star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Bocian Pożyczki – wygodna oferta z obsługą domową

ludzie zawierający umowę

Wszystkim, którzy nie do końca ufają nowym technologiom i pożyczaniu pieniędzy przez Internet, a jednocześnie cenią wygodę i indywidualne podejście do Klienta, polecamy zapoznać się z ofertą proponowaną przez Bocian Pożyczki. Sprawdziliśmy co przygotowali dla Klientów specjaliści od pożyczek udzielanych w domu.

Za marką Bocian Pożyczki kryje się firma Everest Finanse S.A. z Poznania. Nowoczesna i profesjonalna – w branży finansowej działa już 19 lat. Swoje oddziały posiada na terenie całego kraju, tak żeby móc zapewnić finansowanie i bezpośrednią obsługę jak największej liczbie Klientów. Firma posiada tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości 2018 r. Bocian Pożyczki zapewnia indywidualne podejście dzięki obsłudze bezpośrednio w mieszkaniu Klienta.

Ile mogę pożyczyć?

 • Firma oferuje pożyczki od 600 zł. Decyzja o wysokości pożyczki jest podejmowana podczas wizyty w mieszkaniu Klienta i uzależniona od uzyskiwanych dochodów i możliwości spłaty zadłużenia.
 • Dodatkowo Klienci Bocian Pożyczki mają możliwość skorzystania z atrakcyjnych pakietów:
 • Prawnik dla domu, który obejmuje możliwość uzyskania porad prawnych związanych z życiem prywatnym Klienta i doradztwo podatkowe,
 • Opieka po wypadku czyli dodatkowe ubezpieczenie,
 • Doradca informatyczny, który pozwala na zdalną lub telefoniczną pomoc eksperta technicznego.

Wszystkie pakiety stanowią dodatkową i dobrowolną usługę dla Klienta.

 • Klienci mogą również otrzymać kartę bankomatową VISA m-Bank. Korzystanie z karty umożliwia oszczędzanie dzięki rabatom udzielanym przez partnerów firmy.

Na jak długo mogę wziąć pożyczkę?

 • Nowy Klient może otrzymać pożyczkę na okres spłaty obejmujący 35 tygodni.
 • Stały Klient ma możliwość rozłożenia zadłużenia na 35, 44 lub 52 tygodnie.

Ponadto dla stałych Klientów firma opracowała mechanizm pozwalający na modyfikowanie oferty w sposób, który uwzględnia ich bieżące zdolności finansowe. Polega to na elastycznym, najlepszym w danych okolicznościach, ustaleniu wysokości rat. Cała procedura i zasady określane są podczas spotkania z Doradcą w domu Klienta.

W każdym przypadku spłata pożyczki następuje w okresach tygodniowych i rozpoczyna się 7 dni od otrzymania finansowania.

Koszty pożyczki w Bocian Pożyczki

Bocian Pożyczki oferuje indywidualną obsługę Klienta w domu, zarówno w zakresie podpisania umowy jak i spłaty rat. Wygoda Klienta wiąże się jednak z dodatkowymi kosztami. Spłata pożyczki obejmuje nie tylko odsetki, ale też opłatę przygotowawczą, prowizję za udzielenie pożyczki, opłatę za dostarczenie środków finansowych do domu i opłatę za usługę terenowej obsługi pożyczki. Poszczególne kwoty Klient pozna przed podpisaniem umowy.

Należy pamiętać, że zgodnie z obowiązującymi przepisami maksymalne odsetki każdej pożyczki nie mogą obecnie przekroczyć 10%. Łączna wysokość kosztów pozaodsetkowych czyli wszystkich prowizji i opłat dodatkowych, również regulowana jest przepisami prawa.

Przykład: Nowy Klient, który ubiega się o pożyczkę w wysokości 1000 zł rozłożoną na 35 tygodni, musi liczyć się z koniecznością zwrotu 1526 zł: w tym odsetki około 75 zł oraz koszty pozaodsetkowe 451 zł liczone według wzoru:

(1000x 25%) + (1000x(35 tygodni x 7 dni)/365 x 30%)= 250 + 201 = 451 zł

Klienci, którzy spóźniają się z płatnością muszą liczyć się z dodatkowymi kosztami

 • W każdym przypadku, kiedy Klient zwlekaze spłatą zadłużenia, firma pożyczkowa może naliczyć odsetki karne. W przypadku marki Bocian Pożyczki są to odsetki w maksymalnej wysokości dopuszczonej przez prawo i obecnie wynoszą 14 %.
 • Dodatkowo, jeśli Klient spóźni się ze spłatą co najmniej dwóch rat, firma zastrzega sobie możliwość wystawienia wezwania do zapłaty zaległych rat w terminie 7 dni pod rygorem wypowiedzenia umowy pożyczki. Taka sytuacja grozi koniecznością szybkiej spłaty całego zadłużenia, a w przypadku braku płatności otwiera możliwość wystąpienia przez firmę pożyczkową na drogę sądową.

Zawsze jeśli pojawią się kłopoty ze spłatą zadłużenia pamiętaj, żeby zwrócić się do osobistego Doradcy. Ponieważ obu stronom powinno zależeć na uregulowaniu zadłużenia, w przypadku przejściowych kłopotów finansowych Klienta, pożyczkodawca może zaproponować dogodne rozwiązanie.

Jak dostać pożyczkę w Bocian Pożyczki?

Wymagany wiek: 18 -74 lata

Wymagane dokumenty:

 • dowód osobisty,
 • tytuł własności lokalu,
 • zaświadczenie o dochodach lub decyzja o przyznaniu renty lub emerytury

Sprawdzanie bazy: nie

Formy weryfikacji tożsamości:

 • osobista wizyta Doradcy w mieszkaniu Klienta
 • dowód osobisty

Formy wypłaty gotówki:

 • gotówka do domu
 • przelew bankowy

Dane firmy

EVEREST FINANSE S.A.

Siedziba:

Stary Rynek 88

61-772 Poznań

Centrala:

Sikorskiego 6

63-100 Śrem

KRS 0000541824

NIP 7831722320

REGON 360730596

Kapitał zakładowy: 5 000 000 zł

Kontakt:

tel.: 600 100 100

SMS o treści KONTAKT na nr 7057

e-mail: biuro@bocianpozyczki.pl

Infolinia czynna w godzinach:

Poniedziałek – piątek : 7.30 – 20.00

Sobota: 9.00 – 18.00

Niedziela: 9.00 – 16.00

Strona internetowa: www.bocianpozyczki.pl

Firma wpisana do Rejestru instytucji pożyczkowych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego pod numerem RIP000025.

Ocena: 4.14 (64 głosy)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 61,70
RRSO: 311,94%
avatar
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aneta
Aneta
3 lat temu

Wziełam i spłacam. Dzwoniac na infolinie z zapytaniem o aneks do umowy pani powiedziala ze nie ma jeszcze i tak przez 4 tygodnie ze nie ma . Za pierwszym razem wyszla po 18 ratach. splacone 22 i nadal cisza

Właściciel serwisu Sowafinansowa.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne jak i negatywne komentarze użytkowników