star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Dopożyczka.pl – pożycz online do 6000 zł

Firma pożyczkowa

Dopożyczka.pl to kolejny nowy produkt finansowy na pozabankowym rynku. Wzięliśmy pod lupę firmę i jej ofertę szybkiej pożyczki ratalnej. W Dopożyczka.pl można wnioskować o gotówkę w wysokości od 100 zł do 6000 zł rozłożoną nawet na 12 rat. Zapraszamy do zapoznania się z naszą recenzją i opisem tej nowej pożyczki.

Ta oferta na naszej stronie jest obecnie nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pożyczek ratalnych oraz chwilówek.

Weź pożyczkę w Dopożyczka.pl

Podstawowe informacje na temat firmy

Dane adresowe:

Dopożyczka.pl jest własnością firmy Companier Sp. z o.o.

ul. Domaniewska 47

02-672 Warszawa

Dane kontaktowe:

Telefon:  brak

E-mail: kontakt@dopozyczka.pl

Godziny pracy:

brak informacji

możliwość składania wniosków non-stop

Pozostałe informacje:

KRS: 0000449224

NIP: 5213643345

REGON: 146520031

Historia marki Dopożyczka.pl

Dopożyczka.pl to świeżynka, jest nową marką pożyczek ratalnych należącą do spółki Companier. Działa na polskim rynku od 2013 roku i mimo, że nie jest mocno promowana, to cieszy się wciąż rosnącą popularnością wśród pożyczkobiorców.  Dopożyczka.pl to gwarancja minimum formalności, szybkiej decyzji i szerokiego zakresu w ramach jednego produktu: można wnioskować o niewielkie kwoty na krótki okres spłaty albo o większe sumy podzielone nawet na 12 wygodnych rat.

Warunki pożyczania w Dopożyczka.pl, czyli dla kogo szybka gotówka

Dopożyczka.pl jest firmą pozabankową, dlatego uzyskanie pożyczki jest o wiele łatwiejsze, a warunki zdecydowanie mniej restrykcyjne niż ma to miejsce w bankach. Jednakże nie każdy może liczyć na pozytywną decyzję pożyczkodawcy. Prześwietliliśmy, kto może otrzymać pożyczkę w Dopożyczka.pl oraz na jakich zasadach.

Pożyczkobiorca idealny, czyli kto może wnioskować o pożyczkę w Dopożyczka.pl?

O pożyczkę w Dopożyczka.pl mogą ubiegać się osoby, które ukończyły 20 lat, ale są jeszcze przez 70 rokiem życia. Muszą one posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz stale zamieszkiwać na terenie Polski. Wymagane jest również posiadanie numeru PESEL, polskiego dowodu osobistego oraz rachunku osobistego w banku mającym siedzibę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Trzeba mieć także własny, aktywny numer telefonu komórkowego. Potencjalni pożyczkobiorcy muszą charakteryzować się odpowiednią zdolnością kredytową i nienaganną historią w bazach kredytowych oraz nie mogą widnieć w rejestrach dłużników.

Weź pożyczkę w Dopożyczka.pl

Ile za ile i na ile, czyli parametry i koszty Dopożyczki.pl

Wnioskować można o mniejszą, jak i o większą gotówkę. Dopożyzka.pl oferuje pożyczkę od 100 zł do 6000 zł. Możliwe jest rozłożenie kredytu na raty – od jednego miesiąca do maksymalnie 12 miesięcy.  Wyższe kwoty i dłuższy czas kredytowania jest możliwy dopiero w przypadku kolejnych pożyczek. Nowi klienci, po raz pierwszy korzystający z usług Dopożyczka.pl, mogą wnioskować o pożyczkę w wysokości od 100 zł do 2000 zł na maksymalnie 2 miesiące, jednakże nie poniosą żadnych dodatkowych kosztów z tego tytułu – pierwsza pożyczka jest w 100% darmowa (pod warunkiem terminowej spłaty, rzecz jasna).  Koszt kolejnej pożyczki zależy od wybranej kwoty oraz okresu kredytowania. RRSO zaczyna się od 94,5%. Na koszty pożyczki składają się prowizja oraz odsetki . W momencie określania parametrów zostanie przedstawiona wysokość raty, łączna suma kosztów oraz wysokość kwoty, którą należy oddać w całości.

Dodatkowe informacje na temat Dopożyczka.pl

Firma Dopożyczka.pl sprawdza swoich klientów w bazach kredytowych – monitoruje ich historię w Rejestrze Dłużników ERIF, Krajowym Rejestrze Długów (KRD) oraz w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Do złożenia wniosku wymagane jest posiadanie dowodu osobistego. Aby otrzymać pożyczkę, wymagane jest wykonanie przelewu weryfikacyjnego na rachunek Dopożyczka.pl z własnego konta osobistego na sumę 1 grosza – w celu potwierdzenia swojej tożsamości.  Firma nie informuje, w jakich bankach posiada konta bankowe. Wiemy jedynie, że możemy otrzymać gotówkę nawet w 15 minut do maksymalnie jednego dnia roboczego.

Słuchamy klientów, czy opinie o Dopożyczka.pl       

Dla osób, które wnioskują o pożyczkę w Dopożyczka.pl opinie wcześniejszych klientów są niezwykle ważne. Dzięki nim mogą ocenić atrakcyjność oferty oraz dowiedzieć się wielu przydatnych i praktycznych informacji. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem na temat ocen pożyczkobiorców Dopożyczka.pl. Dowiedz się, jakie wady i zalety ma ta oferta i czy wnioskowanie o szybką pożyczkę w tej właśnie firmie się opłaca.

Opinie o Dopożyczka.pl

Korzystałeś z pożyczki w Dopożyczka.pl? Koniecznie podziel się swoją opinią z innymi!

Weź pożyczkę w Dopożyczka.pl

Ocena: 4.03 (126 głosów)
avatar
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
0 0
Article Rating
guest
0 komentarzy

0
()
x