star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Opinie o AlfaKredyt

firma pożyczkowa

Potrzebujesz szybko pieniędzy? Zastanawiasz się nad pożyczką przez Internet? Sprawdź czy pożyczka w Alfa Kredyt jest dla Ciebie.

Alfa Kredyt Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku już od 2013 r. Specjalizuje się w udzielaniu pożyczek na krótki czas – do 30 dni. Dzięki pełnej obsłudze online klienci mogą szybko, bez zbędnych formalności, cieszyć się pieniędzmi na koncie. Tym bardziej, że wnioski o pożyczkę przyjmowane są 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Siedziba firmy znajduje się w Warszawie przy ul. Pańskiej 96 lok. 38. Alfa Kredyt Sp. z o.o. Firma jest wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000458132.

Czy pożyczanie w Alfa Kredyt jest bezpieczne?

Alfa Kredyt jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Co to oznacza? Kryterium uczestnictwa jest spełnienie wysokich standardów biznesowych i etycznych, które są sprawdzane podczas kilkuetapowej weryfikacji. Dlatego przynależność do PZIP potwierdza bezpieczeństwo współpracy z Alfa Kredyt.

Ponadto firma posiada Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo, co oznacza, że ma pozytywną historię kredytową i nie posiada zaległości w spłacie zadłużenia.

Widnieje również w Rejestrze Instytucji Pożyczkowych prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego. Gwarantuje to legalność działania i spełnienie kryteriów formalnych w zakresie działalności finansowej.

Wady i zalety pożyczki w Alfa Kredyt

Przed podjęciem decyzji o zadłużeniu, warto sprawdzić nie tylko wysokość pożyczki w danej firmie, ale też inne warunki np. związane z jej spłatą. Okres kredytowania, oferty specjalne dla nowych i stałych klientów, sposoby weryfikacji wiarygodności finansowej klientów, czas rozpatrzenia wniosku – wszystko to wpływa na atrakcyjność oferty. Poniższe zestawienie zawiera kompleksową ocenę oferty pożyczkowej Alfa Kredyt, co mamy nadzieję, ułatwi podjęcie decyzji w zakresie zawarcia umowy pożyczkowej z tą firmą.

Zalety pożyczki w AlfaKredyt

 1. Pierwsza pożyczka za darmo – nowy klient może pożyczyć w Alfa Kredyt aż 2000 zł z okresem spłaty do 30 dni bez ponoszenia żadnych kosztów.
 2. Promocja “Poleć znajomych” – Alfa Kredyt oferuje 40 zł za każdą poleconą osobą, która skorzysta z oferty firmy. Bonus finansowy może być przyznany maksymalnie 5 razy w roku, co daje aż 200 zł.
 3. Preferencyjna pożyczka dla stałych klientów – osoby, które zostają z Alfa Kredyt na dłużej, mogą otrzymać znacznie wyższą kwotę pożyczki: aż do 5000 zł na 30 dni.
 4. Ciekawe promocje – Alfa Kredyt organizuje dla swoich klientów różne promocje i konkursy – do tej pory można było wygrać atrakcyjne nagrody (jak smartfon czy laptop).
 5. Pieniądze na koncie w ekspresowym tempie – przelew zostanie wysłany w ciągu 15 minut od otrzymania pozytywnej decyzji pożyczkowej.
 6. Łatwa weryfikacja klienta – przelew weryfikacyjny w wysokości 0,01 zł na jeden z rachunków bankowych firmy.
 7. Przedłużenie spłaty pożyczki – w razie kłopotów z dotrzymaniem terminu spłaty pożyczki, klient może złożyć wniosek o jego przedłużenie.
 8. Wydłużone godziny realizacji przelewów w porównaniu z innymi firmami pożyczkowymi – przelewy pożyczek w Alfa Kredyt są realizowane nie tylko w ciągu dni roboczych (od 8.00 – do 22.00), ale też w soboty i w niedziele (od 9.00 do 18.00).
 9. Brak zbędnych formalności i szybka obsługa online – wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej, wypełnić formularz rejestracyjny, wysłać przelew weryfikacyjny ze swojego konta bankowego i poczekać na odpowiedź.

Wady pożyczki w AlfaKredyt

 1. Kontrola zadłużenia  – Alfa Kredyt sprawdza potencjalnego klienta w kilku bazach: BIK, BIG InfoMonitor S.A. lub Krajowym Biurze Informacji Gospodarczej S.A.
 2. Limit wieku pożyczkobiorcy – z oferty Alfa Kredyt mogą skorzystać tylko osoby, które ukończyły co najmniej 21 lat i nie przekroczyły 75 lat.
 3. Windykacja zewnętrzna już po 30 dniach opóźnienia – Alfa Kredyt zastrzega możliwość zlecenia prowadzenia windykacji firmie zewnętrznej, jeśli klient spóźnia się ze spłatą pożyczki co najmniej 30 dni.
 4. Dodatkowe zabezpieczenia – klient, który złoży wniosek o przedłużenie terminu spłaty pożyczki, może zostać wezwany do przedstawienia dokumentów potwierdzających jego wiarygodność finansową np. gwarancji bankowej czy poręczenia spłaty pożyczki przez trzech poręczycieli.
 5. Pożyczka w Alfa Kredyt nie dla nierzetelnych klientów – powodem odmowy przyznania pożyczki może być zarówno negatywna weryfikacja w BIG jak i zajęcie wynagrodzenia przez komornika.

Więcej o Alfa Kredyt

Opinie Sowy Finansowej o Alfa Kredyt

Pożyczka w Alfa Kredyt to ciekawa propozycja dla osób, które potrzebują szybkiej gotówki z krótkim okresem spłaty. Darmowa pożyczka w wysokości 2000 zł to fajny bonus na początek współpracy z firmą. Oczywiście trzeba pamiętać o terminowej spłacie zadłużenia. Porównując oferty różnych firm pożyczkowych wysokość pierwszej darmowej pożyczki jest na standardowym poziomie.

Minusem jest brak oferty dla osób poniżej 21 lat i powyżej 75 lat. Osoby w takim wieku muszą szukać dodatkowego finansowania w ofercie innych firm pożyczkowych.

Alfa Kredyt dość restrykcyjnie podchodzi do możliwości przesunięcia terminu spłaty zadłużenia i wymaga dodatkowych zabezpieczeń i gwarancji, co może być dla klienta przeszkodą w uzyskaniu tego przywileju. Dlatego przed podpisaniem umowy trzeba  zastanowić się, czy spłata pożyczki w terminie 30 dni jest realna.

Ponadto, firma co jakiś organizuje dla swoich klientów ciekawe promocje i konkursy, dlatego warto na bieżąco śledzić jej ofertę.

Ocena: 4.23 (1193 głosy)
avatar
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
0 0
Article Rating
guest
31 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Kazimierz
Kazimierz
10 miesięcy temu

Nie polecam Alfy Kredyt,brałem od nich chwilówki wiele razy,ostatnio „bombardowali” mnie smsami weź jeszcze raz i następna zero procent.Okazało się to wielką ściemą z prowizją dawali bez problemu jednak bez prowizji przestałem być dla nich wiarygodnym klientem -NIE POLECAM.

Izaa
Izaa
1 rok temu

Zostałam tutaj bardzo szybko obsłużona – wniosek wypełniłam 23.12 (niedziela) a wigilię wydali decyzję i zrobili mi przelew. Polecam!

majak
majak
1 rok temu

Wniosek o pożyczkę złożyłam w niedziele, przelew dostałam w poniedziałek po południu.Pożyczyłam 650 zł na 20 dni. Wniosek krótki nie pytali mnie o jakieś szczegóły finansowe itp. Spłata też bezproblemowa przelewem na konto

Marcelina_93
Marcelina_93
1 rok temu

Fajna oferta, fajna strona i ceny też ok

Agnieszka888
Agnieszka888
1 rok temu

Firma sztos

Zyrys
Zyrys
1 rok temu

Brak nękania telefonami i namawiania na na kolejne pożyczki jak już raz się u nich weźmie!!! Polecam!!!

kamila20
kamila20
1 rok temu

Porces wnioskowania przebiegł bardzo szybko!! Nie spodziewałam się, że wszystko może zamknąć się w 30 minutach łacznie z wypłatą kasy na konto. Jestem pood ogromnym wrażeniem i szczerze polecam alfa jeśli szybko potrzebujecie pozyczyc kase!!!!

danka
danka
1 rok temu

Polecam! Nie mam zastrzeżeń do tej pożyczki

damioab
damioab
1 rok temu

W swoim życiu brałem pożyczki już kilkukrotnie, więc mam trochę rozeznania w temacie i mogę śmiało polecić Alfa Kredyt ze względu na proste warunki i krótki okres czekania na przelew, który w moim wypadku wynosił dokładnie 35 minut.

polar
polar
1 rok temu

Świetny kontakt z firmą nawet w niedziele, warunki pożyczki bez zarzutu, wypłata pożyczki jeszcze tego samego dnia.

Karol
Karol
2 lat temu

Duży plus za to, że firma działa w niedziele!! W poniedziałek przed pracą miałem już potrzebne pieniądze.

rolka_356
rolka_356
2 lat temu

proste warunki i ekspresowa wypłata środków! Polecam!!

Rafał
Rafał
2 lat temu

Pożyczyłem wczoraj 2000 zł (niedziela), pieniądze były dzisiaj rano pierwszą sesją. Polecam!

emila
emila
2 lat temu

Wszystko standardowo: wniosek, weryfikacja, przelew, a potem spłata. Jak ktos juz pozyczał pieniadze przez internet w instytucjach takich jak alfa to nic go raczej tutaj nie zaskoczy. Co do warunków oferty, jest dobra, ale nie ma w sobie raczej nic wyjątkowego.

Martyna
Martyna
2 lat temu

prosta strona bez żadnych ozdobników, wszystko szczegółowo wyjaśnione, wiadomo co trzeba zrobić.Lubie takie oferty

Agniesz
Agniesz
2 lat temu

fajna firma, z pozyczką dostępną w niedziele.

Magdalena-aa
Magdalena-aa
2 lat temu

Duży plus za obsługe klienta za pomoca czatu!! faktycznie da się tam załatwić problem,a nie tylko pisać bez sensu!!

Rysiek
Rysiek
2 lat temu

Pożyczyłem 2000 zł u nich i byłem zadowolony. Alfa Kredyt szybko wypłaca pieniądze i nie nęka klientów telefonami z nową ofertą. Polecam!

sasza
sasza
2 lat temu

Polecam! rzetelna firma

pola
pola
2 lat temu

Pierwsza firma, która wypłaciła mi pieniądze w niedziele! polecam

dagmara
dagmara
2 lat temu

Jeśli chodzi o ofertę to nie jest to coś, co może się wyróżniać. Warunki pożyczki praktycznie takie same jak wszędzie indziej. Plusem jest krótki wniosek.

zombie
zombie
2 lat temu

Mimo długów pozyczli mi 500 zł. Miałem wpisy w bik

maejk
maejk
2 lat temu

Wszystko tak jak tu napisali: mało formalności, darmowa pożyczka i wypłata w tym samym dniu. Dla mnie ok

Lolek
Lolek
4 lat temu

Zostawia ślad w BIK, ociąga się z usunięciem informacji z BIK, mimo, że kredyt został spłacony na czas, bez żadnych opóźnień. Nie polecam

Edek
Edek
4 lat temu

dla mnie zwykluy, normalny pozyczkodawca. zarejestrowałem sie i dostałem kase jak obiecywali, no iwazne, pierwsza za darmo

Robert Cianowski
Robert Cianowski
5 lat temu

Wszystko ładnie fajnie zarejestrowałem się ale pinu do logowania to już nie dostałem.i jak tu pożyczyć ???

Saba
Saba
5 lat temu

Wszystko odbywa sie online !przy pierwszej pozyczce czekalam okolo godziny ale bylo warto bo zgodnie z info byla bez prowizji:)kolejna otrzymalam w ciagu kilku minut

KAZ
KAZ
5 lat temu

Dobra firma, kasa szybko na koncie.

Marek
Marek
5 lat temu

Dostalem kase w 20 min. Jest ok.

Gosia
Gosia
5 lat temu

Wszystko przebiegało sprawnie i szybko. Polecam!

george
george
6 lat temu

moja opinia pozytywna, szkoda że pożyczka za darmo tylko do 1000 zł, ale akurat mi tyle było potrzeba

31
0
()
x