star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Jak wziąć pożyczkę w Ekassa? Podpowiadamy krok po kroku

Jak wziąć pożyczkę w Ekassa? Podpowiadamy krok po kroku

Zapoznałeś się z ofertą pożyczki w Ekassa, wiesz wszystko na temat tej firmy, poznałeś opinie innych klientów. Teraz pozostaje Ci już tylko złożenie wniosku. Przygotuj dowód osobisty i telefon komórkowy, usiądź wygodnie i razem z nami przejdź te formalności krok po kroku.

Weź pożyczkę w Ekassa

Ta oferta już nie istnieje. Sprawdź aktualne oferty pożyczek ratalnych oraz chwilówek.

1. Określ, ile chcesz pożyczyć

Na samym początku musisz zaznaczyć kwotę, którą chcesz pożyczyć. Masz do dyspozycji suwak, za pomocą którego możesz wskazać interesującą Cię wysokość gotówki – od 400 zł do 4000 zł. Okres kredytowy wyświetla się automatycznie, ale na kolejnych etapach wnioskowania będziesz mógł i ten parametr zmienić. Od razu zapoznasz się też z szacowanymi kosztami pożyczki oraz z wysokością raty.

2. Wypełnij wniosek pożyczkowy

Pożyczkodawca wymaga, abyś określił swoje dane osobowe, kontaktowe i adresowe, a także podzielił się swoją sytuacją zawodową i osobistą. We wniosku musisz zatem podać:

  •        dane osobowe (imię i nazwisko, numer PESEL, numer dowodu osobistego, numer konta bankowego, stan cywilny, ilość dzieci do 21.roku życia, wykształcenie, wykonywany zawód, sumę miesięcznych opłat),
  •        informacje kontaktowe (numer telefonu, adres e-mail, inną osobę do kontaktu, taką jak: mąż/żona, ojciec/matka, brat/siostra, syn/córka, krewny, bliski, znajomy oraz jej numer telefonu),
  •        adres zamieszkania (typ nieruchomości – własny dom/mieszkanie, dom/mieszkanie z hipoteką, wynajęty dom/mieszkanie, u rodziców, inne, miejscowość, ulica, numer domu i mieszkania),
  •        informacje na temat pracodawcy (rodzaj zatrudnienia, nazwa zakładu pracy, kontakt do pracodawcy, wysokość dochodu).

Na podsumowanie wniosku musisz także zaznaczyć wymagane zgody administracyjne oraz marketingowe.

3. Zapoznaj się z warunkami pożyczki i zatwierdź jej parametry

Po przejściu do kolejnego kroku zobaczysz podsumowanie swojej oferty: wybraną kwotę pożyczki, okres kredytowy w tygodniach, wysokość tygodniowej raty oraz możliwość spłaty jednorazowej. To podsumowanie będzie wyświetlało się w dwóch opcjach:

  •        polecanej – sugerowanej przez pożyczkodawcę,
  •        mojej wersji – gdzie sam ustalasz swojej parametry i opcję spłaty.

Możesz też zapoznać się z całkowitym kosztem pożyczki oraz z harmonogramem rat. Aby przejść dalej, należy zaakceptować warunki pożyczki, czyli innymi słowy umowę (masz ją do wglądu).

4. Przejdź weryfikację telefoniczną

Potwierdzeniem zapoznania się z warunkami umowy jest weryfikacja telefoniczna. Na podany we wniosku numer telefonu otrzymasz SMS z kodem weryfikacyjnym. Musisz wpisać go w odpowiednie pole, aby przejść dalej.

5.     Zweryfikuj swoją tożsamość

Ekassa musi mieć pewność, że podane przez Ciebie we wniosku dane są prawdziwe. Dlatego konieczna jest weryfikacja tożsamości. Pożyczkodawca daje dwie możliwości jej przejścia. Pierwsza to tradycyjny przelew – na podany numer konta musisz wykonać transakcję na niewielką kwotę ze swojego rachunku bankowego. To jest opcja dłuższa i nieco opóźniająca decyzję i przelew gotówki. Szybsza weryfikacja odbędzie się za pomocą aplikacji Instantor – wybierasz bank, w którym masz konto i za pomocą tejże właśnie aplikacji logujesz się do swojej bankowości internetowej. Aplikacja ta bezpiecznie i szybko sprawdza Twoje dane i ich prawdziwość.

6. Oczekuj na decyzję i gotówkę

Jeśli weryfikacja będzie pomyślana, pożyczkodawca podejmie decyzję o przyznaniu Ci pożyczki, o czym zostaniesz poinformowany drogą elektroniczną. Środki finansowe otrzymasz natomiast w godzinach pracy banku. Pozytywna decyzja będzie wiązała się z natychmiastowym przelewem gotówki na Twoje konto. Może to potrwać od 15 minut do jednego dnia roboczego w zależności od Twojego banku.

Więcej o Ekassa

Weź pożyczkę w Ekassa

Pożyczaj w Ekassa, oddawaj w terminie

To już wszystko. Otrzymałeś pożyczkę, nie wychodząc z domu. Szybko, wygodnie i bezpiecznie – takie rozwiązanie naprawdę się opłaca. Warto jednak pamiętać o terminowej spłacie rat. Każde opóźnienie będzie wiązało się z dodatkowymi kosztami. Lepiej ich uniknąć i nie wpakowywać się w dodatkowe długi, windykację czy komornika. Pożyczaj tyle, ile będziesz mógł później, co tydzień oddawać w Ekassa.

Zobacz, co o Ekassa mówią dotychczasowi klienci tej firmy

Weź pożyczkę w Ekassa

Ocena: 4.26 (38 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
0 komentarzy