star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Opinie o Dopożyczka

Firma pożyczkowa

Na rynku pożyczek pozabankowych nie brakuje atrakcyjnych ofert, z których coraz chętniej korzystają Polacy. Powód? W przypadku usług internetowych, zarówno rozpatrzenie wniosku, jak i wpływ pieniędzy na konto mogą nastąpić w ciągu kilku minut. Dodatkowo, specyfika instytucji pozabankowych nie wiążą się z szeregiem czasochłonnych formalności. Jak to wszystko ma się wobec oferty Dopożyczka?

Dopożyczka to serwis internetowy, który działa na polskim rynku od 2012 roku. Właścicielem marki jest Mini Money Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Pomimo tego, że firma jest stosunkowo młodym podmiotem na rynku pożyczek pozabankowych, cieszy się wzrastającą popularnością m.in. ze względu na promocję dla nowych klientów czy w pełni zautomatyzowany proces rozpatrywania wniosków. Czy Dopożyczka jest dobrym rozwiązaniem na natychmiastowe ratowanie budżetu?

Czy pożyczanie w Dopożyczka jest bezpieczne?

Osoby, które rozważają skorzystanie z pożyczki pozabankowej za pośrednictwem tego serwisu, muszą zdawać sobie sprawę, że Dopożyczka nie znajduje się na liście podmiotów zweryfikowanych przez Polski  Związek Instytucji Pożyczkowych. Warto jednak przed podjęciem ostatecznej decyzji zapoznać się szczegółowo z opiniami dotychczasowych klientów.

Wady i zalety pożyczki w Dopożyczka

Na swojej stronie firma podkreśla, że jej oferta powstała w oparciu o wiedzę z zakresu usług internetowych, technologii oraz finansów. Postanowiliśmy sprawdzić, jak te zapewnienia przekładają się na proponowane przez Dopożyczkę warunki pożyczki, analizując m.in. promocje dla klientów czy maksymalne limity przyznawanych kwot.

Zalety pożyczki w Dopożyczka

  1. Pierwsza pożyczka za darmo – Osoby, które nie korzystały wcześniej z usług tego serwisu mogą otrzymać pożyczkę do 1500 zł w terminie od 5 do nawet 90 dni. Jeśli zobowiązanie zostanie oddane w terminie, nie ponoszą oni żadnych kosztów zobowiązania.
  2. Różne metody spłacania zobowiązania – Dopożyczka przewiduje aż 3 możliwe sposoby dokonywania spłaty: za pomocą przelewu elektronicznego, w filii banku lub w placówce Poczty Polskiej.
  3. Prosty wniosek i minimum formalności – Aby uzyskać pożyczkę należy zarejestrować się na stronie, a następnie podać wymagane dane. Dostępny na stronie Dopożyczka.pl formularz jest niezwykle intuicyjny i zwięzły, dzięki czemu cały proces zamyka się w kilku minutach. O pożyczkę mogą ubiegać się osoby, które posiadają dowód osobisty, aktywny polski numer telefonu oraz konto w banku, który posiada siedzibę na terytorium naszego kraju.
  4. Szybka decyzja i wypłata pożyczki – Osoby starające się o pożyczkę zostaną poinformowani o decyzji w ciągu kilku minut. Do weryfikacji konieczne jest jednak dokonanie przelewu w wysokości 1 gr, więc czas ten może się wydłużyć w razie wystąpienia zakłóceń w połączeniach międzybankowych. Równie ekspresowa jest wypłata pożyczki, która może nastąpić nawet w ciągu 15 minut.
  5. Możliwość przedłużenia terminu spłaty – Jeśli pożyczkobiorca nie jest w stanie oddać pieniędzy w wyznaczonym terminie, serwis przewiduje wydłużenie okresu spłaty (za dodatkową opłatą).

Więcej o Dopożyczka

Wady pożyczki wDopożyczka

  1. Brak kontaktu telefonicznego – Aby skontaktować się z konsultantem, należy wypełnić formularz online (dostępny na stronie serwisu), ponieważ firma nie prowadzi infolinii.
  2. Weryfikacja w bazach dłużników – Dopożyczka sprawdza, czy potencjalny pożyczkobiorca posiada zadłużenia m.in. analizując rejestr BIG.
  3. Możliwość posiadania jednej aktywnej pożyczki w tym samym czasie – Klienci Dopożyczka nie mogą starać się o kolejną chwilówkę czy pożyczkę ratalną do momentu spłaty poprzedniej.
  4. Mało intuicyjna strona – Pomimo obecności kalkulatora, strona serwisu jest mało czytelna. W rezultacie znalezienie regulaminu oraz dokładnych informacji na temat wysokości opłat zajmuje dużo czasu.
  5. Niska kwota pierwszej pożyczki – Nowi klienci otrzymają pożyczkę do 1500 zł, z kolei po jej spłacie mogą starać się o kwotę w wysokości maksymalnie 6000 zł.

Jak wziąć pożyczkę w Dopożyczka?

Opinia Sowy Finansowej

Oferta serwisu Dopożyczka posiada swoje mocne i słabe strony. Korzystnymi warunkami będą cieszyć się nowi klienci, którzy pod warunkiem terminowej spłaty, mogą skorzystać z darmowej pożyczki. Dodatkowo, za sprawą w pełni zautomatyzowanego systemu, jest to doskonała propozycja dla osób, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki. Niestety, serwis nie figuruje na liście PZIP więc potwierdzenia wiarygodności należy szukać w opublikowanych opiniach klientów.

Ocena: 4.03 (127 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Alicja
Alicja
3 lat temu

to jest agregator a nie pożyczkodawca!!!