star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Jak wziąć pożyczkę w Credissimo?

Jak wziąć pożyczkę w Credissimo?

Zdecydowałeś się wziąć pożyczkę w Credissimo? Aby zdobyć upragnioną gotówkę, musisz zatem wykonać jeszcze jeden najważniejszy krok – wypełnić wniosek pożyczkowy. Zobacz jak krok po kroku przejść proces wnioskowania w Credissimo.

Pożyczkę w Credissimo możesz zasięgnąć telefonicznie bądź online. Jeśli wolisz wypełnić wniosek w asyście konsultanta firmy, zadzwoń pod numer 22 103 0 300. Jeżeli jednak zdecydowałeś się samodzielnie przejść ten proces, kliknij w link poniżej.

Weź pożyczkę w Credissimo

Po przejściu na stronę pożyczkodawcy postępuj według poniższych wskazówek:

1. Wybierz odpowiedni wariant pożyczki

W Credissimo możesz skorzystać zarówno z chwilówki, jak i z pożyczki ratalnej – wszystko zależy od okresu, jakiego potrzebujesz na spłatę swojego zobowiązania oraz od wybranej kwoty. W pierwszym kroku określ zatem odpowiedni dla siebie wariant pożyczki.

pierwsza część wniosku w Credissimo

2. Wskaż kwotę oraz okres spłaty

Kiedy wybierzesz już odpowiedni rodzaj zobowiązania, za pomocą suwaków widocznych na stronie głównej, wskaż parametry potrzebnej ci pożyczki – kwotę oraz okres jej spłaty. W każdym przypadku zobaczysz jednocześnie podsumowanie swojego wyboru. Dla chwilówek będzie to informacja o odsetkach, prowizji, RRSO, łącznej kwocie do zwrotu oraz dacie płatności. W pożyczkach ratalnych zamiast daty zwrotu długu pojawi się natomiast wysokość miesięcznej raty.

W polach widocznych pod suwakami wprowadź swój adres mailowy oraz numer telefonu, a następnie kliknij pomarańczowy przycisk “Wyślij”.

3. Uzupełnij informacje osobiste

Na kolejnej stronie będziesz musiał podać najważniejsze informacje na swój temat. Pierwsza część pól do wypełnienia dotyczy twoich podstawowych danych. W odpowiednio oznaczone miejsca musisz zatem wpisać swoje imię i nazwisko, numer pesel, numer dowodu osobistego oraz wysokość miesięcznego dochodu. Dodatkowo, z rozwijanej listy wybierasz źródło twojego utrzymania (typ umowy lub status zawodowy) oraz wskazujesz dokładną datę zwrotu potrzebnej pożyczki. Informacje takie jak twój mail i numer telefonu zaciągają się natomiast automatycznie z poprzednio wypełnionych przez ciebie pól.

kolejna strona wniosku w Credissimo

4. Wprowadź swój adres

Następne punkty formularza dotyczą twojego adresu. W tym miejscu wpisujesz zatem twój kod pocztowy oraz ulicę i numer domu. Z rozwijanej listy wybierasz natomiast miasto i województwo.

kolejna strona wniosku w Credissimo

5. Podaj numer konta bankowego

W kolejnym punkcie wniosku zostaniesz poproszony o podanie numeru twojego rachunku bankowego. Wpisz zatem dokładnie numer konta, którego jesteś jedynym właścicielem. Pamiętaj, aby jednocześnie był to rachunek z opcją dostępu elektronicznego – jest to niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia procesu potwierdzenia tożsamości.

kolejna strona wniosku w Credissimo

6. Zweryfikuj swoją tożsamość

Weryfikacja tożsamości w Credissimo odbywa się przy udziale systemu Kontomatik. Po podaniu numeru konta będziesz zatem mógł dokonać takiego potwierdzenia. Wystarczy, że klikniesz w niebieski przycisk “Potwierdź’, a następnie zalogujesz się do swojej elektronicznej bankowości. System Kontomatik porówna w tym czasie dane posiadane przez bank z tymi, które podałeś we wniosku. Jeśli będą one identyczne, twoja tożsamość zostanie zweryfikowana pozytywnie. Ty z kolei będziesz mógł wypełnić pozostałe pola formularza.

kolejna strona wniosku w Credissimo

7. Wskaż dane pracodawcy

W dalszej części wniosku pożyczkowego pojawią się pytania o zatrudnienie. W tym miejscu podajesz jednak wyłącznie nazwę swojego pracodawcy oraz numer telefonu, pod którym można się z nim skontaktować. Informacje te wpisz w odpowiednio oznaczone pola.

kolejna strona wniosku w Credissimo

8. Wybierz dodatkową osobę do kontaktu

Pożyczkodawca poprosi ponadto, abyś wybrał osobę, z którą może skontaktować się on w szczególnych przypadkach (np. gdy dodzwonienie się do ciebie będzie niemożliwe). Wystarczy, że podasz jej imię oraz numer telefonu. Credissimo zastrzega, że w tym przypadku nie chodzi o poręczenie pożyczki, ale jedynie o uzyskanie namiaru na bliskiego i zaufanego ci człowieka.

kolejna strona wniosku w Credissimo

9. Wpisz kod rabatowy

Jeśli posiadasz jakikolwiek kod uprawniający do zmniejszenia kosztów pożyczki, wpisz go w ostatnim polu wniosku. Dodatkowo, w tym miejscu możesz także przekazać pożyczkodawcy jakieś dodatkowe informacje, które uznasz za ważne.

kolejna strona wniosku w Credissimo

10. Zatwierdź wymagane zgody

Ostatnia część wniosku pożyczkowego polega na potwierdzeniu, że zapoznałeś się i akceptujesz :

  • umowę pożyczki,
  • regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną
  • warunki ochrony danych osobowych
  • ogólne warunki udzielania pożyczek konsumenckich

Ponadto, musisz potwierdzić, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz udzielasz Credissimo pełnomocnictwa do wystąpienia w twoim imieniu do Biura Informacji Kredytowej z prośbą o udzielenie informacji.

Zaznaczenie wszystkich wyświetlonych przez pożyczkodawcę zgód i potwierdzeń jest warunkiem ukończenia procesu wnioskowania. Jeżeli więc je akceptujesz, kliknij w pomarańczowy przycisk “Weź pożyczkę”.

11. Oczekuj na decyzję pożyczkodawcy

Odpowiedź od Credissimo otrzymasz drogą elektroniczną. Zastanów się teraz w jakiej formie chcesz wypłacić ewentualnie otrzymaną pożyczkę. O swoim wyborze będziesz musiał bowiem powiadomić pożyczkodawcę.

Więcej o Credissimo

Zobacz opinie o Credissimo

Podsumowując

Cały proces wnioskowania w Credissimo zajmuje dosłownie kilka minut. Aby przyspieszyć go jeszcze bardziej, przygotuj skany dokumentów potwierdzających zatrudnienie oraz wyciąg z konta z ostatnich sześciu miesięcy. Odpowiedź od pożyczkodawcy otrzymasz drogą elektroniczną. Jeśli będzie ona pozytywna, nastąpi także jednoczesna wypłata gotówki w wybranej przez ciebie formie.

Weź pożyczkę w Credissimo

Ocena: 4.14 (1597 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
0 komentarzy