star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Ekassa – pożycza aż do 9 000 zł na 12 tygodni!

Ekassa – pożycza aż do 9 000 zł na 12 tygodni!

Jeżeli potrzebujesz większego zastrzyku gotówki, koniecznie zapoznaj się z ofertą marki Ekassa. U tego pożyczkodawcy pożyczysz aż 9 000 zł z opcją spłaty w ratach. Poznaj szczegółowe zasady udzielania pożyczek przez Ekassa i sprawdź, czy ta oferta rzeczywiście ci odpowiada.

Ta oferta na naszej stronie jest obecnie nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pożyczek ratalnych oraz chwilówek.

Weź pożyczkę w Ekassa

Ekassa – kilka słów o pożyczkodawcy

Marka Ekassa należy do Tribution Consult Ltd, z siedzibą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych pod adresem Quijano Chambers, P.O. Box 3159, Road Town, Tortola, VG1110, British Virgin Islands, wpisaną do Rejestru Spółek pod numerem 1856750.

Tribution Consult Ltd jest z kolei pośrednikiem pożyczkowym. Choć może wydawać się, że nazwa tej instytucji jest dla polskich klientów całkowicie obca, tak naprawdę Tribution Consult Ltd stoi także za dwiema innymi, znanymi markami chwilówkowymi: Szybka Gotówka oraz Frezzl. Instytucja ta ma więc już doświadczenie na naszym rodzimym rynku finansowym i może pochwalić się zaufaniem tysięcy klientów.

Dane kontaktowe:

telefon: 22-873-85-86

mail: info@ekassa.com

adres www: https://ekassa.pl/

O pożyczkach w Ekassa – co warto wiedzieć?

Kto może zostać klientem Ekassa?

Ekassa udziela pożyczek osobom, które:

  • są obywatelami Polski
  • mają min. 18 lat
  • posiadają regularne dochody

Oczywiście, warunkiem otrzymania pożyczki jest także odpowiednia zdolność kredytowa. Zgodnie z polskim prawem, instytucja pożyczkowa ma obowiązek kontroli takiej zdolności. W związku z tym, pożyczkodawcy najczęściej realizują ten warunek poprzez kontrolę klienta w bazach dłużników. Wnioskując o pożyczkę w Ekassa musisz zatem liczyć się z tym, że firma sprawdzi informacje o tobie zgromadzone przez KRD i BIK.

Negatywne wpisy na twój temat nie oznaczają jeszcze, że wniosek zostanie automatycznie odrzucony. Firma dokładnie przeanalizuje twoje możliwości finansowe i na tej podstawie wyda decyzję pożyczkową.

baner reklamowy ekassa

Ogólne warunki pożyczek w Ekassa

Jak już wspomnieliśmy, maksymalna kwota pożyczki w tej firmie wynosi 9 000 zł. Biorąc pod uwagę inne oferty pożyczek ratalnych, suma ta nie jest czymś wyjątkowym. Ciekawy jest natomiast fakt naliczania kosztów pożyczki przez Ekassa. W tej firmie, im dłuższy okres pożyczki wybierasz, tym lepsze warunki finansowe otrzymujesz. Bardziej opłaca się więc rozłożyć swoje zobowiązanie na większą ilość rat.

Terminy i koszty

Na spłatę pożyczki w Ekassa klient ma aż 12 tygodni. W przeciwieństwie do innych firm oferujących produkty ratalne, spłata rat zobowiązania w tej instytucji odbywa się co tydzień. Pierwszy tydzień korzystania z pożyczonych pieniędzy nazywany jest “wakacjami”. Zwrot długu rozpoczyna się natomiast dopiero po upływie dwóch tygodni.

Ekassa bacznie przygląda się terminowości dokonywanych wpłat. Jeśli klient będzie rzetelnie spłacał swoje zobowiązanie, może liczyć na obniżenie kosztów pożyczki. Z tego względu nie da się wyróżnić jednej konkretnej ceny wybranej pożyczki. Każdy klient traktowany jest bowiem indywidualnie, a koszty jego zobowiązania zależą od terminowej spłaty i historii kredytowej w bazach dłużników. Im lepsza ona będzie, tym mniejsze koszty pożyczka firma może nam zaoferować.

Wniosek o pożyczkę w Ekassa

Ekassa pośredniczy w udzielaniu pożyczek online. Z związku z tym wniosek o ten produkt można złożyć wyłącznie przez internet. Samo wypełnienie wniosku zajmie około 10 minut. W pierwszej kolejności należy podać swój numer telefonu oraz zaakceptować warunki pożyczki.

Na dalszym etapie wnioskowania konieczne będzie ujawnienie swoich danych osobowych oraz ustawienie hasła do logowania do osobistego profilu. Przy kolejnym wnioskowaniu o pożyczkę wystarczy natomiast zalogować się do tego konta i podać jedynie potrzebną kwotę oraz okres spłaty pożyczki. Pozostałe informacje wypełnią się automatycznie.

Do wypełnienia pierwszego wniosku o pożyczkę niezbędne będą takie dokumenty jak:

  • dowód osobisty,
  • numer osobistego konta bankowego,
  • data zawarcia umowy o pracę (jeśli pracujemy na podstawie takiego dokumentu).

Nowy klient Ekassa będzie musiał także potwierdzić, że rzeczywiście jest tą osobą, za którą się podaje. Weryfikację tę można przeprowadzić na dwa sposoby: albo za pomocą przelewu albo poprzez dostęp do bankowości elektronicznej.

Weryfikacja tożsamości za pomocą przelewu

Wybierając opcję potwierdzenia za pomocą przelewu, klient zostanie zobowiązany do przelania na konto pożyczkodawcy symbolicznej kwoty 1 zł. Dzięki temu pożyczkodawca porówna dane posiadane przez bank z tymi widniejącymi we wniosku pożyczkowym. Jeżeli będą one zgodne, nasza tożsamość zostanie zweryfikowana pozytywnie. Wpłacona na konto pożyczkodawcy złotówka trafi natomiast z powrotem do naszych rąk.

Weryfikacja tożsamości za pomocą konta bankowego

Potwierdzenia swojej tożsamości można także dokonać bezpośrednio w trakcie wypełniania wniosku pożyczkowego. Wystarczy zalogować się do swojej bankowości elektronicznej bezpośrednio ze strony pożyczkodawcy. Oczywiście, połączenie to jest całkowicie bezpieczne, a podane przez nas dane do logowania będą nigdzie przechowywane.

Poprzez zalogowanie się do swojej bankowości, dasz pożyczkodawcy szansę na wgląd do informacji o tobie posiadanych przez bank. Dodatkowo, Ekassa otrzyma też wyciąg z twoich transakcji finansowych, co będzie bardzo pomocne w ocenie twojej zdolności kredytowej.

Przelew pożyczki od Ekassa

Ekassa zwykle rozpatruje wnioski w ciągu 24 godzin. Jeśli decyzja pożyczkowa będzie pozytywna, Ekassa powiadomi cię o wypłacie środków smsem. Jednocześnie otrzymasz także powiadomienie o tym fakcie na swoją skrzynkę mailową. Wypłata środków następuje zwykle w ciągu jednego dnia.

A jeśli w trakcie korzystania z pożyczki od Ekassa stwierdzisz, że potrzebujesz jeszcze więcej, zawsze możesz ubiegać się o kolejną pożyczkę jeszcze przed spłatą aktualnej. Firma nie robi bowiem problemu, jeśli klient potrzebuje korzystać z kilku zobowiązań jednocześnie.

Trudności w spłacie pożyczki w Ekassa

Marka Ekassa zakłada, że jeśli na podstawie oceny zdolności kredytowej klienta, otrzymał on pożyczkę, zawsze będzie w stanie ją spłacić. Jeżeli jednak z jakichś powodów nie damy rady uregulować swojego zobowiązania, konieczne będzie powiadomienie o tym Ekassa oraz firmy będącej bezpośrednim wierzycielem (jej nazwa znajduje się w umowie pożyczki). Ważne, aby powiadomić o zaistniałym fakcie wcześniej, zanim nasze dane trafią do baz dłużników.

Zobacz, jak złożyć wniosek o pożyczkę w Ekassa

Opinie o Ekassa

Zastanawiasz się nad pożyczką w Ekassa? Zobacz, co o tej firmie mówią jej dotychczasowi klienci. Poznaj opinie o Ekassa!

Weź pożyczkę w Ekassa

avatar
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
0 0
Article Rating
guest
0 komentarzy

0
()
x