star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Opinie o AlfaKredyt

firma pożyczkowa

Potrzebujesz szybko pieniędzy? Zastanawiasz się nad pożyczką przez Internet? Sprawdź czy pożyczka w Alfa Kredyt jest dla Ciebie.

Alfa Kredyt Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku już od 2013 r. Specjalizuje się w udzielaniu pożyczek na krótki czas – do 30 dni. Dzięki pełnej obsłudze online klienci mogą szybko, bez zbędnych formalności, cieszyć się pieniędzmi na koncie. Tym bardziej, że wnioski o pożyczkę przyjmowane są 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Siedziba firmy znajduje się w Warszawie przy ul. Pańskiej 96 lok. 38. Alfa Kredyt Sp. z o.o. Firma jest wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000458132.

Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 77,45
RRSO: 476,71%

Czy pożyczanie w Alfa Kredyt jest bezpieczne?

Alfa Kredyt jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Co to oznacza? Kryterium uczestnictwa jest spełnienie wysokich standardów biznesowych i etycznych, które są sprawdzane podczas kilkuetapowej weryfikacji. Dlatego przynależność do PZIP potwierdza bezpieczeństwo współpracy z Alfa Kredyt.

Ponadto firma posiada Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo, co oznacza, że ma pozytywną historię kredytową i nie posiada zaległości w spłacie zadłużenia.

Widnieje również w Rejestrze Instytucji Pożyczkowych prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego. Gwarantuje to legalność działania i spełnienie kryteriów formalnych w zakresie działalności finansowej.

Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 77,45
RRSO: 476,71%

Wady i zalety pożyczki w Alfa Kredyt

Przed podjęciem decyzji o zadłużeniu, warto sprawdzić nie tylko wysokość pożyczki w danej firmie, ale też inne warunki np. związane z jej spłatą. Okres kredytowania, oferty specjalne dla nowych i stałych klientów, sposoby weryfikacji wiarygodności finansowej klientów, czas rozpatrzenia wniosku – wszystko to wpływa na atrakcyjność oferty. Poniższe zestawienie zawiera kompleksową ocenę oferty pożyczkowej Alfa Kredyt, co mamy nadzieję, ułatwi podjęcie decyzji w zakresie zawarcia umowy pożyczkowej z tą firmą.

Zalety pożyczki w AlfaKredyt

 1. Pierwsza pożyczka za darmo – nowy klient może pożyczyć w Alfa Kredyt aż 2000 zł z okresem spłaty do 30 dni bez ponoszenia żadnych kosztów.
 2. Promocja “Poleć znajomych” – Alfa Kredyt oferuje 40 zł za każdą poleconą osobą, która skorzysta z oferty firmy. Bonus finansowy może być przyznany maksymalnie 5 razy w roku, co daje aż 200 zł.
 3. Preferencyjna pożyczka dla stałych klientów – osoby, które zostają z Alfa Kredyt na dłużej, mogą otrzymać znacznie wyższą kwotę pożyczki: aż do 5000 zł na 30 dni.
 4. Ciekawe promocje – Alfa Kredyt organizuje dla swoich klientów różne promocje i konkursy – do tej pory można było wygrać atrakcyjne nagrody (jak smartfon czy laptop).
 5. Pieniądze na koncie w ekspresowym tempie – przelew zostanie wysłany w ciągu 15 minut od otrzymania pozytywnej decyzji pożyczkowej.
 6. Łatwa weryfikacja klienta – przelew weryfikacyjny w wysokości 0,01 zł na jeden z rachunków bankowych firmy.
 7. Przedłużenie spłaty pożyczki – w razie kłopotów z dotrzymaniem terminu spłaty pożyczki, klient może złożyć wniosek o jego przedłużenie.
 8. Wydłużone godziny realizacji przelewów w porównaniu z innymi firmami pożyczkowymi – przelewy pożyczek w Alfa Kredyt są realizowane nie tylko w ciągu dni roboczych (od 8.00 – do 22.00), ale też w soboty i w niedziele (od 9.00 do 18.00).
 9. Brak zbędnych formalności i szybka obsługa online – wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej, wypełnić formularz rejestracyjny, wysłać przelew weryfikacyjny ze swojego konta bankowego i poczekać na odpowiedź.

Wady pożyczki w AlfaKredyt

 1. Kontrola zadłużenia  – Alfa Kredyt sprawdza potencjalnego klienta w kilku bazach: BIK, BIG InfoMonitor S.A. lub Krajowym Biurze Informacji Gospodarczej S.A.
 2. Limit wieku pożyczkobiorcy – z oferty Alfa Kredyt mogą skorzystać tylko osoby, które ukończyły co najmniej 21 lat i nie przekroczyły 75 lat.
 3. Windykacja zewnętrzna już po 30 dniach opóźnienia – Alfa Kredyt zastrzega możliwość zlecenia prowadzenia windykacji firmie zewnętrznej, jeśli klient spóźnia się ze spłatą pożyczki co najmniej 30 dni.
 4. Dodatkowe zabezpieczenia – klient, który złoży wniosek o przedłużenie terminu spłaty pożyczki, może zostać wezwany do przedstawienia dokumentów potwierdzających jego wiarygodność finansową np. gwarancji bankowej czy poręczenia spłaty pożyczki przez trzech poręczycieli.
 5. Pożyczka w Alfa Kredyt nie dla nierzetelnych klientów – powodem odmowy przyznania pożyczki może być zarówno negatywna weryfikacja w BIG jak i zajęcie wynagrodzenia przez komornika.

Więcej o Alfa Kredyt

Opinie Sowy Finansowej o Alfa Kredyt

Pożyczka w Alfa Kredyt to ciekawa propozycja dla osób, które potrzebują szybkiej gotówki z krótkim okresem spłaty. Darmowa pożyczka w wysokości 2000 zł to fajny bonus na początek współpracy z firmą. Oczywiście trzeba pamiętać o terminowej spłacie zadłużenia. Porównując oferty różnych firm pożyczkowych wysokość pierwszej darmowej pożyczki jest na standardowym poziomie.

Minusem jest brak oferty dla osób poniżej 21 lat i powyżej 75 lat. Osoby w takim wieku muszą szukać dodatkowego finansowania w ofercie innych firm pożyczkowych.

Alfa Kredyt dość restrykcyjnie podchodzi do możliwości przesunięcia terminu spłaty zadłużenia i wymaga dodatkowych zabezpieczeń i gwarancji, co może być dla klienta przeszkodą w uzyskaniu tego przywileju. Dlatego przed podpisaniem umowy trzeba  zastanowić się, czy spłata pożyczki w terminie 30 dni jest realna.

Ponadto, firma co jakiś organizuje dla swoich klientów ciekawe promocje i konkursy, dlatego warto na bieżąco śledzić jej ofertę.

Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 77,45
RRSO: 476,71%

Ocena: 4.14 (614 głosy)
avatar
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1000 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%

31
Dodaj komentarz

avatar
31 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
Kazimierz
Gość
Kazimierz

Nie polecam Alfy Kredyt,brałem od nich chwilówki wiele razy,ostatnio „bombardowali” mnie smsami weź jeszcze raz i następna zero procent.Okazało się to wielką ściemą z prowizją dawali bez problemu jednak bez prowizji przestałem być dla nich wiarygodnym klientem -NIE POLECAM.

Izaa
Gość
Izaa

Zostałam tutaj bardzo szybko obsłużona – wniosek wypełniłam 23.12 (niedziela) a wigilię wydali decyzję i zrobili mi przelew. Polecam!

majak
Gość
majak

Wniosek o pożyczkę złożyłam w niedziele, przelew dostałam w poniedziałek po południu.Pożyczyłam 650 zł na 20 dni. Wniosek krótki nie pytali mnie o jakieś szczegóły finansowe itp. Spłata też bezproblemowa przelewem na konto

Zyrys
Gość
Zyrys

Brak nękania telefonami i namawiania na na kolejne pożyczki jak już raz się u nich weźmie!!! Polecam!!!

Agnieszka888
Gość
Agnieszka888

Firma sztos

Marcelina_93
Gość
Marcelina_93

Fajna oferta, fajna strona i ceny też ok

kamila20
Gość
kamila20

Porces wnioskowania przebiegł bardzo szybko!! Nie spodziewałam się, że wszystko może zamknąć się w 30 minutach łacznie z wypłatą kasy na konto. Jestem pood ogromnym wrażeniem i szczerze polecam alfa jeśli szybko potrzebujecie pozyczyc kase!!!!

danka
Gość
danka

Polecam! Nie mam zastrzeżeń do tej pożyczki

damioab
Gość
damioab

W swoim życiu brałem pożyczki już kilkukrotnie, więc mam trochę rozeznania w temacie i mogę śmiało polecić Alfa Kredyt ze względu na proste warunki i krótki okres czekania na przelew, który w moim wypadku wynosił dokładnie 35 minut.

polar
Gość
polar

Świetny kontakt z firmą nawet w niedziele, warunki pożyczki bez zarzutu, wypłata pożyczki jeszcze tego samego dnia.

Karol
Gość
Karol

Duży plus za to, że firma działa w niedziele!! W poniedziałek przed pracą miałem już potrzebne pieniądze.

rolka_356
Gość
rolka_356

proste warunki i ekspresowa wypłata środków! Polecam!!

emila
Gość
emila

Wszystko standardowo: wniosek, weryfikacja, przelew, a potem spłata. Jak ktos juz pozyczał pieniadze przez internet w instytucjach takich jak alfa to nic go raczej tutaj nie zaskoczy. Co do warunków oferty, jest dobra, ale nie ma w sobie raczej nic wyjątkowego.

Rafał
Gość
Rafał

Pożyczyłem wczoraj 2000 zł (niedziela), pieniądze były dzisiaj rano pierwszą sesją. Polecam!

Rysiek
Gość
Rysiek

Pożyczyłem 2000 zł u nich i byłem zadowolony. Alfa Kredyt szybko wypłaca pieniądze i nie nęka klientów telefonami z nową ofertą. Polecam!

sasza
Gość
sasza

Polecam! rzetelna firma

pola
Gość
pola

Pierwsza firma, która wypłaciła mi pieniądze w niedziele! polecam

dagmara
Gość
dagmara

Jeśli chodzi o ofertę to nie jest to coś, co może się wyróżniać. Warunki pożyczki praktycznie takie same jak wszędzie indziej. Plusem jest krótki wniosek.

Magdalena-aa
Gość
Magdalena-aa

Duży plus za obsługe klienta za pomoca czatu!! faktycznie da się tam załatwić problem,a nie tylko pisać bez sensu!!

maejk
Gość
maejk

Wszystko tak jak tu napisali: mało formalności, darmowa pożyczka i wypłata w tym samym dniu. Dla mnie ok

Martyna
Gość
Martyna

prosta strona bez żadnych ozdobników, wszystko szczegółowo wyjaśnione, wiadomo co trzeba zrobić.Lubie takie oferty

Agniesz
Gość
Agniesz

fajna firma, z pozyczką dostępną w niedziele.

zombie
Gość
zombie

Mimo długów pozyczli mi 500 zł. Miałem wpisy w bik

Lolek
Gość
Lolek

Zostawia ślad w BIK, ociąga się z usunięciem informacji z BIK, mimo, że kredyt został spłacony na czas, bez żadnych opóźnień. Nie polecam

Edek
Gość
Edek

dla mnie zwykluy, normalny pozyczkodawca. zarejestrowałem sie i dostałem kase jak obiecywali, no iwazne, pierwsza za darmo

Robert Cianowski
Gość
Robert Cianowski

Wszystko ładnie fajnie zarejestrowałem się ale pinu do logowania to już nie dostałem.i jak tu pożyczyć ???

Saba
Gość
Saba

Wszystko odbywa sie online !przy pierwszej pozyczce czekalam okolo godziny ale bylo warto bo zgodnie z info byla bez prowizji:)kolejna otrzymalam w ciagu kilku minut

KAZ
Gość
KAZ

Dobra firma, kasa szybko na koncie.

Marek
Gość
Marek

Dostalem kase w 20 min. Jest ok.

Gosia
Gość
Gosia

Wszystko przebiegało sprawnie i szybko. Polecam!

george
Gość
george

moja opinia pozytywna, szkoda że pożyczka za darmo tylko do 1000 zł, ale akurat mi tyle było potrzeba