star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Lendon raty – pożycz do 6000 zł na raty

firma pożyczkowa

Lendon Raty to nowa marka pożyczek pozabankowych. W ramach tej oferty można wnioskować o gotówkę w wysokości od 1000 zł do 6000 zł rozłożoną na dogodne raty. Okres kredytowy waha się od 3 do 18 miesięcy. Sprawdzamy szczegóły pożyczki: jej koszty, warunki oraz najważniejsze informacje. Zapoznaj się, zanim złożysz wniosek w Lendon Raty!

Weź pożyczkę w Lendon Raty

Podstawowe informacje na temat Lendon Raty

Dane adresowe:

MDP Finance Sp. z o.o.

ul. Kasprzaka 2/8

01-211 Warszawa

Dane kontaktowe:

e-mail: info@efino.pl

telefon: 22 388 66 33

Godziny pracy:

poniedziałek – piątek: 08:00-22:00

sobota – niedziela: 09:00-18:00

Pozostałe informacje:

KRS: 0000453034

NIP: 5252548958

REGON: 363682923

Historia firmy

Właścicielem marki Lendon Raty jest MDP Finance z siedzibą w Warszawie. Na rynku polskim spółka ta działa od 2013 roku. Firma oferuje także szybkie pożyczki pod szyldem LendOn. Cieszy się popularnością wśród polskich klientów. Marka Lendon Raty jest po prostu rozszerzeniem oferty o pożyczki ratalne, które są łatwiejsze do otrzymania i oczywiście łatwiejsze do spłacenia, bo rozłożone na wygodne raty – w tym przypadku nawet na 18 rat.

Jak to działa. Warunki otrzymania pożyczki w Lendon Raty

Każda firma pożyczkowa jasno określa, kto może skorzystać z jej oferty i na jakich warunkach. W Lendon Raty nie jest inaczej – pożyczkodawca przygotował szereg wytycznych dotyczących oferowanej pożyczki ratalnej. Warto jednak dodać, że są one zdecydowanie mniej restrykcyjne niż w bankach. Zanim złożysz wniosek w Lendon Raty, sprawdź jakie warunki musisz spełnić.

Dla kogo pożyczka? Portret pożyczkobiorcy

Aby móc wnioskować o pożyczkę w Lendon Raty, trzeba spełnić kilka podstawowych warunkach. Osoba, która może ubiegać się o gotówkę w tej firmie musi:

  • mieć skończone 21 lat,
  • zamieszkiwać stale na terenie Polski,
  • mieć stałe źródło dochodów.

Należy także wykazać się pozytywną historia w bazach kredytowych oraz w rejestracjach dłużników. Należy także spełniać wytyczne co do zdolności kredytowej. Nie obejdzie się bez złożenia wniosku, a tym samym – akceptacji regulaminu usług świadczonych przez Lendon Raty.

Weź pożyczkę w Lendon Raty

Parametry i koszty pożyczki w Lendon Raty, czyli ile, na ile i za ile

W Lendon Raty można wnioskować o gotówkę w wysokości od 1000 zł do 6000 zł maksymalnie. Okres kredytowania wynosi od 3 miesięcy minimalnie do 18 miesięcy maksymalnie. Koszt pożyczki jest ustalany indywidualnie, zależy od udzielonej kwoty oraz czasu spłacania pożyczki. Przykładowo, przy pożyczce na 1000 zł rozłożonej na 6 miesięcy zapłacimy 394 zł kosztów, a miesięczna rata wyniesie 232 zł. Pożyczając 6000 zł na 18 miesięcy, łącznie oddamy 10 626 zł, przy miesięcznej racie w wysokości 590 zł.

baner reklamowy lendon raty

Dodatkowe informacje na temat oferty Lendon Raty

Lendon Raty wymaga potwierdzenia tożsamości – można jej dokonać za pośrednictwem aplikacji Instator, którą wystarczy się zalogować do bankowości internetowej – w celu potwierdzenia zgodności danych podanych we wniosku. Dzięki temu decyzja pożyczkodawcy zostanie podjęta w kilka minut, szybciej też otrzyma się gotówkę. Lendon Raty sprawdza historię kredytową w BIG-u oraz w BIK-u. Posiada konto w PKO – klienci tego banku mogą liczyć na błyskawiczny przelew gotówki, pozostali poczekają do jednego dnia roboczego. Do złożenia wniosku należy przygotować dowód osobisty, telefon komórkowy, adres e-mail oraz dane do logowania do bankowości internetowej.

Zobacz jak złożyć wniosek o pożyczkę w Lendon Raty

Słuchamy klientów, czyli opinie o Lendon Raty

Nic tak bardzo nie przekonuje o atrakcyjności oferty, jak opinie klientów, którzy już z niej wcześniej korzystali. Z tego powodu przygotowaliśmy artykuł, który powstał na bazie faktycznych doświadczeń klientów firmy Lendon Raty. Ich opinie pozwoliły na klarowane wpisanie mocnych i słabych stron oferty oraz na określenie, dla kogo pożyczka w Lendon Raty najbardziej się opłaca. Sprawdź sam i dopiero podejmij ofertę o złożeniu wniosku!

Opinie o Lendon Raty

Korzystałeś z pożyczki w Lendon Raty? Podziel się swoją opinią z innymi!

Weź pożyczkę w Lendon Raty

Ocena: 4.23 (1156 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
0 komentarzy