star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Jak wziąć pożyczkę w Credit.pl?

firma pożyczkowa

Dodatkowe wsparcie finansowe zwykle potrzebne jest od ręki. Niestety, bankowe procedury zazwyczaj bywają długie i uciążliwe, a to wyklucza możliwość wypłaty pieniędzy jeszcze tego samego dnia. Właśnie w takich sytuacjach doskonałym rozwiązaniem może być uzyskanie pożyczki w Credit.pl. Sprawdźmy jak wygląda ten proces krok po kroku.

Ta oferta na naszej stronie jest obecnie nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pożyczek ratalnych oraz chwilówek.

Weź pożyczkę w Credit.pl

1. Ustal kwotę oraz okres spłaty pożyczki

Wnioskując o pożyczkę w Credit.pl na początku należy określić, czy jest to pierwsza pożyczka, czy też kolejna w tej firmie. Pierwsza obwarowana jest bowiem limitami. Gdy współpraca z klientem układa się dobrze i jest on zainteresowany kolejną pożyczką, może otrzymać wyższą sumę. Po określeniu, która to pożyczka z kolei, należy wskazać kwotę i czas, na jaki chcemy pożyczyć pieniądze. Po wprowadzeniu tych danych musimy kliknąć zielony przycisk „Chcę otrzymać pożyczkę”. System skieruje nas wtedy do formularza rejestracyjnego.

pierwsza strona formularza w credit

2. Wypełnij formularz pożyczkowy

Kolejnym krokiem jest dokonanie rejestracji w panelu pożyczkodawcy. W tym celu należy wypełnić formularz widoczny na zdjęciu poniżej.  W formularzu tym podajemy swoje dane osobowe takie jak imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu, adres mailowy, seria i numer dowodu osobistego. Co więcej, trzeba będzie również wskazać adres zameldowania, a jeżeli jest on inny niż adres zamieszkania, to również ten drugi należy wpisać zgodnie z rzeczywistością. Na koniec powinniśmy jeszcze dwukrotnie wprowadzić hasło, które posłuży do logowania na stronie.

Druga strona formularza w Credit

3. Wyraź potrzebne zgody

Po wprowadzeniu wszystkich wymaganych danych należy wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych i otrzymywanie na adres mailowy ofert handlowych. Wyrażenie zgody jest niezbędne dla dalszego procedowania wniosku.

trzecia strona formularza w Credit

Po zaznaczeniu wszystkich zgód musimy kliknąć zielony przycisk „Zarejestruj się”.

4. Zweryfikuj tożsamość

Następny krok we wnioskowaniu o chwilówkę w Credit.pl to potwierdzenie tożsamości. W tym celu należy przelać jeden grosz na wskazane przez firmę pożyczkową konto. Jeżeli dane z wniosku zgadzają się z danymi z przelewu, wówczas nasz wniosek pożyczkowy trafia do rozpatrzenia. Jeżeli jednak nasze dane się nie zgadzają, pożyczkodawca wskazuje miejsca niespójne. Można je oczywiście poprawić.

Co więcej, w Credit.pl mamy okazję skorzystać z opcji weryfikacji tożsamości bez konieczności wykonywania przelewu. Wystarczy zalogować się do swojego rachunku bankowego za pomocą specjalnego systemu. System ten ma wgląd w nasze dane osobowe oraz wysokość dochodów. Dzięki temu Credit.pl znacznie szybciej i sprawniej może podjąć decyzję dotyczącą pożyczki. Mając wgląd w konto osobiste klienta firma widzi wszystkie wydatki i dochody. To doskonały sposób na przeprowadzenie weryfikacji i oszacowanie zdolności kredytowej klienta.

5. Wypełnij wniosek o pożyczkę

Po pozytywnej weryfikacji tożsamości należy złożyć wniosek o pożyczkę. We wniosku tym musimy wprowadzić swoje dane osobowe, numer klienta oraz numer telefonu, a także udzielić pożyczkodawcy upoważnienia do zweryfikowania nas w bazie BIK. Na podstawie informacji znajdujących się w tym rejestrze firma podejmuje decyzję pożyczkową. Proces przygotowania oferty, umowy i wydanie decyzji trwają zwykle około 15 minut. Jest to zatem bardzo szybka i sprawna procedura.

Więcej o Credit.pl

Podsumowując

Firma Credit.pl stara się wychodzić naprzeciw potrzebom klientów, dlatego też oferuje np. nowoczesną opcję weryfikacji tożsamości, która jest szybsza i sprawniejsza niż przelew weryfikacyjny. Jednocześnie, pracownicy firmy dokładają wszelkich starań, by decyzja pożyczkowa została podjęta jeszcze tego samego dnia, a klient niezwłocznie się o niej dowiedział. Takie działanie powoduje, że firma jest bardzo dobrze postrzegana przez klientów. Działa bowiem szybko i sprawnie.

Zobacz, co o firmie Credit.pl mówią dotychczasowi klienci

Weź pożyczkę w Credit.pl

Ocena: 4.16 (2104 głosy)
avatar
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
0 0
Article Rating
guest
0 komentarzy

0
()
x