star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Jak wziąć pożyczkę w Ekredycik? Składamy wniosek online krok po kroku

firma pożyczkowa

Zapoznałeś się z ofertą firmy Ekredycik i podjąłeś decyzję, że to właśnie tam pożyczysz gotówkę. Podpowiemy Ci, jak krok po kroku złożyć wniosek, na co szczególnie zwrócić uwagę i o czym pamiętać. Przygotuj tylko dowód osobisty, usiądź wygodnie i zobacz, jak wziąć pożyczkę w Ekredycik w kilku krokach!

Ta oferta już nie istnieje. Sprawdź aktualne oferty pożyczek ratalnych oraz chwilówek.

Weź pożyczkę w Ekredycik

1. Określ parametry pożyczki

Ekredycik udziela pożyczek ratalnych. Na samym początku musimy określić, jaką kwotą pożyczki jesteśmy zainteresowani oraz na jaki czas planujemy ją wziąć. Możemy to zrobić za pomocą intuicyjnego suwaka. W Ekredycik możemy wnioskować o pożyczkę w wysokości od 2 000 zł do 7 000 zł na okres od 6 do 30 miesięcy. Od razu też zapoznamy się z informacjami na temat kosztów pożyczki, dowiemy się, jakie poniesiemy opłaty, ile wynosi RRSO i szacowana rata oraz sprawdzimy, kiedy wypadnie pierwsza i ostatnia rata. Po określeniu parametrów i poznaniu szczegółów na temat pożyczki ratalnej w Ekredycik, możemy przejść do etapu składania wniosku.

2. Zarejestruj się w systemie Ekredycik

Zanim jeszcze wypełnimy wniosek pożyczkowy, najpierw musimy stworzyć swój profil w bazie Ekredycik. Wystarczy tylko, że podamy następujące dane:

 •        imię i nazwisko,
 •        numer PESEL,
 •        numer telefonu komórkowego,
 •        adres e-mail,
 •        typ dochodu (umowa o pracę na czas określony/nieokreślony, umowa na zastępstwo, umowa o dzieło, umowa zlecenie, dochód z gospodarstwa rolnego, własna działalność gospodarcza, emerytura, renta na czas określony/nieokreślony).

3. Wypełnij wniosek pożyczkowy

Na tym etapie musimy nieco uzbroić się w cierpliwość – koniecznie będzie podanie niezbędnych informacji. Na samym początku pożyczkodawca chce, abyśmy określi w jaki sposób chcemy odebrać ewentualnie przyznaną nam gotówkę. Możemy to zrobić na 3 sposoby:

Następnie Ekredycik prosi o podanie takich informacji, jak:

 •        sytuacja dochodowa (wysokość dochodu netto, miesięczne obciążenie dochodu z tytułu kredytów i innych zobowiązań, liczba osób na utrzymaniu),
 •        stan cywilny (żonaty, zamężna, kawaler, panna, wolny-/a, rozwiedziony/-a, wdowiec, wdowa),
 •        numer dowodu osobistego,
 •        obecna forma zamieszkania (wynajmowane, służbowe, u rodziny, mieszkanie własnościowe, dom, mieszkanie komunalne, mieszkanie spółdzielcze, inne),
 •        czas zamieszkiwania pod obecnym adresem w latach,
 •        adres zameldowania (ulica, numer domu i mieszkania, kod pocztowy, miejscowość),
 •        adres korespondencyjny – o ile jest inny niż adres zameldowania,
 •        źródło dochodów (nazwa i dokładny adres zakładu pracy, numer telefonu do zakładu pracy, nazwa stanowiska, okres zarobkowania i dzień wypłaty wynagrodzenia).

Po podaniu tych danych należy jeszcze zapoznać się z wymaganymi zgodami marketingowymi i administracyjnymi oraz zaznaczyć ich wyrażenie.

4. Poczekaj na akceptację wniosku i podpisz umowę

Po wysłaniu wypełnionego wniosku na naszym ekranie ukaże się następujący komunikat:

Firma na tym etapie analizuje nasze dane, weryfikuje naszą historię kredytową w bazach, ocenia czy jesteśmy w stanie spłacić kwotę, o którą wnioskujemy. Jeśli wszystko będzie w porządku otrzymamy powiadomienie o pozytywnej decyzji kredytowej SMS-em. Następnie musimy oczekiwać na kuriera, który do 2 dniach roboczych pojawi się u nas z umową do popisania.

5. Odbierz gotówkę

Jeśli tylko popisana umowa dotrze do Ekredycik, zostaną nam wypłacone pieniądze w wybrany przez nas sposób, czyli przelewem na konto (wówczas otrzymamy je najszybciej), za pomocą czeku GIRO w placówce pocztowej lub w placówce banku Pekao S.A.

Więcej o Ekredycik

Pożyczaj na raty, spłacaj na czas

Jak widać – proces ubiegania się o pożyczkę w Ekredycik jest bardzo prosty i szybki. Bez zbędnych formalności do kilku dni można mieć gotówkę na swoim koncie lub w swoim portfelu. Warto jednak pamiętać, że na tym się nie kończy. Pożyczkę trzeba spłacać i to w terminie – inaczej mogą nam zostać naliczone wysokie odeski i karne opłaty. A te mogą doprowadzić do zadłużenia i windykacji. Lepiej tego unikać!

Zobacz, co o firmie Ekredycik mówią dotychczasowi klienci

Weź pożyczkę w Ekredycik

Ocena: 4.14 (2711 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
0 komentarzy