star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Credit.pl – do 3 000 zł pożyczki dla nowego klienta

firma pożyczkowa

Szukasz szybkiej gotówki, którą oddasz po 30 dniach? Sprawdź ofertę Credit.pl! Znajdziesz tu pożyczki od 300 zł do 5 000 zł, w tym pierwszą pożyczkę sięgającą 3 000 zł.

Marka Credit.pl jest prowadzona przez spółkę Nordecum, wywodzącą się od grupy finansowej Placet Group Ü. Firma działa w Estonii, na Litwie oraz w Polsce. Co znajdziesz w ofercie pożyczkodawcy?

Ile mogę pożyczyć?

Nowy klient może złożyć wniosek o pożyczkę sięgającą maksymalnie 3 000 zł. To górny limit, aby firma mogła lepiej poznać swojego nowego pożyczkobiorcę i na podstawie przebiegu pierwszej umowy trafniej dopasować kolejne pożyczki.

Stały klient otrzyma nawet 5 000 zł. To nowość w ofercie pożyczkodawcy, wprowadzona w sierpniu 2018 r. Stały klient to osoba, która po raz drugi ubiega się o pożyczkę. Należy pamiętać jednak, że limity gotówkowe zawsze określane są indywidualnie m.in. na podstawie: źródła dochodu (stałe / czasowe), wysokości dochodów, innych zobowiązań finansowych (np. alimenty), wpisów w bazach dłużników.

Dodatkowe pieniądze – jak je zarobić w Credit.pl?

Zarówno dla nowych, jak i stałych klientów istnieje możliwość zarobienia 100 zł. Daje ją kampania „Przyprowadź przyjaciela i otrzymaj 100 zł”. Za każdego nowego klienta, który otrzyma pożyczkę w wysokości 500 zł, firma wypłaci premię 100 zł.

Jakie są warunki?

 1. Należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu credit.pl;
 2. W panelu klienta należy uzyskać specjalny link i przesłać go do znajomego lub znajomych;
 3. Znajomy, korzystając z tego linku, powinien złożyć wniosek o pożyczkę na kwotę 500 zł i ją otrzymać

Na jak długo mogę wziąć pożyczkę?

Credit.pl oferuje wyłącznie pożyczki krótkoterminowe. Swoim klientom daje możliwość spłaty zobowiązań po minimalnie 10, a maksymalnie 30 dniach. We wniosku może pojawić się dowolna ilość dni w tym przedziale.

Nie każdy pożyczkodawca daje możliwość przedłużenia terminu spłaty; w Credit.pl natomiast nie jest to problemem. Warunkiem jest dokonanie odpowiedniej opłaty (tę klient pozna po zalogowaniu do swojego konta w serwisie). Firma pomaga ustalić wysokość nowych rat oraz ich długość. Trzeba jednak pamiętać o warunkach podpisywanej umowy – a dokładniej o kolejności, w jakiej kwota pożyczki będzie spłacana.

 1. Prowizja za przedłużenie terminu spłaty pożyczki
 2. Odsetki za nieterminową płatność
 3. Odsetki od kredytu
 4. Prowizja
 5. Kwota do wypłaty

Koszty pożyczki w Credit.pl

Podstawowe koszty pożyczki to:

 • odsetki: 10%
 • prowizja: uzależniona od pożyczanej kwoty

Biorąc pożyczkę przez Credit.pl, klient może ponieść dodatkowe opłaty:

 • 70 zł opłaty za zaświadczenie o braku zadłużenia,
 • 30 zł opłaty za zwrot nadpłaty.

Przykładowy koszt pożyczki 1 000 zł na 30 dni dla nowego klienta

Osoba, która po raz pierwszy korzysta z usług Credit.pl, może pożyczyć maksymalnie 3 000 zł i skorzystać z promocji -50% na koszty pożyczki.

 • Kwota pożyczki: 1 000 zł
 • Okres: 30 dni
 • Odsetki: 8 zł – 50% (promocyjna pierwsza pożyczka) = 4 zł
 • Prowizja: 92 zł – 50% (promocyjna pierwsza pożyczka) = 46 zł
 • Całkowita kwota do spłaty: 1 050 zł

Przykładowy koszt pożyczki 4 000 zł na 30 dni dla stałego klienta

Osoba, która po raz drugi i kolejny korzysta z oferty Credit.pl, złoży wniosek o kwotę do 5 000 zł.

 • Kwota pożyczki: 4 000 zł
 • Okres: 30 dni
 • Odsetki: 32 zł
 • Prowizja: 968 zł
 • Całkowita kwota do spłaty: 5 000 zł

Jak dostać pożyczkę w Credit.pl?

Aby dostać pożyczkę przez Credit.pl, należy spełnić warunki pożyczkodawcy. Jakie? Należy założyć konta w portalu, dokonać weryfikacji za pomocą usługi Kontomatik (system informatyczny umożliwiający bezpłatną weryfikację tożsamości poprzez logowanie do systemu bankowego pożyczkobiorcy) oraz złożyć poprawnie wniosek o pożyczkę.

Wymagany wiek: od 21 do 65 lat

Wymagane dokumenty: dowód osobisty, numer telefonu komórkowego,

Sprawdzane bazy:

 • BIG InfoMonitor S. A.
 • Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A.
 • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A.

Formy weryfikacji tożsamości: Kontomatik

Dane kontaktowe

Nordecum Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

KRS: 0000552638

NIP: 5252614997

REGON: 361270895

Kapitał zakładowy w wysokości 500 000 zł

Infolinia: 222 092 558

Email: info@credit.pl

Godziny pracy:

pon.-pt.: 8:00 – 20:00

sob.: 9:00 – 18:00

Jak wziąć pożyczkę w Credit.pl?

Dodatkowe wsparcie finansowe zwykle potrzebne jest od ręki. Niestety, bankowe procedury zazwyczaj bywają długie i uciążliwe, a to wyklucza możliwość wypłaty pieniędzy jeszcze tego samego dnia. Właśnie w takich sytuacjach doskonałym rozwiązaniem może być uzyskanie pożyczki w Credit.pl. Sprawdźmy jak wygląda ten proces krok po kroku.

1. Ustal kwotę oraz okres spłaty pożyczki

Wnioskując o pożyczkę w Credit.pl na początku należy określić, czy jest to pierwsza pożyczka, czy też kolejna w tej firmie. Pierwsza obwarowana jest bowiem limitami. Gdy współpraca z klientem układa się dobrze i jest on zainteresowany kolejną pożyczką, może otrzymać wyższą sumę. Po określeniu, która to pożyczka z kolei, należy wskazać kwotę i czas, na jaki chcemy pożyczyć pieniądze. Po wprowadzeniu tych danych musimy kliknąć zielony przycisk „Chcę otrzymać pożyczkę”. System skieruje nas wtedy do formularza rejestracyjnego.

pierwsza strona formularza w credit

2. Wypełnij formularz pożyczkowy

Kolejnym krokiem jest dokonanie rejestracji w panelu pożyczkodawcy. W tym celu należy wypełnić formularz widoczny na zdjęciu poniżej.  W formularzu tym podajemy swoje dane osobowe takie jak imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu, adres mailowy, seria i numer dowodu osobistego. Co więcej, trzeba będzie również wskazać adres zameldowania, a jeżeli jest on inny niż adres zamieszkania, to również ten drugi należy wpisać zgodnie z rzeczywistością. Na koniec powinniśmy jeszcze dwukrotnie wprowadzić hasło, które posłuży do logowania na stronie.

Druga strona formularza w Credit

3. Wyraź potrzebne zgody

Po wprowadzeniu wszystkich wymaganych danych należy wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych i otrzymywanie na adres mailowy ofert handlowych. Wyrażenie zgody jest niezbędne dla dalszego procedowania wniosku.

trzecia strona formularza w Credit

Po zaznaczeniu wszystkich zgód musimy kliknąć zielony przycisk „Zarejestruj się”.

4. Zweryfikuj tożsamość

Następny krok we wnioskowaniu o chwilówkę w Credit.pl to potwierdzenie tożsamości. W tym celu należy przelać jeden grosz na wskazane przez firmę pożyczkową konto. Jeżeli dane z wniosku zgadzają się z danymi z przelewu, wówczas nasz wniosek pożyczkowy trafia do rozpatrzenia. Jeżeli jednak nasze dane się nie zgadzają, pożyczkodawca wskazuje miejsca niespójne. Można je oczywiście poprawić.

Co więcej, w Credit.pl mamy okazję skorzystać z opcji weryfikacji tożsamości bez konieczności wykonywania przelewu. Wystarczy zalogować się do swojego rachunku bankowego za pomocą specjalnego systemu. System ten ma wgląd w nasze dane osobowe oraz wysokość dochodów. Dzięki temu Credit.pl znacznie szybciej i sprawniej może podjąć decyzję dotyczącą pożyczki. Mając wgląd w konto osobiste klienta firma widzi wszystkie wydatki i dochody. To doskonały sposób na przeprowadzenie weryfikacji i oszacowanie zdolności kredytowej klienta.

5. Wypełnij wniosek o pożyczkę

Po pozytywnej weryfikacji tożsamości należy złożyć wniosek o pożyczkę. We wniosku tym musimy wprowadzić swoje dane osobowe, numer klienta oraz numer telefonu, a także udzielić pożyczkodawcy upoważnienia do zweryfikowania nas w bazie BIK. Na podstawie informacji znajdujących się w tym rejestrze firma podejmuje decyzję pożyczkową. Proces przygotowania oferty, umowy i wydanie decyzji trwają zwykle około 15 minut. Jest to zatem bardzo szybka i sprawna procedura.

Podsumowując

Firma Credit.pl stara się wychodzić naprzeciw potrzebom klientów, dlatego też oferuje np. nowoczesną opcję weryfikacji tożsamości, która jest szybsza i sprawniejsza niż przelew weryfikacyjny. Jednocześnie, pracownicy firmy dokładają wszelkich starań, by decyzja pożyczkowa została podjęta jeszcze tego samego dnia, a klient niezwłocznie się o niej dowiedział. Takie działanie powoduje, że firma jest bardzo dobrze postrzegana przez klientów. Działa bowiem szybko i sprawnie.

Czy pożyczanie w Credit.pl jest bezpieczne?

Główną przesłanką świadczącą o wiarygodności pożyczkodawcy jest przynależność do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, czyli autonomicznej instytucji zrzeszającej podmioty tego rodzaju oraz oceniającej stopień ich uczciwości. Credit.pl do PZIP należy, co można poczytywać za pozytywny sygnał.

Wady i zalety pożyczki w Credit.pl

Aby dokładnie przeanalizować ofertę Credit.pl, postanowiliśmy z bliska przyjrzeć się jej z wadom i zaletom. Pod naszym mikroskopem znalazła się między innymi maksymalna kwota pożyczki, okres kredytowania czy koszty związane z zaciągnięciem zobowiązania.

Zalety pożyczki w Credit.pl:

 1. Wysoka kwota maksymalnej pożyczki – Klienci Credit.pl mają możliwość zaciągnięcia zobowiązania nawet na 5 tysięcy złotych.
 2. Łatwy dostęp do gotówki – Wszystkie formalności można załatwić przez Internet.
 3. Szybki czas udzielenia pożyczki – Uproszczona procedura trwa maksymalnie kilkanaście minut.
 4. Atrakcje dla debiutantów – Kto pierwszy raz bierze pożyczkę w Credit.pl, może liczyć na obniżenie kosztów o połowę (w przypadku zobowiązania do 3000 złotych).
 5. Wygoda kontaktu – Wnioski są rozpatrywane przez 24 godziny, siedem dni w tygodniu. Z kolei infolinia Biura Obsługi Klienta jest czynna aż do późnego wieczora, nawet w soboty.
 6. Łatwość rejestracji – Aby złożyć wniosek o pożyczkę, wystarczy wypełnić formularz i podać podstawowe dane (numer PESEL, numer dowodu tożsamości oraz adres).
 7. Ciekawe bonusy – Osoby, które namówią swoich znajomych do zostania klientem Credit.pl i wzięcia pożyczki, otrzymają za ten wysiłek 100 złotych.

Wady pożyczki w Credit.pl

 1. Ograniczenia na początku – Brak możliwości zaciągnięcia maksymalnej kwoty pożyczki (5000 zł) za pierwszym razem.
 2. Brak darmowej pożyczki dla nowych klientów – Credit.pl wycofał całkowicie bezpłatną ofertę (bez prowizji i oprocentowania) dla początkujących pożyczkobiorców.
 3. Krótki okres kredytowania – Klienci mogą pożyczać pieniądze maksymalnie na 30 dni.
 4. Weryfikacja w bazach – Credit.pl przed udzieleniem pożyczki, sprawdza bank informacji BIK, KRD, i BIG. Figurowanie na jednej z nich może skutkować decyzją odmowną na wniosek.
 5. Próg wiekowy – O pożyczkę mogą ubiegać się wyłącznie osoby od 21 do 65 roku życia.

Opinie Sowy Finansowej o Credit.pl

Po ofertę Credit.pl warto sięgnąć wtedy, gdy wykorzystałeś już wszystkie możliwości pożyczania za darmo. Swoją działalność firma opiera na przejrzystych zasadach i prostych warunkach udzielania zobowiązań finansowych. Jeśli więc nie przeszkadza ci krótki okres kredytowania i spełniasz wymagania pożyczkobiorcy co do wieku, warto zainteresować się tą propozycją.

Ocena: 4.16 (2118 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Jagoda
Jagoda
3 lat temu

Jestem klientka tej firmy już dodcy długo bo spłaciłam już 6 pożyczek. Zawsze było czas nas nawet się zdarzało Że jak miałam na dwa bądź trzy miesiące to tez udawało mi się spłacać ja przed całkowitym terminem. Niestety zdarzyło się tak Że potrzebowałam pilnie gotówki. Oczywiście wnioskowałam i otrzymałam odmowę a Pani na infolinie twierdziła ze to jest jakaś Komisja Kredytowa i oni nie dają powodów odmowy . Zastanawia mnie tylko jedno. Za każdym razem jak składałam wniosek i dostawałam odmowę, z zegarkiem w ręku każda weryfikacja trwała 4-5 minut. To jest dosyć dziwne dla mnie. Dlatego nie polecam tej firmy w 100%

karola_70
karola_70
4 lat temu

Wszystko w porządku…szybka decyzja, a kasa w kilka minut.

andrzej
andrzej
4 lat temu

wiarygodny pożyczkodawca

zapie_cek
zapie_cek
4 lat temu

gdzie się podziała oferta darmowej pożyczki??!!

hoiryzont
hoiryzont
4 lat temu

oferta jak każda inna

visiek
visiek
4 lat temu

nie lekceważą żadnego klienta i każdemu starają się coś zaproponować

honoraa
honoraa
4 lat temu

Polecam!! najlepsza pożyczka!!

tyska
tyska
4 lat temu

wniosek złożyłam w piątek a pieniądze przyszły dopiero w poniedziałek po południu

asanka
asanka
4 lat temu

W moim przypadku kasa była na koncie następnego dnia

mareczek_645
mareczek_645
5 lat temu

Polecam poszukać innej firmy, bo tu tylko stracicie pieniądze!!

lilianna_uj
lilianna_uj
5 lat temu

czat nie działa a telefonu nikt nie odbiera!! zero kontaktu z firmą!

stefania
stefania
5 lat temu

Pierwsza pozyczka 600 zł kosztowała mnie 75 zł a druga już 150!! nie opłaca się tutaj być stałym klientem!!

anetta
anetta
5 lat temu

Jestem zadowolona z pożyczki w Credit. Przejrzyste waruki, krótki wniosek i szybka wypłata gotówki.

Teresa
Teresa
5 lat temu

wszystko ok

rzetelna firma
rzetelna firma
5 lat temu

którą polecam

irenka
irenka
5 lat temu

Nie polecam jeśli komuś zależy na czasie. Na decyzję czekałam cały dzień a kolejny na przelew

mazgaj
mazgaj
5 lat temu

Dobre jest to, że klient nie musi spłacac pożyczki ze swojego konta tylko można to zrobić z innego rachunku.

Opel
Opel
5 lat temu

Nie pracują w niedziele

ulex
ulex
5 lat temu

Na stronie napisali, że wnioski rozpatrują 24h ale nie dodali, że na przelew trzeba czekać do pierwszego dnia roboczego

celinka
celinka
5 lat temu

Wszystko poszło gładko-po potwierdzeniu za pomoca instantora gotwka byla na koncie po 3h

Ernest_43
Ernest_43
6 lat temu

Może tanio nie jest, ale credit nie stawia tez jakichś zaporowych wymagań, nie sprawdza biku itp Pożyczkę łatwo dostać, więc te koszty można jakoś przeboleć

sven
sven
6 lat temu

Dostałem dodatkową stowkę za polecenie kumpla

miarka
miarka
5 lat temu

Przelewają pieniądze na konto tego samego dnia. Polecam!!!

jacek_123
jacek_123
5 lat temu

Aby wziąć pożyczkę wystaczy wypełnić krótki wniosek i podać imię nazwisko itp oraz adres. Nie trzeba żadnych zaświadczen od pracodawcy.

Maciej
Maciej
5 lat temu

Dostałem pożyczkę mimo słabego biku. Krd i inne bazy mam czyste

szymon
szymon
5 lat temu

za 300 zł pożyczki zapłaciłem ok. 40zł. Dobra oferta

niskha
niskha
4 lat temu

Piata pożyczka miała być darmowa, a mi akurat przy piątym wniosku dali odpowiedź odmowną!! próbowałam jeszcze kilka razy ale bez skutku. Nie wiem o co chodzi, konsultanci też nic nie wiedzą, albo nie chcą powiedzieć. Zdolnośc kredytowa wygląda u mnie cały czas tak samo, wiec to nie to…Nie wiem już co robić, bo liczyłam, że pożyczę tu pieniądze taniej tym bardziej że już mnie znają

Alicja
Alicja
3 lat temu
Reply to  niskha

Ja miałam tak samo, ich druga siostrzana firma to Sloan , wszystkie pozyczki splacane terminowo a przy tej promocyjnej odrzut z automatu, nawet nie minęło pół minuty. A dodam że bik w porządku . Oni tak mają że nie szanują lojalnych klientów. Wolą takich co nie opłacają i można coś na nich ugrać. Mi też to samo pani na linii powiedziała. Żenada.

RadzioZ
RadzioZ
4 lat temu

A ja nie polecam!! Za pierwszą pożyczkę każą sobie płacić, co jest smieszne – tym bardziej, że wszyscy inni pożyczają za darmo!!!!

Daria
Daria
4 lat temu

Pozyczylam 500 zł na 15 dni. Wszystko bezproblemowo, żadnych ukrytych opłat itp

Zadra00
Zadra00
4 lat temu

Teraz mają promocję, gdzie piatą pożyczkę można dostać o połowę taniej!

Ajka
Ajka
4 lat temu

Polecam! Pożyczkę dostałam bez problemu!

Tadek
Tadek
4 lat temu

Dobra pożyczka dla osób ze złym bikiem. Złożyłem wniosek do pięciu firm i tylko tutaj się udało. Wszędzie odmowa ze względu na wpisy w bik. Tutaj wszystko bez problemu choć firma jakoś mało znana.

Okradziona przez Profikredyt
Okradziona przez Profikredyt
1 rok temu
Reply to  Tadek

Ostrzegam przed tą firmą.Bo będziecie płakać.A firma znana
Wszystkie chwyty dozwolone.Drugi Getbek Getinbank.

Właściciel serwisu Sowafinansowa.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne jak i negatywne komentarze użytkowników