star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Opinie o Lendon Raty

firma pożyczkowa

Dobrym rozwiązaniem w przypadku nieoczekiwanych wydatków jest skorzystanie z usług firm oferujących pożyczki pozabankowe. Wiele z nich wyróżnia szybkie działanie, minimum formalności i korzystne warunki pożyczki. Czy Lendon Raty wpisuje się w ten schemat? Sprawdziliśmy to!

Lendon Raty to firma przekształcona z przedsiębiorstwa Efino. To firma z siedzibą w Warszawie, która specjalizuje się w udzielaniu pożyczek pozabankowych. W wyniku rebrandingu Efino stała się siostrzaną marką starszego odpowiednika, przedsiębiorstwa LendOn, znanego między innymi z reklam telewizyjnych, w których główny bohater pokazuje, że w każdej sytuacji można znaleźć rozwiązanie. Marka Lendon Raty jest częścią międzynarodowej Grupy Creamfinance, która działa również w innych krajach: Czechach, na Łotwie, w Hiszpanii, Danii, Gruzji i w Meksyku.

Czy pożyczanie w Lendon Raty jest bezpieczne?

Przed skorzystaniem z oferty firm oferujących mikropożyczki warto sprawdzić wiarygodność danego przedsiębiorstwa. Lendon Raty to firma zrzeszona z Polskim Związkiem Instytucji Pożyczkowych, której członkowie są zobowiązani prowadzić swoją działalność w sposób etyczny, z poszanowaniem interesu klientów oraz respektowaniem zasad uczciwej konkurencji. Dodatkowo, dane osobowe przesyłane przez formularz aplikacyjny są chronione certyfikatem poufności.

Wady i zalety pożyczki w Lendon Raty

Jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji o wzięciu pożyczki z danej firmy, należy przeanalizować plusy i minusy każdej oferty. Sprawdziliśmy różne możliwości w Lendon Raty i na ich podstawie stworzyliśmy listę wad i zalet obejmujących m.in. okres kredytowania, maksymalną kwotę pożyczki czy ewentualne ograniczenia stojące przed potencjalnymi kredytobiorcami.

Zalety pożyczki w Lendon Raty:baner reklamowy Lendon Raty

  • Kalkulator pożyczki – na stronie internetowej znajduje się przydatna funkcja obliczenia wielkości raty i okresu pożyczki oraz łącznej kwoty do spłaty. Kalkulator można obsłużyć za pomocą intuicyjnych suwaków.
  • Długi okres spłaty – oferta dla stałych klientów przewiduje możliwość spłaty pożyczki nawet przez okres 24 miesięcy.
  • Prosta w obsłudze strona internetowa – plusem dla użytkowników jest intuicyjna obsługa witryny www, na której można znaleźć przydatne dla siebie informacje o pożyczkodawcy czy warunkach współpracy.
  • Szybka decyzja pożyczkowa – po wypełnieniu krótkiego formularza aplikacyjnego i wysłania wniosku, potencjalny klient Lendon Raty otrzymuje decyzję w ciągu kilku minut poprzez wiadomość e-mail oraz SMS.
  • Usługa Instator – opcja umożliwiająca natychmiastową weryfikację rachunku bankowego i oszacowanie zdolności kredytowej. Dzięki temu nie ma konieczności dokonywania przelewu weryfikacyjnego.

Jak wziąć pożyczkę w Efino?

Wady pożyczki w Lendon Raty:

  1. Ograniczenia czasowe i kwotowe – minimalny okres spłaty pożyczki to 3 miesiące, maksymalny: 18 miesięcy. Najwyższa możliwa kwota pierwszej pożyczki wynosi 6000 zł na 18 miesięcy. Dla stałych klientów oferta przewiduje 10 000 zł z okresem spłaty na 24 miesiące.
  2. Wymagania – wśród podstawowych wymagań do wzięcia pożyczki od Lendon Raty znajduje się między innymi stałe miejsce zamieszkania w Polsce oraz regularne źródło dochodu.
  3. Ograniczenie wiekowe – chcąc wziąć pożyczkę od Lendon Raty, należy również mieć ukończone 21 lat.
  4. Weryfikacja potencjalnego kredytobiorcy – przed wydaniem decyzji Lendon Raty sprawdza m.in. bazy Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor, Rejestru Dłużników ERIF, Biura Informacji Kredytowej czy Krajowego Rejestru Dłużników.

Więcej o Efino

Opinia Sowy Finansowej o Lendon Raty

Lendon Raty stara się dostosowywać ofertę do potrzeb swoich klientów, proponując szybkie pożyczki na dogodnych warunkach. Co więcej, przy ewentualnych problemach ze spłatą pożyczki, należy natychmiast zgłosić się do przedstawicieli Lendon Raty, którzy postarają się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Infolinia jest dostępna od 8:00 do 22:00 w dni robocze oraz od 9:00 do 18:00 w weekendy. Lendon Raty to świetne rozwiązanie dla osób ze zdolnością kredytową, szukających wiarygodnej i uczciwej firmy oferującej pożyczki pozabankowe.

Ocena: 4.23 (1156 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Dariusz
Dariusz
1 rok temu

Jedyna firma która oddaje prowizję w całości,miałem pożyczkę w kilku innych firmach i żadna nie oddaje prowizji,mimo pism skierowanych o zwrot pożyczki,mają to gdzieś a lendon raty bez pisma samo zwraca prowizję po wcześniejszym spłaceniu kredytu,naprawdę to się chwali,firma na duży plus szkoda że tylko oni tak podchodzą do klienta,Wonga na przykład nie zwraca prowizji mimo że pismo skierowałem do Rzecznika Finansowego,nic to nie dało,nie wiem po co jest ta instytucja jak nic nie może jak chcecie spłacić pożyczkę przed czasem to tylko bierzcie pożyczkę w lendon raty tu dostaniesz zwrot