star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Dopożyczka.pl – pożycz online do 6000 zł

Firma pożyczkowa

Dopożyczka.pl to kolejny nowy produkt finansowy na pozabankowym rynku. Wzięliśmy pod lupę firmę i jej ofertę szybkiej pożyczki ratalnej. W Dopożyczka.pl można wnioskować o gotówkę w wysokości od 100 zł do 6000 zł rozłożoną nawet na 12 rat. Zapraszamy do zapoznania się z naszą recenzją i opisem tej nowej pożyczki.

Podstawowe informacje na temat firmy

Dane adresowe:

Dopożyczka.pl jest własnością firmy Companier Sp. z o.o.

ul. Domaniewska 47

02-672 Warszawa

Dane kontaktowe:

Telefon:  brak

E-mail: kontakt@dopozyczka.pl

Godziny pracy:

brak informacji

możliwość składania wniosków non-stop

Pozostałe informacje:

KRS: 0000449224

NIP: 5213643345

REGON: 146520031

Historia marki Dopożyczka.pl

Dopożyczka.pl to świeżynka, jest nową marką pożyczek ratalnych należącą do spółki Companier. Działa na polskim rynku od 2013 roku i mimo, że nie jest mocno promowana, to cieszy się wciąż rosnącą popularnością wśród pożyczkobiorców.  Dopożyczka.pl to gwarancja minimum formalności, szybkiej decyzji i szerokiego zakresu w ramach jednego produktu: można wnioskować o niewielkie kwoty na krótki okres spłaty albo o większe sumy podzielone nawet na 12 wygodnych rat.

Warunki pożyczania w Dopożyczka.pl, czyli dla kogo szybka gotówka

Dopożyczka.pl jest firmą pozabankową, dlatego uzyskanie pożyczki jest o wiele łatwiejsze, a warunki zdecydowanie mniej restrykcyjne niż ma to miejsce w bankach. Jednakże nie każdy może liczyć na pozytywną decyzję pożyczkodawcy. Prześwietliliśmy, kto może otrzymać pożyczkę w Dopożyczka.pl oraz na jakich zasadach.

Pożyczkobiorca idealny, czyli kto może wnioskować o pożyczkę w Dopożyczka.pl?

O pożyczkę w Dopożyczka.pl mogą ubiegać się osoby, które ukończyły 20 lat, ale są jeszcze przez 70 rokiem życia. Muszą one posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz stale zamieszkiwać na terenie Polski. Wymagane jest również posiadanie numeru PESEL, polskiego dowodu osobistego oraz rachunku osobistego w banku mającym siedzibę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Trzeba mieć także własny, aktywny numer telefonu komórkowego. Potencjalni pożyczkobiorcy muszą charakteryzować się odpowiednią zdolnością kredytową i nienaganną historią w bazach kredytowych oraz nie mogą widnieć w rejestrach dłużników.

Weź pożyczkę w Dopożyczka.pl

Ile za ile i na ile, czyli parametry i koszty Dopożyczki.pl

Wnioskować można o mniejszą, jak i o większą gotówkę. Dopożyzka.pl oferuje pożyczkę od 100 zł do 6000 zł. Możliwe jest rozłożenie kredytu na raty – od jednego miesiąca do maksymalnie 12 miesięcy.  Wyższe kwoty i dłuższy czas kredytowania jest możliwy dopiero w przypadku kolejnych pożyczek. Nowi klienci, po raz pierwszy korzystający z usług Dopożyczka.pl, mogą wnioskować o pożyczkę w wysokości od 100 zł do 2000 zł na maksymalnie 2 miesiące, jednakże nie poniosą żadnych dodatkowych kosztów z tego tytułu – pierwsza pożyczka jest w 100% darmowa (pod warunkiem terminowej spłaty, rzecz jasna).  Koszt kolejnej pożyczki zależy od wybranej kwoty oraz okresu kredytowania. RRSO zaczyna się od 94,5%. Na koszty pożyczki składają się prowizja oraz odsetki . W momencie określania parametrów zostanie przedstawiona wysokość raty, łączna suma kosztów oraz wysokość kwoty, którą należy oddać w całości.

Dodatkowe informacje na temat Dopożyczka.pl

Firma Dopożyczka.pl sprawdza swoich klientów w bazach kredytowych – monitoruje ich historię w Rejestrze Dłużników ERIF, Krajowym Rejestrze Długów (KRD) oraz w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Do złożenia wniosku wymagane jest posiadanie dowodu osobistego. Aby otrzymać pożyczkę, wymagane jest wykonanie przelewu weryfikacyjnego na rachunek Dopożyczka.pl z własnego konta osobistego na sumę 1 grosza – w celu potwierdzenia swojej tożsamości.  Firma nie informuje, w jakich bankach posiada konta bankowe. Wiemy jedynie, że możemy otrzymać gotówkę nawet w 15 minut do maksymalnie jednego dnia roboczego.

Jak wziąć pożyczkę w Dopożyczka.pl?

Pożyczka w Dopożyczka.pl jest dostępna tylko online – co oznacza, że nie trzeba wychodzić z domu, by otrzymać szybką gotówkę. Wystarczy 15 minut na złożenie wniosku, decyzja zostanie bardzo szybko podjęta i w ten sposób otrzymamy pieniądze na konto po kolejnych 15 minutach. To niezwykle łatwy proces – podpowiemy, jak krok po kroku wziąć pożyczkę w Dopożyczka.pl

Weź pożyczkę w Dopożyczka.pl

1.     Określ parametry pożyczki

Od tego trzeba zacząć. Za pomocą intuicyjnego suwaka możemy określić, ile i na ile chcemy pożyczyć oraz od razu zapoznać się z kosztami. W Dopożyczka.pl możemy wnioskować o szybką gotówkę na dwóch poziomach. Jeśli jesteśmy nowymi klientami, to firma oferuje nam od 100 zł do 2000 zł na okres kredytowania od miesiąca do 60 dni. Jeśli zaś korzystamy z oferty Dopożyczka.pl po raz kolejny suma, o którą możemy wnioskować wzrasta do 6000 zł, a okres kredytowania wydłuża się do 12 miesięcy.

Po wyborze konkretnych danych, od razu widzimy, ile będziemy musieli zapłacić za pożyczkę (w przypadku nowych klientów będzie to 0 zł), jaka będzie wysokość raty, prowizja oraz ostateczna kwota do spłaty. Pod parametrami znajdują się pierwsze dane wymagane do złożenia wniosku. Musimy podać nasze imię, nazwisko, adres mailowy oraz numer telefonu, by przejść do kolejnego kroku.

2.     Wykonaj weryfikację SMS-ową

Na podany przez nas numer telefonu otrzymamy krótki kod weryfikacyjny, który jest zabezpieczeniem przed oszustami próbującymi podszyć się pod inną osobę. Kod będzie w formie czterocyfrowego PIN-u, który należy wpisać w odpowiednie pole.

Po uzupełnieniu kodu, należy potwierdzić i przejść do kolejnego kroku – składania wniosku pożyczkowego.

3.     Wypełnij wniosek pożyczkowy

W formularzu informacyjnym pożyczkodawca prosi nas o podanie danych, bez których otrzymanie gotówki nie będzie możliwe. Zostały one podzielone na kilka kategorii:

 • parametry pożyczki (kwota, o którą wnioskujemy oraz okres kredytowania),
 • dane osobowe (imię i nazwisko, adres e-mailowy, PESEL, seria i numer dowodu osobistego, numer telefonu, dane adresowe – ulica, miejscowość, kod pocztowy, adres korespondencyjny, o ile jest inny niż zamieszkania),
 • informacje i zatrudnieniu (umowa o pracę na czas określony, umowa o pracę na czas nieokreślony, umowa zlecenie, umowa o dzieło, działalność gospodarcza, emeryt/rencista, student, gospodarstwo rolne, bezrobotny, inne źródło dochodu, szczegółowe informacje na temat zatrudnieni, np. miejsce pracy, telefon do pracodawcy, dochód, ostanie miejsce pracy itp.),
 • informacja uzupełniające (wykształcenie – podstawowe, zawodowe, średnie, wyższe licencjackie, wyższe magisterskie, wyższe doktorskie, inżynier, magister inżynier, inne),
 • informacje o zobowiązaniach (czy masz inne kredyty),
 • informacje o dochodach i banku (wysokość dochodów netto, numer rachunku osobistego).

Aby przejść dalej należy zaznaczyć zapoznanie się ze wszystkimi zgodami administracyjnymi, prawnymi oraz marketingowymi. Przed wysłanie wniosku należy wpisać w odpowiednie pole kolejny kod weryfikacyjny, by przejść do następnego kroku

4.     Wykonaj przelew weryfikacyjny

To już ostatni krok dzielący nas od decyzji pożyczkodawcy i gotówki. Musimy wykonać przelew weryfikacyjny na konto Dopożyczka.pl z naszego, osobistego rachunku bankowego na kwotę jednego grosza. Dla pożyczkodawcy będzie to potwierdzenie autentyczności naszych danych – że te podane we wniosku są identyczne, jak te widniejące przy nadawcy przelewu. W taki sposób firma zabezpiecza się przed wyłudzeniem gotówki na nieprawdziwe dane.

5.     Oczekuj na decyzję i odbierz gotówkę

Jeśli wszystko się zgadza, to po otrzymaniu przelewu Dopożyczka.pl  w tym momencie podejmuje decyzję. Ocenia Twoją zdolność kredytową oraz weryfikuje Twój profil w bazach kredytowych oraz w rejestrach dłużników. Jeśli wszystko jest w porządku i spełniasz kryteria pożyczkodawcy, to decyzja będzie pozytywna. Do 15 minut (a najpóźniej do jednego dnia roboczego) na Twoje konto zostaną przelane środki w wysokości, o  jaką wnioskowałeś.

Pożyczaj w Dopożyczka.pl, spłacaj należność w terminie

Gotówka jest  już na Twoim koncie, możesz cieszyć się dodatkowymi środkami i przeznaczyć je, na co tylko potrzebujesz. Nie można jednak zapomnieć o terminowym oddaniu należności. Jakiekolwiek opóźnienie w spłacaniu zobowiązania będzie skutkowało naliczeniem karnych odsetek, a nawet dodatkowych opłat. Coraz większe zadłużenie może doprowadzić do zaprzestania oddawania pożyczki, co z kolei będzie wiązało się z działaniami windykacyjnymi, a nawet komorniczymi. Lepiej tego uniknąć i zawsze rzetelnie oddawać swoje zobowiązania!

Weź pożyczkę w Dopożyczka.pl

Czy pożyczanie w Dopożyczka.pl jest bezpieczne?

Osoby, które rozważają skorzystanie z pożyczki pozabankowej za pośrednictwem tego serwisu, muszą zdawać sobie sprawę, że Dopożyczka nie znajduje się na liście podmiotów zweryfikowanych przez Polski  Związek Instytucji Pożyczkowych. Warto jednak przed podjęciem ostatecznej decyzji zapoznać się szczegółowo z opiniami dotychczasowych klientów.

Wady i zalety pożyczki w Dopożyczka.pl

Na swojej stronie firma podkreśla, że jej oferta powstała w oparciu o wiedzę z zakresu usług internetowych, technologii oraz finansów. Postanowiliśmy sprawdzić, jak te zapewnienia przekładają się na proponowane przez Dopożyczkę warunki pożyczki, analizując m.in. promocje dla klientów czy maksymalne limity przyznawanych kwot.

Zalety pożyczki w Dopożyczka.pl

 1. Pierwsza pożyczka za darmo – Osoby, które nie korzystały wcześniej z usług tego serwisu mogą otrzymać pożyczkę do 1500 zł w terminie od 5 do nawet 90 dni. Jeśli zobowiązanie zostanie oddane w terminie, nie ponoszą oni żadnych kosztów zobowiązania.
 2. Różne metody spłacania zobowiązania – Dopożyczka przewiduje aż 3 możliwe sposoby dokonywania spłaty: za pomocą przelewu elektronicznego, w filii banku lub w placówce Poczty Polskiej.
 3. Prosty wniosek i minimum formalności – Aby uzyskać pożyczkę należy zarejestrować się na stronie, a następnie podać wymagane dane. Dostępny na stronie Dopożyczka.pl formularz jest niezwykle intuicyjny i zwięzły, dzięki czemu cały proces zamyka się w kilku minutach. O pożyczkę mogą ubiegać się osoby, które posiadają dowód osobisty, aktywny polski numer telefonu oraz konto w banku, który posiada siedzibę na terytorium naszego kraju.
 4. Szybka decyzja i wypłata pożyczki – Osoby starające się o pożyczkę zostaną poinformowani o decyzji w ciągu kilku minut. Do weryfikacji konieczne jest jednak dokonanie przelewu w wysokości 1 gr, więc czas ten może się wydłużyć w razie wystąpienia zakłóceń w połączeniach międzybankowych. Równie ekspresowa jest wypłata pożyczki, która może nastąpić nawet w ciągu 15 minut.
 5. Możliwość przedłużenia terminu spłaty – Jeśli pożyczkobiorca nie jest w stanie oddać pieniędzy w wyznaczonym terminie, serwis przewiduje wydłużenie okresu spłaty (za dodatkową opłatą).

Wady pożyczki w Dopożyczka.pl

 1. Brak kontaktu telefonicznego – Aby skontaktować się z konsultantem, należy wypełnić formularz online (dostępny na stronie serwisu), ponieważ firma nie prowadzi infolinii.
 2. Weryfikacja w bazach dłużników – Dopożyczka sprawdza, czy potencjalny pożyczkobiorca posiada zadłużenia m.in. analizując rejestr BIG.
 3. Możliwość posiadania jednej aktywnej pożyczki w tym samym czasie – Klienci Dopożyczka nie mogą starać się o kolejną chwilówkę czy pożyczkę ratalną do momentu spłaty poprzedniej.
 4. Mało intuicyjna strona – Pomimo obecności kalkulatora, strona serwisu jest mało czytelna. W rezultacie znalezienie regulaminu oraz dokładnych informacji na temat wysokości opłat zajmuje dużo czasu.
 5. Niska kwota pierwszej pożyczki – Nowi klienci otrzymają pożyczkę do 1500 zł, z kolei po jej spłacie mogą starać się o kwotę w wysokości maksymalnie 6000 zł.

Opinia Sowy Finansowej

Oferta serwisu Dopożyczka.pl posiada swoje mocne i słabe strony. Korzystnymi warunkami będą cieszyć się nowi klienci, którzy pod warunkiem terminowej spłaty, mogą skorzystać z darmowej pożyczki. Dodatkowo, za sprawą w pełni zautomatyzowanego systemu, jest to doskonała propozycja dla osób, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki. Niestety, serwis nie figuruje na liście PZIP więc potwierdzenia wiarygodności należy szukać w opublikowanych opiniach klientów.

Ocena: 4.05 (130 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Alicja
Alicja
5 lat temu

to jest agregator a nie pożyczkodawca!!!

Właściciel serwisu Sowafinansowa.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne jak i negatywne komentarze użytkowników