star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Lendon raty – pożycz do 6000 zł na raty

firma pożyczkowa

Lendon Raty to nowa marka pożyczek pozabankowych. W ramach tej oferty można wnioskować o gotówkę w wysokości od 1000 zł do 6000 zł rozłożoną na dogodne raty. Okres kredytowy waha się od 3 do 18 miesięcy. Sprawdzamy szczegóły pożyczki: jej koszty, warunki oraz najważniejsze informacje. Zapoznaj się, zanim złożysz wniosek w Lendon Raty!

Podstawowe informacje na temat Lendon Raty

Dane adresowe:

MDP Finance Sp. z o.o.

ul. Kasprzaka 2/8

01-211 Warszawa

Dane kontaktowe:

e-mail: info@efino.pl

telefon: 22 388 66 33

Godziny pracy:

poniedziałek – piątek: 08:00-22:00

sobota – niedziela: 09:00-18:00

Pozostałe informacje:

KRS: 0000453034

NIP: 5252548958

REGON: 363682923

Historia firmy

Właścicielem marki Lendon Raty jest MDP Finance z siedzibą w Warszawie. Na rynku polskim spółka ta działa od 2013 roku. Firma oferuje także szybkie pożyczki pod szyldem LendOn. Cieszy się popularnością wśród polskich klientów. Marka Lendon Raty jest po prostu rozszerzeniem oferty o pożyczki ratalne, które są łatwiejsze do otrzymania i oczywiście łatwiejsze do spłacenia, bo rozłożone na wygodne raty – w tym przypadku nawet na 18 rat.

Jak to działa. Warunki otrzymania pożyczki w Lendon Raty

Każda firma pożyczkowa jasno określa, kto może skorzystać z jej oferty i na jakich warunkach. W Lendon Raty nie jest inaczej – pożyczkodawca przygotował szereg wytycznych dotyczących oferowanej pożyczki ratalnej. Warto jednak dodać, że są one zdecydowanie mniej restrykcyjne niż w bankach. Zanim złożysz wniosek w Lendon Raty, sprawdź jakie warunki musisz spełnić.

Dla kogo pożyczka? Portret pożyczkobiorcy

Aby móc wnioskować o pożyczkę w Lendon Raty, trzeba spełnić kilka podstawowych warunkach. Osoba, która może ubiegać się o gotówkę w tej firmie musi:

 • mieć skończone 21 lat,
 • zamieszkiwać stale na terenie Polski,
 • mieć stałe źródło dochodów.

Należy także wykazać się pozytywną historia w bazach kredytowych oraz w rejestracjach dłużników. Należy także spełniać wytyczne co do zdolności kredytowej. Nie obejdzie się bez złożenia wniosku, a tym samym – akceptacji regulaminu usług świadczonych przez Lendon Raty.

Parametry i koszty pożyczki w Lendon Raty, czyli ile, na ile i za ile

W Lendon Raty można wnioskować o gotówkę w wysokości od 1000 zł do 6000 zł maksymalnie. Okres kredytowania wynosi od 3 miesięcy minimalnie do 18 miesięcy maksymalnie. Koszt pożyczki jest ustalany indywidualnie, zależy od udzielonej kwoty oraz czasu spłacania pożyczki. Przykładowo, przy pożyczce na 1000 zł rozłożonej na 6 miesięcy zapłacimy 394 zł kosztów, a miesięczna rata wyniesie 232 zł. Pożyczając 6000 zł na 18 miesięcy, łącznie oddamy 10 626 zł, przy miesięcznej racie w wysokości 590 zł.

Dodatkowe informacje na temat oferty Lendon Raty

Lendon Raty wymaga potwierdzenia tożsamości – można jej dokonać za pośrednictwem aplikacji Instator, którą wystarczy się zalogować do bankowości internetowej – w celu potwierdzenia zgodności danych podanych we wniosku. Dzięki temu decyzja pożyczkodawcy zostanie podjęta w kilka minut, szybciej też otrzyma się gotówkę. Lendon Raty sprawdza historię kredytową w BIG-u oraz w BIK-u. Posiada konto w PKO – klienci tego banku mogą liczyć na błyskawiczny przelew gotówki, pozostali poczekają do jednego dnia roboczego. Do złożenia wniosku należy przygotować dowód osobisty, telefon komórkowy, adres e-mail oraz dane do logowania do bankowości internetowej.

Jak wziąć pożyczkę w Lendon Raty?

Zapoznałeś się z wszystkimi informacjami na temat Lendon Raty i podjąłeś decyzję. To oferta odpowiadająca na Twoje potrzeby i dopasowana do Twoich możliwości finansowych. Chcesz złożyć wniosek? Pomożemy Ci przejść przez wszystkie formalności w Lendon Raty. Usiądź wygodnie, przygotuj dowód osobisty i telefon komórkowy. Do dzieła!

1. Określ parametry pożyczki

Na samym początku musimy określić, ile chcemy pożyczyć oraz na jaki okres. Za pomocą intuicyjnego suwaka możemy określić kwotę od 1000 zł do 6000 zł na okres od 3 do maksymalnie 18 miesięcy. Mamy też możliwości wyboru dnia, w którym będziemy co miesiąc spłacać ratę.

Od razu też możemy zapoznać się z krótkim podsumowaniem oferty oraz z szacowaną wysokością raty, datą spłaty pierwszej raty, wysokością pożyczki, okresem kredytowym oraz z łączną kwotą pożyczki. Następnie możemy przejść do kolejnego etapu wnioskowania o gotówkę w Lendon Raty.

2. Wypełnij wniosek pożyczkowy

Automatycznie zostaniemy przeniesieni do formularza rejestracyjnego, który jednocześnie jest wnioskiem pożyczkowym. Musi go wypełnić, podając następujące informacje:

 • dane osobiste (imię, nazwisko, numer dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego, e-mail, stan cywilny, PESEL, liczba osób na utrzymania, data, od której zamieszkuje się pod aktualnym adresem),
 • adres zameldowania (ulica, numer domu i mieszkania, kod pocztowy, miasto) i adres korespondencyjny, o ile jest inny niż adres zameldowania,
 • informacje o zatrudnieniu (źródło dochodu – umowa o pracę, umowa zlecenie/o dzieło, własna działalność gospodarcza, gospodarstwo rolne, emeryt/rencista,student, gospodyni domowa, praca dorywcza,bezrobotny, inne; informacje na temat wykonywanej pracy/źródła dochodu, np. dane kontaktowe do pracodawcy, wysokość dochodu, NIP, czas zatrudnienia itp.),
 • informacje o miesięcznych obciążeniach (stałe wydatki i spłacane kredyty).

Aby przejść dalej, należy jeszcze potwierdzić wymagane zgody administracyjne i marketingowe, zapoznanie się z regulaminem i zgodę na sprawdzenie swojej osoby w bzach kredytowych.

3. Zweryfikuj swoją tożsamość

Lendon Raty podejmie decyzję o przyznaniu pożyczki po potwierdzeniu Twojej tożsamości. W tym celu musisz zalogować się do aplikacji Instator. Poprosi ona o podanie danych do logowania do bankowości internetowej (najpierw trzeba wybrać swój bank z listy) – jest to w pełni bezpieczne, o jej zadaniem jest porównanie danych widniejących na wniosku, a tych które są podane w rachunku bankowym. Jeśli wszystko jest w porządku, otrzymamy informację o kolejnych krokach.

4. Oczekuj na decyzję i gotówkę

Jeśli weryfikacja tożsamości zakończyła się sukcesem, to pozostaje oczekiwać na decyzję pożyczkodawcy. Tą Lendon Raty podejmie błyskawicznie – niemal od razu dowiemy się, czy otrzymaliśmy pożyczkę, czy też nie. Pozytywna decyzja będzie wiązała się z natychmiastowym przelewem gotówki, która znajdzie się na naszym koncie od 15 minut do maksymalnie jednego dnia roboczego.

Opinie o Lendon Raty

Lendon Raty to firma przekształcona z przedsiębiorstwa Efino. To firma z siedzibą w Warszawie, która specjalizuje się w udzielaniu pożyczek pozabankowych. W wyniku rebrandingu Efino stała się siostrzaną marką starszego odpowiednika, przedsiębiorstwa LendOn, znanego między innymi z reklam telewizyjnych, w których główny bohater pokazuje, że w każdej sytuacji można znaleźć rozwiązanie. Marka Lendon Raty jest częścią międzynarodowej Grupy Creamfinance, która działa również w innych krajach: Czechach, na Łotwie, w Hiszpanii, Danii, Gruzji i w Meksyku.

Czy pożyczanie w Lendon Raty jest bezpieczne?

Przed skorzystaniem z oferty firm oferujących mikropożyczki warto sprawdzić wiarygodność danego przedsiębiorstwa. Lendon Raty to firma zrzeszona z Polskim Związkiem Instytucji Pożyczkowych, której członkowie są zobowiązani prowadzić swoją działalność w sposób etyczny, z poszanowaniem interesu klientów oraz respektowaniem zasad uczciwej konkurencji. Dodatkowo, dane osobowe przesyłane przez formularz aplikacyjny są chronione certyfikatem poufności.

Wady i zalety pożyczki w Lendon Raty

Jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji o wzięciu pożyczki z danej firmy, należy przeanalizować plusy i minusy każdej oferty. Sprawdziliśmy różne możliwości w Lendon Raty i na ich podstawie stworzyliśmy listę wad i zalet obejmujących m.in. okres kredytowania, maksymalną kwotę pożyczki czy ewentualne ograniczenia stojące przed potencjalnymi kredytobiorcami.

Zalety pożyczki w Lendon Raty:

 • Kalkulator pożyczki – na stronie internetowej znajduje się przydatna funkcja obliczenia wielkości raty i okresu pożyczki oraz łącznej kwoty do spłaty. Kalkulator można obsłużyć za pomocą intuicyjnych suwaków.
 • Długi okres spłaty – oferta dla stałych klientów przewiduje możliwość spłaty pożyczki nawet przez okres 24 miesięcy.
 • Prosta w obsłudze strona internetowa – plusem dla użytkowników jest intuicyjna obsługa witryny www, na której można znaleźć przydatne dla siebie informacje o pożyczkodawcy czy warunkach współpracy.
 • Szybka decyzja pożyczkowa – po wypełnieniu krótkiego formularza aplikacyjnego i wysłania wniosku, potencjalny klient Lendon Raty otrzymuje decyzję w ciągu kilku minut poprzez wiadomość e-mail oraz SMS.
 • Usługa Instator – opcja umożliwiająca natychmiastową weryfikację rachunku bankowego i oszacowanie zdolności kredytowej. Dzięki temu nie ma konieczności dokonywania przelewu weryfikacyjnego.

Wady pożyczki w Lendon Raty:

 1. Ograniczenia czasowe i kwotowe – minimalny okres spłaty pożyczki to 3 miesiące, maksymalny: 18 miesięcy. Najwyższa możliwa kwota pierwszej pożyczki wynosi 6000 zł na 18 miesięcy. Dla stałych klientów oferta przewiduje 10 000 zł z okresem spłaty na 24 miesiące.
 2. Wymagania – wśród podstawowych wymagań do wzięcia pożyczki od Lendon Raty znajduje się między innymi stałe miejsce zamieszkania w Polsce oraz regularne źródło dochodu.
 3. Ograniczenie wiekowe – chcąc wziąć pożyczkę od Lendon Raty, należy również mieć ukończone 21 lat.
 4. Weryfikacja potencjalnego kredytobiorcy – przed wydaniem decyzji Lendon Raty sprawdza m.in. bazy Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor, Rejestru Dłużników ERIF, Biura Informacji Kredytowej czy Krajowego Rejestru Dłużników.

Opinia Sowy Finansowej o Lendon Raty

Lendon Raty stara się dostosowywać ofertę do potrzeb swoich klientów, proponując szybkie pożyczki na dogodnych warunkach. Co więcej, przy ewentualnych problemach ze spłatą pożyczki, należy natychmiast zgłosić się do przedstawicieli Lendon Raty, którzy postarają się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Infolinia jest dostępna od 8:00 do 22:00 w dni robocze oraz od 9:00 do 18:00 w weekendy. Lendon Raty to świetne rozwiązanie dla osób ze zdolnością kredytową, szukających wiarygodnej i uczciwej firmy oferującej pożyczki pozabankowe.

Ocena: 4.23 (1157 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 61,70
RRSO: 311,94%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Dariusz
Dariusz
4 lat temu

Jedyna firma która oddaje prowizję w całości,miałem pożyczkę w kilku innych firmach i żadna nie oddaje prowizji,mimo pism skierowanych o zwrot pożyczki,mają to gdzieś a lendon raty bez pisma samo zwraca prowizję po wcześniejszym spłaceniu kredytu,naprawdę to się chwali,firma na duży plus szkoda że tylko oni tak podchodzą do klienta,Wonga na przykład nie zwraca prowizji mimo że pismo skierowałem do Rzecznika Finansowego,nic to nie dało,nie wiem po co jest ta instytucja jak nic nie może jak chcecie spłacić pożyczkę przed czasem to tylko bierzcie pożyczkę w lendon raty tu dostaniesz zwrot

Właściciel serwisu Sowafinansowa.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne jak i negatywne komentarze użytkowników