star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Jak wziąć pożyczkę w Cashmat?

firma pożyczkowa

Cashmat to pożyczkodawca działający wyłącznie online. W związku z tym pożyczkę w tej firmie możesz wziąć jedynie przez internet. Zobacz, jakie pytania czekają na ciebie we wniosku pożyczkowym i sprawdź, jak poprawnie go wypełnić!

Ta oferta już nie istnieje. Sprawdź aktualne oferty pożyczek ratalnych oraz chwilówek.

Weź pożyczkę w Cashmat

1. Wybierz kwotę pożyczki oraz okres spłaty

Aby przystąpić do procedury wnioskowania o pożyczkę w Cashmat należy wejść na stronę internetową pożyczkodawcy, a następnie za pomocą suwaków wybrać potrzebną nam kwotę oraz okres spłaty pożyczki. Kiedy wskażesz powyższe parametry, zaraz pod suwakami powinno pojawić się podsumowanie twojego wyboru. W tym miejscu sprawdzisz więc całkowity koszt twojego zobowiązania oraz cenę poszczególnych elementów (czyli wysokość prowizji odsetek oraz wielkość raty). Jeżeli akceptujesz opłaty związane z pożyczeniem danej kwoty w Cashmat, kliknij żółty przycisk “Weź pożyczkę”. To działanie spowoduje automatycznie przekierowanie do wniosku pożyczkowego.

suwak pożyczkowy w Cashmat

2.  Utwórz konto klienta lub zaloguj się do istniejącego profilu

Kolejnym elementem wniosku pożyczkowego jest utworzenie profilu klienta. Posiadając takie konto możesz w każdej chwili sprawdzić status swojej pożyczki, w tym np. ilość pozostałych do spłaty rat. Na tym etapie będziesz zatem musiał podać swoje dane osobiste oraz kontaktowe. Dodatkowo, system poprosi cię o wpisanie dowodu osobistego i numeru pesel, a następnie o ustawienie loginu i hasła do swojego przyszłego konta na stronie pożyczkodawcy. Jako login będzie służył adres twojej poczty elektronicznej. Podając maila, wybierz zatem ten adres z którego korzystasz najczęściej. Cashmat właśnie tam prześle ci bowiem informacje o udzieleniu pożyczki.

formularz pożyczkowy w Cashmat

3. Potwierdź swoją tożsamość

Kolejnym elementem wniosku pożyczkowego jest potwierdzenie swojego rachunku bankowego. Cashmat musi mieć pewność, że dane konto rzeczywiście należy do osoby, której dane zostały podane w formularzu. W trakcie wnioskowania zostaniesz więc poproszony o zalogowanie się do swojej bankowości elektronicznej. Połączenie to jest całkowicie bezpieczne, dlatego nie musisz obawiać się o swoje dane czy posiadane na koncie środki. Nikt nie przechwyci twoich dostępów do bankowości. Dzięki takiemu zaufanemu połączeniu system pożyczkodawcy sprawdzi, do kogo należy dany rachunek bankowy i porówna te dane z tymi podanymi we wniosku. Jeśli będą one zgodne, twoja tożsamość zostanie potwierdzona, a złożony wniosek trafi do rozpatrzenia.

4. Poczekaj na decyzję pożyczkodawcy

Analizując złożony przez ciebie wniosek Cashmat sprawdzi, czy posiadasz odpowiednią zdolność kredytową, pozwalającą na spłatę danego zobowiązania. W tym celu firma korzysta z danych zgromadzonych przez takie rejestry jak Biuro Informacji Kredytowej czy Krajowy Rejestr Długów. Jeśli twoja dotychczasowa historia finansowa okaże się pozytywna, firma zdecyduje się na udzielenie ci pożyczki. Decyzję pożyczkodawcy otrzymasz mailem i smsem. Jednocześnie nastąpi także wypłata gotówki na twoje konto. To, jak szybko otrzymasz pieniądze, zależy od banku w którym posiadasz konto. Przelew może znaleźć się na twoim rachunku nawet w kilkanaście minut. Czasami trzeba będzie jednak poczekać nawet do jednego dnia roboczego.

Weź pożyczkę w Cashmat

Podsumowując

Cashmat ma bardzo prosty wniosek pożyczkowy. W porównaniu do innych firm mamy tu mocno ograniczoną ilość pytań dotyczących np. sytuacji zawodowej klienta. W związku z tym wypełnienie formularza zajmuje dosłownie kilka minut. Co więcej, często już na etapie wstępnej weryfikacji otrzymamy informację, że firma nie jest w stanie przyznać nam pożyczki. Dzięki temu oszczędzamy swój czas i wiemy, że wsparcia finansowego należy poszukać gdzie indziej.

Więcej o Cashmat
Zobacz opinie o Cashmat

Ocena: 4.00 (9 głosów)
avatar
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
0 0
Article Rating
guest
0 komentarzy

0
()
x