star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Axi Card – Karta z limitem odnawialnym do 6000 złotych

firma pożyczkowa

Atrakcyjną alternatywą chwilówek i pożyczek ratalnych jest karta z limitem odnawialnym. Karta Axi to elastyczny i nowoczesny produkt finansowy, skierowany do osób szukających szybkiego zastrzyku gotówki.

Właścicielem produktu AXI Card jest firma Easy Payment Services, która jest częścią międzynarodowego holdingu Management Financial Group, działającego na terenie Europy Środkowej i Wschodniej: Polsce, Hiszpanii, Rumunii, Macedonii, Bułgarii oraz na Ukrainie.

NOWOŚĆ !
Pożyczasz 500
od 500 zł do 4000 zł
Okres 30 dni
od 1 dnia do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%

Ile mogę pożyczyć?

Klienci Axi-Card mogą starać się o przyznanie limitu na karcie w wysokości 6000 zł. Ta kwota zarezerwowana jest dla stałych klientów. Zwiększyć limit można po dokonaniu trzech terminowych spłat należności. Jeżeli wysyłamy po raz pierwszy wniosek do Axi Card, możemy uzyskać maksymalnie 4000 zł. Dla nowych klientów firma przygotowała specjalną promocję. Przez pierwsze 30 dni nienaliczane są dodatkowe koszty. Aby skorzystać z promocji, pamiętajmy o terminowej spłacie wykorzystanego limitu.

Na jak długo mogę wziąć pożyczkę?

Karta Axi to karta z limitem odnawialnym. W praktyce wygląda to tak, że wystarczy złożyć wniosek tylko raz i można cieszyć się z przyznanego limitu do czasu rozwiązania umowy z firmą. Jeżeli nie używamy karty, nie ponosimy żadnych dodatkowych opłat. Promocyjna oferta skierowana dla nowych klientów, dostępna jest przez pierwsze 30 dni. W tym czasie RRSO wynosi 0%.

Koszty pożyczki w Axi Card

Reprezentatywny przykład w AXI Card: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 83,54% przy założeniu: całkowita kwota wykorzystanego limitu 2.400,00 zł pierwszego dnia miesiąca (bez kredytowanych kosztów), oprocentowanie stałe 6,94 %, całkowita kwota do spłaty do 5 dnia kolejnego miesiąca wyniesie 2.539,68 zł (w tym: kapitał 2.400,00 zł, odsetki 13,68 zł, prowizja za udzielenie Limitu Kredytowego 126,00 zł). Stan na 11/02/2022.

Jak dostać pożyczkę w Axi Card?

Axi Card to produkt finansowy, który otrzymamy bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy poświęcić kilka minut na wypełnienie prostego wniosku online. Obecnie możemy skorzystać z opcji uzyskania przelewu w wysokości 80% kwoty na konto bankowe. Pozostała część pieniędzy zostanie wysłana kartą za pośrednictwem kuriera. Ciekawą zaletą karty AXI są darmowe wypłaty gotówki z bankomatów na terenie całej Polski oraz na Europejskim Obszarze Gospodarczym.

Axi Card to nowoczesna i elastyczna karta, której możemy używać zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych. Używanie karty AXI ułatwia kontrolę nad naszymi finansami. Gdy nie używamy karty, nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów.

Jak wziąć pożyczkę w Axi Card?

Jesteś zainteresowany uzyskaniem limitu odnawialnego na karcie AXI? Wystarczy, że złożysz wniosek online i spełnisz kilka podstawowych warunków. Osoby ubiegające się o przyznanie limitu powinny posiadać ważny dowód osobisty, dokument potwierdzający minimalny przychód w wysokości 1500 zł. Co więcej, klienci Axi muszą mieć ukończone 21 lat.

Wnioskowanie o kartę Axi Card rozpoczynamy od wskazania kwoty interesującego nas limitu. Wyboru tego dokonamy za pomocą specjalnego suwaka.

kwota limitu axo card

W dalszej części formularza znajdziemy kilka pól, które musimy wypełnić prawdziwymi danymi. Na początek zostaniemy poproszeni o podanie danych osobowych takich jak:

 • imię i nazwisko
 • adres e-mail
 • numer telefonu komórkowego
 • numer rachunku bankowego
 • PESEL
wniosek pożyczkowy

W kolejnym kroku musimy uzupełnić dane z dowodu osobistego oraz podać adres zameldowania:

wniosek o pożyczkę

Następnie podajemy adres do korespondencji. Jeśli jest on taki sam jak adres zameldowania, wystarczy zaznaczyć odpowiednie okienko informujące o tym fakcie:

wniosek pożyczkowy

W kolejnym kroku wybieramy adres, na który ma być dostarczona nasza karta. Może to być adres zameldowania, korespondencyjny lub zupełnie inne miejsce.

wniosek o pożyczkę

Wnioskując o kartę Axi Card należy także podać swoje źródło dochodu. W zależności od tego, jakie źródło dochodu wskażemy, w formularzu pojawią się dodatkowe pytania z nim związane, np. nazwa pracodawcy w przypadku umowy o pracę. W każdym wariancie trzeba będzie także określić swój dochód.

wniosek pożyczkowy

Praktycznie ostatnim etapem formularza jest podanie dodatkowych informacji o sobie. W tym momencie wnioskowania pojawią się pytania o stan cywilny, wykształcenie, sposób otrzymywania wynagrodzenia, miejsce zamieszkania i wydatki miesięczne.

wniosek pożyczkowy

Na samym końcu należy wyrazić podane poniżej zgody:

wniosek pożyczkowy

Po kliknieciu przycisku „wyślij wniosek” nastąpi weryfikacja podanych przez nas danych. W przypadku, gdy nasz wniosek zostanie zaakceptowany, na nasze konto bankowe zostanie przelane 80% kwoty przyznanego limitu. Aby dokończyć proces uzyskania pieniędzy, należy podpisać umowę i przesłać skan dowodu osobistego.

Czy pożyczanie w Axi Card jest bezpieczne?

Zalety Axi Card:

 • Bezpłatne wypłaty z bankomatów  w Polsce i EOG
 • Maksymalny limit – 6000 zł
 • Nie używasz karty – nie płacisz
 • 80% kwoty przelewem na konto
 • Pieniądze na dowolny cel

Wady Axi Card:

 • Karta dostępna dla osób powyżej 21. roku życia
NOWOŚĆ !
Pożyczasz 500
od 500 zł do 4000 zł
Okres 30 dni
od 1 dnia do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%

Opinia Sowy Finansowej o Axi Card

Karta Axi Card to świetne rozwiązanie dla osób, które potrzebują stałego dostępu do dodatkowej gotówki. Posiadając kartę Axi Card opłaty ponosimy wyłącznie wtedy, kiedy aktywnie korzystamy z tego „plastikowego” pieniądza, co pozwala mieć zapasowe środki finansowe pod ręką zawsze wtedy, kiedy tylko tego potrzebujemy – bez konieczności ponoszenia kosztów z tego tytułu. Wartościowym rozwiązaniem jest także możliwość darmowej wypłaty z bankomatów za pomocą karty Axi Card. Osoby, które poszukują czegoś więcej niż klasyczna pożyczka pozabankowa, z pewnością zainteresuje to rozwiązanie.

Ocena: 5.00 (1 głos)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 14 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
guest
0 komentarzy