star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Cashmat – pożyczka na raty do 4000 zł

firma pożyczkowa

Marka Cashmat dała się poznać jako firma udzielająca krótkoterminowych pożyczek. Obecnie profil działalności tego pożyczkodawcy nieco się zmienił. Nadal oczywiście możemy wnioskować o pożyczkę w tej firmie, ale tym razem będą to produkty z dłuższym okresem spłaty. Poznaj zatem szczegółowe warunki nowej aktualnej oferty Cashmat!

Ta oferta już nie istnieje. Sprawdź aktualne oferty pożyczek ratalnych oraz chwilówek.

Weź pożyczkę w Cashmat

Cashmat – co to za pożyczkodawca?

Marka Cashmat należy do Spółki Super Grosz.

KRS: 0000551150,

NIP: 5252607460

REGON: 360301004

Kapitał zakładowy w wysokości 200 000 zł

Adres:

Inflancka 11/27, 00-189 Warszawa

Kontakt:

Infolinia: 22 102 19 00

Mail: kontakt@cashmat.pl

Możliwość kontaktu także poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej

Godziny pracy:

pon. – pt.: 8.00 – 20.00

sob. – nd.: 10.00 – 18.00

Historia marki Cashmat

W ramach marki Cashmat pożyczek udziela spółka Super Grosza. Instytucja ta jest także właścicielem innej marki pożyczkowej o tej samej nazwie, gdzie klient może wnioskować o szybką pożyczkę krótkoterminową. W 2016 roku spółka ta uruchomiła jednak kolejną markę, za pomocą której klient mógł znaleźć potrzebne wsparcie finansowe. Tym produktem był właśnie Cashmat. Choć początkowo instytucja ta także zaczynała od udzielania tzw. chwilówek, aktualnie główny profil jej działalności to pożyczki ratalne z okresem spłaty sięgającym aż do 30 miesięcy.

O pożyczkach w Cashmat – co warto wiedzieć?

Kto może zostać klientem Cashmat?

Marka ta udziela pożyczek wszystkim osobom, które:

  • posiadają polskie obywatelstwo,
  • mają min. 23 lata,
  • posiadają stałe źródło dochodu,
  • mogą pochwalić się pozytywną historią w bazach dłużników takich jak BIK, BIG czy KRD,
  • poprawnie wypełnią wniosek o pożyczkę,
  • posiadają konto w banku z dostępem do bankowości elektronicznej,
  • używają telefonu komórkowego oraz maila.

Choć Cashmat wymaga od pożyczkobiorców stałych dochodów, nie potrzebuje jednocześnie poświadczenia takiego stanu rzeczy. Oznacza to, że wnioskując o pożyczkę nie musisz prosić swojego pracodawcy o odpowiednie zaświadczenie. Cashmat podejmie decyzję pożyczkową na podstawie twoich deklaracji oraz wyników kontroli w bazach dłużników.

Ogólne warunki pożyczek w Cashmat

Każdy klient spełniający powyższe warunki może w Cashmat pożyczyć od 1 000 do 4 000 zł. Czas spłaty wynosi natomiast od ośmiu do trzydziestu miesięcy. Warunkiem otrzymania pożyczki jest wypełnienie wniosku na stronie internetowej pożyczkodawcy. Szczegółowe zasady dotyczące procesu wnioskowania o pożyczkę w Cashmat poznasz klikając w poniższy link:

Zobacz, jak wziąć pożyczkę w Cashmat

Do wypełnienia wniosku niezbędny będzie dowód osobisty, a dokładniej dane w nim zawarte, Warto zatem mieć je pod ręką, aby sprawniej przejść proces ubiegania się o pożyczkę. Kiedy pożyczkodawca otrzyma twoje podanie, a ty w międzyczasie potwierdzisz swoją tożsamość za pomocą bankowości elektronicznej, rozpocznie się procedura rozpatrzenia  wniosku. Cashmat oceni twoją zdolność kredytową na podstawie informacji pochodzących z baz dłużników. Negatywne wpisy na twój temat spowodują odrzucenie złożonego podania. Jeżeli zatem podejrzewasz, że twoja historia w tych rejestrach nie jest najlepsza, przed złożeniem wniosku spróbuj nieco ją poprawić.

Zobacz, jak poprawić swoją zdolność kredytową

Pozytywna weryfikacja w bazach takich jak BIK czy KRD oraz dochody pozwalające na spłatę pożyczki na czas spowodują wydanie pozytywnej decyzji pożyczkowej. O przyznaniu gotówki pożyczkodawca poinformuje cię smsem oraz mailem. Wypłata pożyczki nastąpi natomiast automatycznie wraz z wygenerowaniem odpowiedzi do klienta.

To, jak szybko otrzymasz pieniądze zależy od banku, w którym posiadasz konto. Jeżeli jest to ta sama instytucja z której korzysta pożyczkodawca przelew może dotrzeć do ciebie już w kilkanaście minut.

Dzień spłaty pożyczki w Cashmat określa umowa. Pieniądze możesz jednak zwrócić wcześniej. Zwrot pożyczki polega na przelaniu pożyczonego kapitału wraz z opłatami za pożyczenie na numer konta pożyczkodawcy. Numer rachunku znajdziesz w swojej umowie pożyczki.

Koszty pożyczki w Cashmat

Na cenę pożyczki w Cashmat składa się zarówno prowizja, jak i odsetki. Przykładowo, pożyczając 4 000 zł na 12 miesięcy będziesz musiał zapłacić 2 200 zł prowizji i 219,16 zł odsetek. Wysokość comiesięcznej raty wyniesie natomiast 535 zł. Oznacza to, że pożyczka będzie cię kosztowała ponad połowę pożyczonej kwoty. Co więcej, niezależnie od tego jaką sumę pożyczki wybierzesz, jej koszty zawsze będą oscylować wokół 50% tej kwoty.

Konkurencja za identyczne pożyczki nalicza podobne opłaty. Niemniej jednak, ostateczna kwota do spłaty gdzie indziej może być o około 300 zł niższa, co automatycznie oznacza mniejszą ratę do zapłaty.

Pożyczając w innych firmach możesz więc nieco zaoszczędzić. Z drugiej strony jednak, to właśnie w Cashmat uzyskasz pożyczkę bez konieczności dostarczenia zaświadczeń, co znacznie przyspieszy wypłatę gotówki. Ta oferta może więc być dla ciebie bardziej opłacalna.

Przedłużenie spłaty w Cashmat

Pożyczki w Cashmat nie można przedłużyć. Nie oznacza to jednak, że firma pozostawia klientów z problemami finansowymi bez jakiegokolwiek wsparcia. W przypadku trudności ze zwrotem pożyczki powinienieś niezwłocznie skontaktować się z konsultantem tej marki, który postara się znaleźć odpowiednie wyjście z zaistniałej sytuacji.

Spłata pożyczki w Cashmat po terminie

Jeżeli spóźnisz się ze spłatą pożyczki w Cashmat, musisz liczyć się z konsekwencjami w postaci odsetek karnych – 14% w skali roku za każdy dzień zwłoki. Firma może także naliczyć ci opłaty za wezwania do zapłaty. Jeśli mimo upomnień nadal nie uregulujesz swojego długu, będziesz musiał także ponieść opłaty związane z windykacją należności.

Weź pożyczkę w Cashmat

Opinie o pożyczce w Cashmat

Chcesz wiedzieć co o pożyczaniu w tej firmie sądzą inni? Poznaj opinie o Cashmat!

Ocena: 4.28 (60 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
KONKURS!
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
0 komentarzy