star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Opinie o Lendon Raty

firma pożyczkowa

Planujesz złożyć wniosek i skorzystać z pożyczki ratalnej w Lendon Raty? Sprawdź, czy faktycznie ta oferta odpowiada na Twoje potrzeby. Oceń jej atrakcyjność na podstawie listy słabych i mocnych stron. Niniejszy artykuł powstał w oparciu o faktyczne doświadczenia klientów z firmą Lendon Raty. Zobacz, czy ta pożyczka na pewno się opłaca.

Weź pożyczkę w Lendon Raty

Kiedy pożyczka w Lendon Raty się opłaca?

Oferta przygotowana przez Lendon Raty to przede wszystkim alternatywa dla chwilówek, które trzeba spłacić w 30 dni, co dla wielu osób jest praktycznie niemożliwe. Pożyczkę ratalną w Lendon Raty można rozłożyć na raty – od 3 do 18 i spokojnie je spłacać, nie obciążając swojego budżetu domowego. Oferta ta z powodzeniem zastąpi też trudniej dostępny kredyt w banku – nie ma aż tylu restrykcyjnych wymogów, można ją dostać praktycznie bez żadnych formalności i to w ciągu 15 minut.

Z pożyczki w Lendon Raty mogą skorzystać bez przeszkód osoby starsze. Firma nie wyznacza żadnej górnej granicy wieku. O gotówkę mogą zatem wnioskować emeryci i renciści, którym banki bardzo często odmawiają pożyczek ze względu na zaawansowany wiek i niskie dochody. W Lendon Raty nie ma takich barier.

Co najważniejsze, Lendon Raty nie stawia zaporowych wymagań. Wniosek mogą składać osoby utrzymujące się nie tylko ze stałej umowy o pracę, ale i z innych źródeł, np. z umów śmieciowych, zasiłków i świadczeń socjalnych itp. Takie osoby w bankach nie mają szans na otrzymanie kredytu – w Lendon Raty mogą one dostać gotówkę, pod warunkiem, że mają jakiekolwiek stałe źródło dochodu i odznaczają się pozytywną historią kredytową.

Wady i zalety pożyczki w Lendon Raty

Tak jak każda oferta, także i pożyczka przygotowana przez Lendon Raty charakteryzuje się zarówno mocnymi, jak i słabymi punktami. Poznanie obu tych stron pozwoli na rzetelną ocenę atrakcyjności oferty, a tym samym na podjęcie mądrej i przemyślanej decyzji o wzięciu pożyczki. Uważasz, że poniższą listę wad i zalet można rozbudować? Poinformuj nas o tym w komentarzu – chętnie uzupełnimy to zestawienie o Twoje uwagi i zestawienia.

Zalety:baner reklamowy Lendon Raty

 • minimum formalności,
 • decyzja w kilka minut,
 • weryfikacja tożsamości za pomocą aplikacji Instantor,
 • szeroki okres kredytowania (3-18 miesięcy),
 • szeroki zakres gotówki (1000-6000 zł),
 • możliwość samodzielnego ustalenia dnia spłaty raty,
 • pożyczki udzielane są przez 7 dni w tygodniu,
 • obsługa klienta pracuje także w weekendy,
 • pomoc konsultantów w razie kłopotów ze spłatą,
 • okazjonalne promocje,
 • brak górnej granicy wieku.

Weź pożyczkę w Lendon Raty

Wady:

 • wysoka dolna granica wieku (ukończone 21 lat),
 • weryfikacja w bazach kredytowych,
 • firma może kontaktować się z pracodawcą,
 • wysokie koszty pożyczki,
 • stosunkowo niska maksymalna kwota pierwszej pożyczki.

Zobacz jak złożyć wniosek o pożyczkę w Lendon Raty

Oddajemy głos klientom, czyli opinie o Lendon Raty

Sowa Finansowa tę część serwisu oddaje w ręce klientów Lendon Raty. Staramy się nie interweniować w treści pozostawianych przez was komentarzy – ograniczamy jedynie przeginanie z tzw. hejtowaniem, spamem i przesadną „łaciną” :) Mamy świadomość, że opinia prawdziwych klientów Lendon Raty ma bardzo duże znaczenie dla każdego, kto zastanawia się nad pożyczką w tej firmie. Liczymy zatem na waszą wylewność i szczerość. Powiedz co myślisz, jakie masz doświadczenia i daj dobrą radę innym.

Podziel się swoją opinią o marce Lendon Raty i napisz jakie masz doświadczenia z pożyczaniem w tej firmie. Wiele osób czeka na twoją opinię.

Umieszczane przez klientów opinie o Lendon Raty stanowią jedno z kryteriów oceny tej firmy w naszej porównywarce.

Zobacz, jak wziąć pożyczkę w Lendon Raty

Weź pożyczkę w Lendon Raty

Ocena: 4.25 (1133 głosy)
avatar
HIT!
1 000
od 100 zł do 3000 zł
30 dni
od 5 dni do 45 dni
0
RRSO: 0%
1 000
od 500 zł do 2000 zł
30 dni
od 7 dni do 30 dni
0
RRSO: 0%
1 000
od 200 zł do 3000 zł
30 dni
od 1 dnia do 30 dni
0
RRSO: 0%

Dodaj komentarz

avatar