star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Jak wziąć pożyczkę w Lendon Raty?

firma pożyczkowa

Zapoznałeś się z wszystkimi informacjami na temat Lendon Raty i podjąłeś decyzję. To oferta odpowiadająca na Twoje potrzeby i dopasowana do Twoich możliwości finansowych. Chcesz złożyć wniosek? Pomożemy Ci przejść przez wszystkie formalności w Lendon Raty. Usiądź wygodnie, przygotuj dowód osobisty i telefon komórkowy. Do dzieła!

Weź pożyczkę w Lendon Raty

1. Określ parametry pożyczki

Na samym początku musimy określić, ile chcemy pożyczyć oraz na jaki okres. Za pomocą intuicyjnego suwaka możemy określić kwotę od 1000 zł do 6000 zł na okres od 3 do maksymalnie 18 miesięcy. Mamy też możliwości wyboru dnia, w którym będziemy co miesiąc spłacać ratę.

Od razu też możemy zapoznać się z krótkim podsumowaniem oferty oraz z szacowaną wysokością raty, datą spłaty pierwszej raty, wysokością pożyczki, okresem kredytowym oraz z łączną kwotą pożyczki. Następnie możemy przejść do kolejnego etapu wnioskowania o gotówkę w Lendon Raty.

2. Wypełnij wniosek pożyczkowy

Automatycznie zostaniemy przeniesieni do formularza rejestracyjnego, który jednocześnie jest wnioskiem pożyczkowym. Musi go wypełnić, podając następujące informacje:

  • dane osobiste (imię, nazwisko, numer dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego, e-mail, stan cywilny, PESEL, liczba osób na utrzymania, data, od której zamieszkuje się pod aktualnym adresem),
  • adres zameldowania (ulica, numer domu i mieszkania, kod pocztowy, miasto) i adres korespondencyjny, o ile jest inny niż adres zameldowania,
  • informacje o zatrudnieniu (źródło dochodu – umowa o pracę, umowa zlecenie/o dzieło, własna działalność gospodarcza, gospodarstwo rolne, emeryt/rencista,student, gospodyni domowa, praca dorywcza,bezrobotny, inne; informacje na temat wykonywanej pracy/źródła dochodu, np. dane kontaktowe do pracodawcy, wysokość dochodu, NIP, czas zatrudnienia itp.),
  • informacje o miesięcznych obciążeniach (stałe wydatki i spłacane kredyty).

Aby przejść dalej, należy jeszcze potwierdzić wymagane zgody administracyjne i marketingowe, zapoznanie się z regulaminem i zgodę na sprawdzenie swojej osoby w bzach kredytowych.

3. Zweryfikuj swoją tożsamość

Lendon Raty podejmie decyzję o przyznaniu pożyczki po potwierdzeniu Twojej tożsamości. W tym celu musisz zalogować się do aplikacji Instator. Poprosi ona o podanie danych do logowania do bankowości internetowej (najpierw trzeba wybrać swój bank z listy) – jest to w pełni bezpieczne, o jej zadaniem jest porównanie danych widniejących na wniosku, a tych które są podane w rachunku bankowym. Jeśli wszystko jest w porządku, otrzymamy informację o kolejnych krokach.

 

4. Oczekuj na decyzję i gotówkę

Jeśli weryfikacja tożsamości zakończyła się sukcesem, to pozostaje oczekiwać na decyzję pożyczkodawcy. Tą Lendon Raty podejmie błyskawicznie – niemal od razu dowiemy się, czy otrzymaliśmy pożyczkę, czy też nie. Pozytywna decyzja będzie wiązała się z natychmiastowym przelewem gotówki, która znajdzie się na naszym koncie od 15 minut do maksymalnie jednego dnia roboczego.

Więcej o Lendon Raty

Pożyczaj na raty, oddawaj w terminie

Wnioskowanie o pożyczkę w Lendon Raty jest niezwykle proste. Całość zajmie paręnaście minut, nie więcej. Otrzymaną gotówkę można wydać na dowolny cel. Nie można jednak zapomnieć o terminowej spłacie rat – sami decydujemy, w jaki dzień miesiącu będziemy oddawać nasze zobowiązanie, warto więc wybrać dzień, w którym otrzymujemy wynagrodzenie. W ten sposób od razu zapłacimy co trzeba, nie narażając się na odsetki, windykację czy spotkanie z komornikiem.

Zobacz, co o firmie Lendon Raty mówią dotychczasowi klienci

Weź pożyczkę w Lendon Raty

Ocena: 4.21 (24 głosy)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
0 komentarzy