star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Creditstar – do 1 500 zł pożyczki dla nowych klientów

firma pożyczkowa

CreditStar udziela pożyczek z krótkim i średnim terminem spłacalności. Za pierwszym razem pożyczysz do 1 500 zł na 30 dni, a za kolejnym skorzystasz z pełnej oferty firmy: do 5 000 zł na 3 miesiące. Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać wybierając ofertę tej firmy!

Ta oferta na naszej stronie jest obecnie nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pożyczek ratalnych oraz chwilówek.

Creditstar to międzynarodowa firma, która działa w 8 krajach i zdobyła już ponad 500 000 klientów. Stawia na odpowiedzialne pożyczanie, co przekłada się na dokładną analizę wniosków pożyczkowych oraz pomoc w przypadku kłopotów z oddaniem pieniędzy.

Ile mogę pożyczyć?

Limity gotówkowe różnią się w zależności od tego, który raz pożyczkobiorca stara się o gotówkę. Minimalna kwota pożyczki to 100 zł.

Osoba, która wcześniej nie brała pożyczki w Creditstar, może za pierwszym razem złożyć wniosek o maksymalnie 1 500 zł. Jeśli natomiast pierwsza pożyczka została zakończona (spłacona w całości), a klient ubiega się o gotówkę kolejny raz, jego limit zwiększa się do 5 000 zł, czyli pełnej kwoty oferowanej przez firmę.

W wyjątkowych sytuacjach, gdy klient nie ma środków pozwalających na terminowy zwrot pożyczki, może ubiegać się o pożyczkę refinansującą. Dokładne warunki takiej pożyczki są przedstawiane w momencie kontaktu z firmą.

baner reklamowy Creditstar

Na jak długo mogę wziąć pożyczkę?

Creditstar oferuje pożyczki krótko i średnioterminowe. Okres spłaty wynosi minimalnie 5 dni, a maksymalnie 3 miesiące. Za pomocą suwaka na stronie internetowej wybierasz, na ile dni chcesz zaciągnąć zobowiązanie. Terminowe spłaty umożliwiają podwyższenie kwoty, o jaką pożyczkobiorca będzie mógł ubiegać się, gdyby zaszła kolejna potrzeba skorzystania z usług Creditstar w przyszłości.

Pierwsze dwa razy klient może wziąć chwilówkę na maksymalnie 30 dni. Dopiero od trzeciej pożyczki pożyczający otrzyma możliwość zaciągnięcia pożyczki na okres ponad 30 dni.

Firma wysyła przypomnienia o nadchodzącym terminie spłaty. Używa w tym celu wiadomości elektronicznej (e-mail) oraz SMS-a. Komunikat dochodzi do klienta na 10 dni przed oczekiwanym terminem spłaty. Informacje o płatnościach można sprawdzić logując się do swojego konta użytkownika w witrynie pożyczkodawcy.

Koszty pożyczki w CreditStar

Zarówno dla nowego, jak i stałego klienta warunki pożyczki są takie same. Pożyczkodawca nalicza opłaty za odsetki kapitałowe i prowizję. Jak dokładnie wyglądają koszty pożyczki 1 000 zł na miesiąc? Zobaczmy na przykładzie:

Jola złożyła wniosek o pożyczkę w Creditstar opiewający na kwotę 1 000 zł. Wybrany przez naszą bohaterkę okres spłaty wynosił natomiast 30 dni. Pożyczkodawca naliczył Joli następujące opłaty:

  • Odsetki kapitałowe: 8,22 zł
  • Prowizja: 270 zł

Po upływie miesiąca nasza bohaterka musiała zatem zwrócić dokładnie 1 278,22 zł

Odsetki kapitałowe (10%) i prowizja (zależna od wysokości pożyczki) to koszty, jakie musi ponieść każdy klient Creditstar. Firma od czasu do czasu organizuje jednak akcje promocyjne, polegające na obniżeniu wysokości kosztów pożyczki. Warto zatem regularnie śledzić ofertę tego pożyczkodawcy.

Dodatkowe opłaty

CreditStar nie przewiduje dodatkowych opłat za udzielenie pożyczki. Wyłącznie na etapie weryfikacji konta bankowego klient powinien zrobić przelew weryfikacyjny na 1 grosz. Jest to jednak opcjonalny koszt, ponieważ w celu potwierdzenia tożsamości można także skorzystać z bezpłatnej usługi Instantor.

Koszty opóźnienia w spłacie

Ewentualne odsetki karne naliczane są za nieterminowe oddawanie pieniędzy. Wynoszą 14%.

Koszty refinansowania

Informacja o opłatach za refinansowanie pożyczki jest dostępna w panelu klienta. Firma proponuje pożyczkę refinansującą osobom, które mają problem ze spłatą, ale same zgłosiły się do działu windykacji jeszcze przed upływem terminu zwrotu pożyczki.

Jak dostać pożyczkę w CreditStar?

Wymagany wiek: 18 – 70 lat

Wymagane dokumenty: aktualny dowód osobisty, osobisty rachunek bankowy, numer telefonu komórkowego, adres e-mail

Sprawdzane bazy:

  1. Krajowego Biura Informacji Gospodarczej S.A.
  2. Rejestr Dłużników ERIF BIG S.A.
  3. Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A.
  4. Platforma Wymiany Informacji Pożyczkowej

Formy weryfikacji tożsamości: tradycyjny przelew bankowy na 1 grosz lub skorzystanie z usługi Instantor

Dane kontaktowe

Creditstar Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Praga 306, ul. Grochowska 306/308 , Warszawa 03-840

REGON: 146912819,

NIP: 5213656885,

KRS 0000479212

Kapitał zakładowy: 200 000 zł

Infolinia: 22 307 51 53

Mail: info@creditstar.pl

Godziny pracy: pon. – nd.: 9.00 – 20.00

Jak wziąć pożyczkę w Creditstar?

Opinie o Creditstar

Ocena: 4.14 (3358 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
0 komentarzy