star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Alior Bank – do 185 000 zł pożyczki ratalnej

bank

Co zrobić, kiedy potrzebujesz większego zastrzyku gotówki niż chwilówka? Świetnym rozwiązaniem może być pożyczka ratalna od Alior Banku, w której możesz się ubiegać nawet o 1850 000 zł!

Alior Bank jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek wśród konsumentów. Firma posiada blisko 4 miliony klientów. To co łączy cechy firmy, to nowoczesna bankowość internetowa i mobilna, a przy tym dostępność do rozbudowanej sieci placówek, gdzie można skorzystać z szerokiej oferty usług bankowych. Nic dziwnego, bo zaufanie zaowocowało liczbą klientów Alior Banku oraz liczbą obsługiwanych firm, których jest już 180 tysięcy.

Ile mogę pożyczyć?

Jak można przeczytać w tytule artykułu, pożyczka ratalna w Alior Banku umożliwia uzyskanie nawet do 200 000 zł wraz z kredytowaną prowizją, co daje do 180 000 zł na rękę! Jest to naprawdę bardzo wysoka suma. Dodatkowo biorąc pożyczkę z maksymalnym okresem spłaty, czyli sześćdziesięcioma miesiącami spłaty możemy za pierwszym razem ubiegać się o maksymalną kwotę pożyczki. Oferta pożyczki z mikrokosztami Alior Bank jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak również firm.

Na jak długo mogę wziąć pożyczkę?

Maksymalny okres spłaty pożyczki ratalnej od Alior Banku wynosi 60 miesięcy (czyli 5 lat). Minimalny okres na spłatę wynosi 24 miesiące. Jest to na tyle długi okres, że każdy pożyczkobiorca do tego czasu powinien zdążyć zgromadzić odpowiednie środki, aby spłacić powyższe zobowiązanie.

Koszty pożyczki w Alior Banku

Aby obliczyć koszty pożyczki w Alior Banku najlepiej skorzystać przy tym z pomocy prostego i intuicyjnego kalkulatora na naszej stronie. Oto kalkulacja dla kwoty 15 544 zł, rozłożonej na 53 równe miesięczne raty:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla Pożyczki z Mikrokosztami III wynosi 13,14%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 15 544 zł, całkowita kwota do zapłaty: 20 476,51 zł, oprocentowanie stałe: 8,99%. Całkowity koszt pożyczki wyniesie: 4932,51 zł (w tym prowizja: 1181,35 zł (7,6%), odsetki: 3751,16 zł), 53 miesięczne raty (w tym 52 równe raty w wysokości 386,35 zł, ostatnia rata: 386,31 zł). To daje w przeliczeniu niecałe 5 000 zł dla pożyczonych ponad 15 000 zł.

Alior Bank zastrzega, że warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu, długości okresu kredytowania oraz daty płatności pierwszej raty.

Jak dostać pożyczkę w Alior Bank?

Pożyczka w Alior Banku jest dostępna na określonych przez firmę warunkach:

 • przedział wiekowy między 18 do 80 rokiem życia
 • posiadanie polskiego obywatelstwa
 • posiadanie dowodu osobistego
 • pozytywna historia kredytowa we wszystkich bazach dłużników oraz zdolność do terminowej spłaty pożyczki,
 • posiadanie adresu e-mail i numeru telefonu komórkowego

Wymagane są również następujące dokumenty:

 • dokument potwierdzający zatrudnienie bądź otrzymywanie stałego dochodu,
 • wyciąg z konta bankowego (w celu potwierdzenia regularności otrzymywanych dochodów).

Dane kontaktowe – Alior Bank

Alior Bank Spółka Akcyjna
ul. Łopuszańska 38D
02-232 Warszawa

Email: kontakt@alior.pl
Telefon:
Klienci indywidualni, mikro i małe firmy (24/7): +48123707000 Klienci indywidualni, mikro i małe firmy (24/7): 19502
Godziny pracy:
pon. – pt.: 09:00 – 17:00

Opinie o Alior Bank

Alior Bank to znana i ceniona w całym kraju marka. Swoją działalność Alior Bank rozpoczął w 2008 roku. Firma, która w 2013 roku została wyróżniona przez magazyn Euromoney jako jeden z najbardziej rozwijających się banków w Polsce. To nie wszystko, bo w 2018 roku firma uzyskała jeden z najwyższych poziomów rentowności w sektorze bankowych w Polsce. Alior ofertę kieruje do klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Czy pożyczanie w Alior Bank jest bezpieczne?

Alior Bank od dawna znana na rynku polskim i jego renoma nie ulega wątpliwości. Magazyn Forbes wielokrotnie nagradzał Alior Bank w kategorii „Najlepszy Bank Świata”. Ten sam tytuł, w 2018 roku Alior Bank otrzymał na łamach magazynu Global Finance. Firma otrzymała certyfikat Software Asset Management (SAM), potwierdzający spełnienie najwyższych norm jakościowych w zarządzaniu oprogramowaniem i zasobami informatycznymi. W 2018 roku „Miesięcznik Finansowy BANK” przyznał Alior Bankowi Nagrodę Honorową w kategorii „Banki innowacyjne” w rankingu „50 największych banków w Polsce”.  Dlatego nie ma podstaw, aby twierdzić, że korzystanie z usług bankowych tej firmy mogło nieść ze sobą jakieś ryzyko.

Wady i zalety pożyczki w Alior Banku

Aby dokonać właściwej oceny oferty Alior Banku, wskazaliśmy wady i zalety tej firmy, analizując m.in. wymagane formalności do spełnienia przez pożyczkobiorcę, wysokość kwoty potencjalnej pożyczki, wysokość oprocentowania czy maksymalną długość spłaty pożyczki.

Zalety pożyczki w Alior Banku:

 1. Bardzo wysoka kwota pożyczki – w tej firmie dostępne są pożyczki od 1 000 do aż 185 000 złotych.
 2. Bardzo długi okres spłaty – w Alior Bank zobowiązania rozbijane są na wygodne raty, które można spłacać od 12 do 60 miesięcy.
 3. Prosty system wnioskowania –  proces wnioskowania o pożyczkę w Alior Banku jest bardzo prosty i klarowny. Wystarczy jedynie wypełnić wniosek na stronie Alior Banku, a wszelkie formalności zostaną ustalone z konsultantem.
 4. Szybka wpłata pieniędzy – środki są dostępne nawet w 1 dzień od podpisania umowy.
 5. Konsolidacja kredytów – ten pożyczkodawca daje możliwość szybszej spłaty zobowiązań, dzięki konsolidacji kredytów
 6. Niskie RRSO – bardzo niskie oprocentowanie na poziomie 13,7%. Pożyczając 2000 zł na okres 53 miesięcy, średni miesięczny koszt pożyczki wyniesie maksymalnie 12 złotych.

Wady pożyczki w Alior Banku

 1. Przedział wiekowy – pożyczka od Alior Banku jest dostępna dla klientów w wieku od 18 do 80 lat

Opinia Sowy Finansowej o Alior Banku

Alior Bank to zaufany i stały gracz na rynku finansowym. Sama usługa pożyczki ratalnej od tej firmy wykazuje charakter hybrydowy, gdyż łączy w sobie cechy kredytu bankowego, a jednocześnie przy tym nie wymaga się do niej dużej liczby formalności do wykonania po stronie pożyczkobiorcy. Niskie RRSO (13,4%), bardzo wysoka kwota pożyczki (do 185 000 zł) sprawia, że oferta plasuje się na czołowe miejsce w naszym rankingu. Możliwość konsolidacji kredytu w ofercie Alior Banku, daje szansę złożyć wszystkie zobowiązania finansowe w jedno i ułatwić spłatę zadłużenia. Analizując powyższe dane, można stwierdzić, że pożyczka ratalna od Alior Banku to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich – nawet dla osób z dodatkowymi zobowiązaniami kredytowymi.

Ocena: 4.14 (743 głosy)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Jan Ludwik
Jan Ludwik
3 lat temu

Spoko ten kredyt gotówkowy od Aliora. Pozyczylem ostatnuo 60 000 zł (na tyle mialem zdolnosci kredytowej) na 2 lata spalty. Faktycznie, wszystko zgodnie z umowa, także polecam!

Właściciel serwisu Sowafinansowa.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne jak i negatywne komentarze użytkowników