 719 33 13

Kontakt możliwy także za pomocą specjalnego formularza na stronie internetowej

Godziny pracy:

pon. – pt.: 8.00 – 18.00

Jak widzisz, Ekredycik widnieje we wszystkich ważniejszych rejestrach gospodarczych. Potwierdza to tylko wiarygodność i rzetelność firmy i jednocześnie sprawia, że pożyczanie pieniędzy w tej firmie jest całkowicie bezpieczne.

Historia marki Ekredycik

Marka Ekredycik od samego początku była własnością SMS Invest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SMS Kredyt. Obecnie spółka ta przekształciła się w SMS Kredyt Sp. z o. o. Od 2015 roku właścicielem portalu ekredycik.pl jest Rankomat Sp. z.o.o Sp.K.

Ogólne warunki pożyczek w Ekredycik

Ekredycik oferuje pożyczki ratalne w kwotach od 2 000 zł do 7 000 zł. Maksymalny okres spłaty wynosi 30 miesięcy. Za pożyczenie pieniędzy klientowi firma nie pobiera żadnych prowizji. W koszt pożyczki wchodzą więc wyłącznie odsetki w wysokości 10% oraz opłata operacyjna naliczana stosownie do wysokości pożyczonej kwoty.

Spłata pożyczki odbywa się w równych miesięcznych ratach. Ekredycik jest jednak otwarty na potrzeby klienta i jeśli pożyczkobiorca wyrazi taką chęć, firma może ustalić indywidualne warunki spłaty, dostosowane do jego możliwości.

Elastyczność marki Ekredycik doskonale widoczna jest także w przypadku wypłaty pożyczonych pieniędzy. Większość firm pożyczkowych wymaga od klienta podania numeru rachunku bankowego, gdyż udzielona pożyczka wypłacana jest jedynie w formie przelewu na konto. W przypadku Ekredycik klient może natomiast odebrać pieniądze na poczcie lub w jednej z placówek Banku Pekao. Taki sposób wypłaty środków jest bardzo wygodny dla osób starszych, które nie mają np. dostępu do bankowości elektronicznej.

A kto może zostać klientem Ekredycik? Szczegóły przedstawia poniższa infografika:

pozyczkawekredycikKoszty pożyczki w Ekredycik

Wybierając pożyczkę 2 000 zł na 12 miesięcy, co miesiąc zapłacisz za nią 267,48 zł. Kwota ta jest porównywalna do cen identycznych pożyczek na rynku. Wysokość raty w wybranym przykładzie mieści się bowiem zwykle w przedziale od 240 zł do 270 zł.

Sytuacja wygląda podobnie w przypadku maksymalnej pożyczki 7 000 zł, wziętej na rok. Miesięczna rata jaką zapłacisz w takim układzie wynosi 936,15 zł. Również i ta kwota porównywalna jest do cen konkurencji.

Pamiętaj jednak, że Ekredycik chętnie dostosowuje się do potrzeb klientów. Dlatego podane wyżej wysokości rat i częstotliwości ich spłaty zależą ostatecznie od indywidualnych ustaleń klienta z firmą. I choć na pierwszy rzut oka ceny te nie wybijają się na tle konkurencji, ostatecznie pożyczka w Ekredycik może okazać się najtańszym wyborem.

Konsekwencje niespłacenia pożyczki w terminie

Jak każda firma pożyczkowa, także i Ekredycik nalicza klientom odsetki za opóźnienie w spłacie pożyczki w wysokości 14%. Firma nie pobiera od klienta żadnych opłat za wezwania do zapłaty. Jeśli więc zdarzy się, że nie spłacisz pożyczki na czas, koszt twojego zobowiązania wzrośnie zaledwie o kilka złotych.

Ekredycik na chwilę obecną nie umożliwia przesunięcia terminu spłaty pożyczki. Dlatego w przypadku trudności w spłacie nie warto czekać aż upłynie termin płatności. Lepiej skontaktować z firmą i spróbować ustalić nowe warunki spłaty zobowiązania. W tego typu sprawach konsultanci Ekredycik dostępni są pod numerem telefonu 71 719 33 42.

Spłać pożyczkę przed terminem i odzyskaj część kosztów!

Jeśli jednak uda ci się zwrócić pożyczkę przed terminem, Ekredycik gwarantuje zwrot kosztów za niewykorzystany okres użytkowania pożyczonych pieniędzy. Zanim oddasz pożyczkę, skontaktuj się z infolinią Ekredycik. Konsultant obliczy dokładną kwotę do spłaty na dzień, w który chcesz jej dokonać. Kwota ta będzie już obniżona o należną część kosztów.

Jeżeli natomiast stwierdzisz, że pożyczka jednak nie jest ci potrzebna, masz prawo zwrócić ją w ciągu 14 dni od momentu zawarcia umowy. Wystarczy, że złożysz pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy (druk tego formularza stanowi załącznik do umowy pożyczki). Na zwrot pożyczonych pieniędzy masz 30 dni. Więcej szczegółów dotyczących tego procesu znajdziesz w dokumencie umowy.

Weź pożyczkę w Ekredycik

Opinie o Ekredycik

Zainteresowała cię oferta tej firmy? Zobacz co na temat tej marki mają do powiedzenia inni! Sprawdź opinie o Ekredycik i bądź pewny swojego wyboru!

Ocena: 4.14 (2711 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
0 komentarzy