star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Aasa – do 10 000 zł pożyczki dla nowych klientów

Firma pożyczkowa

Od 2 000 zł do 10 000 zł na 12 do 24 miesięcy – to oferta skandynawskiego pożyczkodawcy Aasa. Aplikacja w sklepie Google Play, wakacje od spłaty czy proste polecenie zwrotu raty pożyczki to tylko niektóre wyróżniki firmy. Sprawdź, czym jeszcze może zaskoczyć nas ta firma!

Aasa ma w swojej ofercie produkty finansowe dla klienta indywidualnego (pożyczki ratalne) oraz dla przedsiębiorców. W Polsce firma pojawiła się w 2012 roku. Od tamtego czasu zdobyła wiele nagród i certyfikatów, poświadczających, że działalność prowadzona jest etycznie i z dbałością o klienta (Certyfikat Odpowiedzialni w Biznesie, Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo, Biznesowa Pożyczka Roku 2016 i 2017, Pożyczka Ratalna Roku 2015 i 2016). Co nowy klient znajdzie w Aasa? Sprawdziliśmy to!

Ile mogę pożyczyć?

Od 2 000 zł do 10 000 zł – tyle możesz pożyczyć w Aasa. Firma oferuje wysokie kwoty pożyczek ratalnych i nie stawia ograniczeń dla nowych klientów. Oznacza to, że pożyczając tu zarówno pierwszy, piąty, jak i dziesiąty raz – zawsze możesz wnioskować o maksymalną kwotę pożyczki: 10 000 zł.

To, jaką pożyczkę ostatecznie uzyskasz od firmy, zależy od twojej zdolności kredytowej. Jeśli zostaniesz oceniony pozytywnie i wykażesz przed pożyczkodawcą, że stać cię na wzięcie danego zobowiązania finansowego, możesz otrzymać od razu nawet maksymalną kwotę 10 000 zł.

Na jak długo mogę wziąć pożyczkę?

Aasa oferuje pożyczki w systemie ratalnym: od 12 do 24 miesięcy. To okres, podczas którego będziesz spłacać swoje zobowiązanie w regularnych miesięcznych ratach. Pożyczkodawca jest jednak otwarty na klienta. Jeśli chcesz zmodyfikować harmonogram spłat, musisz skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

Klient ma także możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów – wówczas ogólne koszty pożyczki maleją. Aby dowiedzieć się, jaka dokładnie kwota pozostała do spłaty, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

Koszty pożyczki w Aasa

Decydując się na zawarcie umowy w Aasa, powinieneś mieć świadomość, za co płacisz. Poniżej przedstawiliśmy składowe kosztów pożyczki w tej firmie.

 • Stała wysokość odsetek: 10%
 • Stała opłata przygotowawcza: 300 zł
 • Zmienna prowizja: uzależniona od wysokości pożyczki

Koszty pożyczki warto zobrazować na przykładzie. Przypomnijmy, że Aasa nie stawia ograniczeń dla nowych klientów oraz że minimalna kwota pożyczki wynosi 2 000 zł.

Sprawdźmy, ile Alicja zapłaci za wzięcie 2 000 zł na 12 miesięcy.

Alicja chciała zrobić kurs fotografii, aby móc w bardziej profesjonalny sposób prezentować treści na swoim blogu o modzie. Zdecydowała się pożyczyć pieniądze w Aasa. Pożyczyła 2 000 zł na rok, ponieważ wiedziała, że w tym czasie spokojnie będzie mogła spłacić raty bez ponoszenia wyrzeczeń.

 • Pożyczka: 2 000 zł
 • Okres trwania umowy: 12 miesięcy
 • Opłata przygotowawcza: 300 zł
 • Prowizja: 701,40 zł
 • Odsetki: 114,60 zł
 • Łącznie do spłaty: 3 216 zł

Kwota, jaką Alicja odda po roku, wynosi 3 216 zł. Harmonogram rat oraz inne przydatne informacje Alicja ma dostępne przez cały czas na swoim Profilu w serwisie Aasa.

Jak dostać pożyczkę w Aasa?

Pożyczanie w Aasa jest proste. Wniosek zamieszczony na stronie internetowej jest przejrzysty, a kolejne kroki i zasady nieskomplikowane. Zobacz sam!

Wymagany wiek: od 20 do 80 lat

Wymagane dokumenty: dowód osobisty, osobisty rachunek bankowy, numer telefonu komórkowego, adres e-mail

Sprawdzane bazy:

 • Biura Informacji Kredytowej S.A. (BIK)
 • Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. (BIG)
 • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A. (KBIG)
 • ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A.
 • Krajowy Rejestr Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A. (KRD)

Formy weryfikacji tożsamości: przelew 1 zł za pomocą Blue Media (natychmiastowe przelewy)

Dane Kontaktowe:

ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa.

Telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

E-mail: info@asapolska.pl

Kontakt z Biurem Obsługi Klienta możliwy jest także za pomocą specjalnego formularza dostępnego na stronie internetowej oraz chatu online z konsultantem.

Jak wziąć pożyczkę w Aasa Polska?

Potrzebujesz większej gotówki? Pożyczka ratalna to doskonałe rozwiązanie. Firma Aasa Polska oferuje takie pożyczki dostępne online. Zobacz, jak szybko i bez zbędnych formalności możesz wziąć pożyczkę na raty w Aasa Polska. Przygotuj dowód i przejdź z nami całą procedurę!

1.     Określ parametry pożyczki

Za pomocą przystępnego suwaka zamieszczonego na stronie pożyczkodawcy możemy zaznaczyć, jaka kwota nas interesuje oraz na jak długo chcemy ją pożyczyć. W Aasa Polska możemy wnioskować o pożyczkę od 1000 zł do 10 000 zł rozłożoną na przystępne raty – od 13 do 24 miesięcy. Po wybraniu konkretnych parametrów od razu zostaną nam przedstawione koszty pożyczki, wszystkie opłaty, oprocentowanie, RRSO oraz łączna suma do spłaty.

2.     Zapoznaj się z podstawowymi danymi

W kolejnym kroku raz jeszcze zobaczymy parametry i koszty pożyczki. Oprócz nich pojawią się także podstawowe dane do wypełnienia. Musimy podać nasz numer PESEL, numer telefonu komórkowego oraz rodzaj pożyczki (indywidualna lub na działalność gospodarczą). Zostaniemy poproszeni także o przeczytanie i wyrażenie kilku zgód marketingowych oraz administracyjnych.

3.     Wypełnij wniosek pożyczkowy

Po przejściu przez poprzedni etap na ekranie zobaczymy kolejne pola z danymi osobowymi do wypełnienia. Aasa Polska poprosi nas tym razem o podanie:

– danych osobowych:

 •        imienia i nazwiska,
 •        numeru dowodu osobistego,
 •        e-mail,
 •        adresu zamieszkania (ulica, numer domu, mieszkania, kod pocztowy, miejscowość),
 •        adresu korespondencyjnego, o ile jest inny niż zamieszkania

– informacji na temat statusu mieszkaniowego:

 •        formy własności mieszkania (własnościowe, wynajmowane, spółdzielcze, komunalne, u rodziców, inne),
 •        rodzaju zamieszkiwanej nieruchomości (mieszkanie, dom, segment, bliźniak, inne)

– dodatkowych informacji, takich jak:

 •        cel pożyczki (rachunki bieżące, wakacje, czynsz/kredyt mieszkaniowy, samochód, rozrywka, zakupy spożywcze, remont, sprzęt elektroniczny/AGD, meble, szkoła, inne),
 •        wykształcenie (MBA, magisterium, licencjat, średnie, zawodowe, podstawowe, inne),
 •        stan cywilny (panna/kawaler, zamężna/żonaty, zamężna/żonaty z rozdzielnością, rozwiedziona/rozwiedziony, w separacji, wdowa/wdowiec, związek nieformalny, inne)

– źródła dochodu:

 •        status zatrudnienia (zatrudniony/-a, student, emerytura, renta, bezrobotny, zasiłek lub alimenty, własna działalność gospodarcza, gospodarstwo rolne, inne).

We wniosku znajduje się też miejsce na wpisanie kodu promocyjnego, o ile się takowy posiada. Pożyczka ratalna w Aasa Polska może zostać ubezpieczona – wówczas również należy zaznaczyć właściwe pole. Firma oferuje zniżkę w wysokości 10 zł na opłatę administracyjną dla osób, które potwierdzą swoje dane za pomocą konta na Facebooku.

4.     Oczekuj na kontakt konsultanta firmy Aasa Polska

Jeśli wniosek został złożony poprawnie, to nie pozostaje nam nic innego jak oczekiwać na kontakt ze strony pożyczkodawcy. W ciągu kilku minut na podany we wniosku numer telefonu zadzwoni przedstawiciel firmy, by wspólnie z nami ukończyć proces wnioskowania oraz by zweryfikować naszą tożsamość. W czasie rozmowy możemy zadać wszystkie nurtujące nas pytania oraz dowiedzieć się, jak będzie wyglądała dalsza procedura działania firmy.

5.     Oczekuj na decyzję oraz kuriera

Firma na podstawie podanych przez nas danych analizuje nasza sytuację: ocenia zdolność kredytową oraz sprawdza historię w bazach kredytowych. Jeśli spełnimy wszystkie wymagania pożyczkodawcy, zostaniemy powiadomieni o pozytywnej decyzji oraz wysłaniu do nas kuriera z umową do podpisu.

6.     Podpisz umowę oraz odbierz gotówkę

Do 2 dni roboczych po otrzymaniu decyzji od pożyczkodawcy odwiedzi nas kurier z umową do podpisu, a my mamy czas, żeby się z nią zapoznać. Kurier dostarczy podpisaną umowę ubezpieczycielowi – wówczas pieniądze zostaną nam przekazane w wybrany przez nas sposób (przelewem, czekiem GIRO bądź wypłatą gotówki w placówce bankowej).

Pożyczaj na raty w Aasa Polska, pamiętaj o terminowej spłacie

Procedura pożyczania w Aasa Polska nie jest wcale skomplikowana. Całość zajmie nam kilkanaście minut, a gotówka trafi do nas maksymalnie do dwóch dni roboczych. Wszystko załatwiamy z domu, online. To bardzo wygodne. Warto jednak pamiętać o terminowej spłacie zobowiązania. Ratalne pożyczki pozabankowe są drogie, a dodatkowo opóźnienia w ich spłacaniu wiążą się z naliczaniem wysokich kar i odsetek.

Czy pożyczanie w Aasa jest bezpieczne?

Papierkiem lakmusowym wiarygodności firm pożyczkowych na polskim rynku jest przynależność do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Niestety, Aasa Polska nie może pochwalić się obecnością w tej prestiżowej grupie. To dziwne, biorąc pod uwagę staż tej firmy na rodzimej scenie pozabankowej. Trzeba jednak pamiętać, że to nie jedyny aspekt, który należy uwzględnić przy weryfikacji jakości usług świadczonych przez pożyczkodawców.

Co warte podkreślenia, Aasa może pochwalić się zdobyciem licznych nagród. Na półce znajdują się wyróżnienia takie jak “Pożyczka Ratalna Roku” zdobyta na gali Loan Magazine Awards zarówno w 2015, jak i 2016 roku. Firma szczyci się także statusem “Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy”, “Firmy Wiarygodnej Finansowo” oraz stosowaniem dobrych praktyk rekomendowanych przez polską Konfederację Przedsiębiorstw Finansowych. Trudno zatem przejść obojętnie obok takiej liczby tytułów i pozytywnych sygnałów ze strony branży.

Wady i zalety pożyczki w Aasa

Aasa ma więcej wad, czy zalet? Postanowiliśmy rzetelnie prześwietlić propozycje tego pożyczkodawcy. Pod lupę wzięliśmy m.in. maksymalną kwotę zobowiązania, okres spłaty, jak i przeanalizowaliśmy najdrobniejsze zapisy umowy. Oto efekty naszej pracy:

Zalety chwilówki w Aasa

 1. Wysoka kwota pożyczki – To wielki atut oferty Aasa. Możliwość pożyczenia aż 10 000 złotych z pewnością ucieszy osoby o większych potrzebach.
 2. Długi okres spłaty – Kolejne udogodnienie, które powinni docenić klienci mający problemy z szybkim oddawaniem pieniędzy. W Aasa można to robić nawet przez dwa lata.
 3. Szybkość rozpatrywania wniosku – Każda prośba o pożyczkę jest analizowana przez specjalistów firmy w ciągu zaledwie godziny.
 4. Rozwiązanie niemal dla każdego – To znaczący atut oferty Aasa, która jest dostępna dla osób między 20 a 80 rokiem życia.
 5. Dogodny sposób wypłaty pieniędzy – Klienci mają do wyboru trzy drogi: standardowy przelew, szybki przelew Blue Cash lub czek GIRO.
 6. Wysoka opłata przygotowawcza – Gdy dodatkowe koszty wynoszą aż 300 złotych, to nie jest to pozytywny sygnał ze strony pożyczkodawcy. Zwłaszcza, że kwota jest niezależna od wysokości zaciągniętego zobowiązania.
 7. Brak bonusów dla stałych klientów – Aasa nie stworzyła jeszcze oferty dla osób, którzy swoje potrzeby lubią finansować z pożyczek.
 8. Weryfikacja w bazach dłużników – To w branży standardowa procedura, lecz z perspektywy klienta – jest wyraźnym ograniczeniem.
 9. Udokumentowanie stałego dochodu – Kolejne utrudnienie. Aasa żąda od klientów, aby wykazali dokument poświadczający źródło utrzymania (np. umowę o pracę, odcinek renty lub emerytury).
 10. Potwierdzenie tożsamości – W Aasa istnieje tylko jedna forma weryfikacji tożsamości, czyli poprzez dokonanie przelewu.
 11. Tylko jeden rachunek bankowy – Większość pożyczkodawców, idąc na rękę klientom, posiada konta bankowe w wielu instytucjach. Aasa Polska – tylko w hiszpańskim Santanderze.

Opinia Sowy Finansowej o Aasa

Firma z estońskim rodowodem prezentuje się jako odpowiedzialny pożyczkodawca. Wprawdzie udało się wskazać na kilka wad, jednak są to drobne ograniczenia. Warto podkreślić raz jeszcze liczbę branżowych nagród, jakie zdobyła Aasa. Mając ten fakt na uwadze, z pewnością można pogodzić się z pewnymi mankamentami.

Ocena: 4.09 (1975 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 14 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
46 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marta
Marta
1 rok temu

W życiu nigdy nie wezmę już w tej firmie. Nie stosują się do wyroków sądu, TSUE czy UOKiK. Wzięłam 4000 zł 30.06., oddałam 1.09 tego samego roku 6257,65 plus dwie raty po 340 zł. Nie chcą oddać prowizji ani opłat, za wcześniejsza spłatę. Ponad 2500 za 2,5 miesiąca!!!!

Mirek
Mirek
1 rok temu

Witam popieram to co piszą o tej firmie to sa oszuści i złodzieje ja płaciłem wiecej niż wynosiła rata w pewnym momencie splacilem cala pożyczkę, ale miałem nadplate na początku aasa podała mi ze nadpłata wynosiła ponad 90 zl ja uważałem ze ponad 160 zl a dzisiaj dostałem wiadomość ze moja nadpłata wynosi 0.62 gr gdzie pienieniadze z tej nadpłaty nie powinny być wogole ruszone. W tej firmie pracuja ksiegowi oszuści i złodzieje a ta ponad 90 zl ktore aasa wyliczyła to rzekomo błąd systemu i ze po wyliczenie wyszlo 0.62 gr. To sa złodzieje i oszuści. Ludzie którzy czytacie opinie nie pchajcie się w kredyt w aasa polska. Najgorsza firma pożyczkową z jaka mialem kiedykolwiek doczynienia

Magda
Magda
2 lat temu

Uwaga na firmę AASA- czuję się oszukana, sprawę oddałam do sądu

manchester
manchester
1 rok temu
Reply to  Magda

popieram aasa to najgorsze co moze zyc a ja mam taki zamiar

Malgorzata
Malgorzata
2 lat temu

Nikt nie podejmie decyzji bo Procedury. Tam nikt nie myśli – bo procedury i strach. Brak współczucia i empatii bo procedury i strach o posadę.

Malgorzata
Malgorzata
2 lat temu

Nadpłata w pozyczke 500 zl wisi w assa od 25 listopada, pisze codziennie obiecali na 30 grudnia. Obracają jak mogę. PROCEDURY.

Ja niestety tego tak nie zostawię. Złożę skargę do nadzoru finansowego czy pieniądze zarobione przeze mnie może ktoś bez mojej zgody obracać. Wszystko da się zrobić. Na infolinii obsługa powtarza wciąż to samo ” ograniczone istotki , którym szef powiedział tak i tak i się tego trzymają. Wszędzie panuje strach i nie chce się wychylac.

Goś
Goś
2 lat temu
Reply to  Malgorzata

zbiorowy wniosek do sądu o zwrot kosztów prowizji odsetek .Sami nie oddadzą nadzór finansowy i rzecznik –szkoda czasu.

Made in UE
Made in UE
2 lat temu

Jeżeli naprawdę potrzebujesz kasy, dają i to sporo. Ale jak to w kraju nad Wisłą wałki i przekręty. Na przelew środków z nadpłat salda czekałam już cztery tygodnie. Rozumiem że mamy przepisy których nie kwestionuję, a na przelew szanowni bankierzy mają 30 dni. I tak też właśnie jest. PISałem, dzwoniłem i jak kamień w wodę. Numeru wew. do działu finansów nie ma, trzeba liczyć się z uprzejmością urzędasów. Tak poza tym, jak będzie Ciebie stać oddać 25% więcej od pożyczki to OK. 2 gwiazdki na Gwiazdkę). Zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia i szampańskiej imprezy w Nowy Rock.

Kornelia
Kornelia
2 lat temu

Firma ok, spóźniłam się kilka dni z płatnością i podeszli do tego bardzo w porządku.

Kazik
Kazik
2 lat temu

Oceniam firmę Aasa bardzo pozytywnie. Złożony wniosek rozpatrzyli w ciagu 3 godzin. Pieniądze mogłby być co prawda szybciej (były dopiero dwa dni po złożeniu wniosku), ale ogólnie na ma na co narzekać. polecam wszystkim niezdecydowanym!

Malgorzata
Malgorzata
2 lat temu
Reply to  Kazik

Wypłacaja szybko za ile hahaha spłacasz 2 tyle.
A nadpłaty Ci nie zwrócą więc uważaj.

azaz
azaz
2 lat temu

chciałam wziąć pożyczkę na pól roku ale trzeba na 12 miesięcy. zrezygnowałam bo za dużo kosztuje

zombiuk
zombiuk
2 lat temu

2000 zł na dwa lata z ratą 150 zł. Trochę drogo, ale pożyczkę dostać łatwo

mirex
mirex
2 lat temu

Minusem moim zdaniem jest wysoka opłata przygotowawcza. Poza tym warunki pożyczki raczej w porządku.

mila
mila
2 lat temu

Korzystałam do tej pory z kilku ratalnych i aasie pożyczyłam najszybciej. Pieniądze były na koncie nastepnego dnia.

Kora
Kora
2 lat temu

Przy pożyczce 3300 zł rata wyniosła mnie niecałe 250 zł, czyli całkiem ok. Pozyczka na 24 miesiące, opłata przygotowawcza wliczona do wysokości raty.

Malgorzata
Malgorzata
2 lat temu
Reply to  Kora

Czyli co 3300 na 24 miesiące a spłacasz 250 zl.
To ile Cię te 2 lata wyniosą 6000 zl. Czyli to 2 razy tyle. My ich utrzymujemy. Trzeba zmienić te Polskę aby ludzie mieli pieniądze a nie pożyczali
za tak grube koszty. Ta Polska musi się zmienić.
Bo biedni musza utrzymywać firmy kredytowe.
To skandal. Pisze bo mam nadpłatę od 25 listopada w wysokości 500 zł która zwrócą mi 30 grudnia. To jest horror. Brak szacunku i empatii. A dlaczego że stachu o posadę.

Krzysztof H
Krzysztof H
3 lat temu

Koszty, koszty, koszty – to jedyny minus tej pożyczki. Cała reszta bez zastrzeżeń.

ikap
ikap
3 lat temu

Dużo dodatkowych opłat na które warto zwracać uwagę. Niektóre doliczane są do miesięcznej raty więc ostrzegam!!

fara
fara
3 lat temu

Warunki pożyczki ok, ale koszty pozostawiają wiele do życzenia. Opłata przygotowawcza, administracyjna – to wszystko sprawia, że pożyczka jest dużo droższa niż u konkurencji.

janka
janka
3 lat temu

Miesięczna przerwa w spłacie bardzo mi się przydała! Polecam aase

Mirosław
Mirosław
3 lat temu

Firma, która ma dużo zrozumienia dla przedsiębiorców. Polecam każdemu, kto ma własny biznes!

Malgorzata
Malgorzata
2 lat temu
Reply to  Mirosław

Jaki koszt podaj 2 razy tyle musisz zwrócić hahaha. Pożyczki dla naiwnych którymi można manipulować.

Marysia K
Marysia K
3 lat temu

Pożyczyłam 5000 na dwa lata. Rata miesięczna wynosi ok 370 zł bez paru groszy. Wszystko zalatwilam przez internet, bez żadnych zabezpieczeń czy innych zaświadczeń

jarek de
jarek de
3 lat temu

Polecam wszystkim! Jasne warunki, koszty na poziomie i profesjonalna obsługa

Zbyszek
Zbyszek
3 lat temu

Dużo dodatkowych kosztów ukrytych pod opłatą przygotowywawczą!! radze dobrze zapoznać się z opłatami!!

Marysia K
Marysia K
3 lat temu
Reply to  Zbyszek

informacje o opłacie przygotowawczej widać jak sie wybiera pozyczkę. Nie powinna być zaskoczeniem

Malgorzata
Malgorzata
2 lat temu
Reply to  Marysia K

Zastanów się i to dobrze zanim weźmiesz bo naprawdę czasami jest wyjście z sytuacji bez tego typu pożyczek. Ja bez zastanowienia wiem że NIGDY WIECEJ.

Maciej
Maciej
3 lat temu

pełen profesjonalizm! Jestem bardzo zadowolony z obsługi w aasa. Kompetentna obsługa, szybko załatwione sprawnie, ekspresowa wypłata środków. Mogę szczerze polecić, bo warto skorzystać z usług tej firmy.

Malgorzata
Malgorzata
2 lat temu
Reply to  Maciej

PROCEDURY procedury procedury – nic ponad to

Tomasz
Tomasz
3 lat temu

Aasa to bardzo dobra oferta. W umowie wszystko jest czytelne, żadnych niespodzianek, a dokładne koszty znasz od razu. Obsługa prezentuje wysoki poziom. Czułem się jak w banku, któremu naprawdę zależy na kliencie.

Malgorzata
Malgorzata
2 lat temu
Reply to  Tomasz

A jakie koszty spłacasz 2 razy tyle przy pozyczke 3300 spłacasz 6000 zl hahaha.

bruk
bruk
3 lat temu

Dużo dodatkowych kosztów typu opłata przygotowawacza etc. Finansowo nie jest to super korzystna oferta, ale z drugiej strony nie mają za dużych wymagań. coś za coś niestety…

Malgorzata
Malgorzata
2 lat temu
Reply to  bruk

A może ktoś bardzo potrzebuje i nie ma wyjścia i wchodzi w dlugo na całe lata. Taka Polskę zbudowalismy

Joanna
Joanna
3 lat temu

Chyba najbardziej profesjonalna firma, w której pożyczałam. Kawa na ławę, wszystko jasne od początku, od razu wiadomo jak to będzie wyglądac.

Justyna
Justyna
3 lat temu

Nie polecam!!! Bardzo wysokie koszty. W sumie to czuje sie oszukana, bo przedstawiciel mówił mi, że jeżeli spłacę pożyczkę przed terminem to naliczone zostaną bardzo niskie koszty. Natomiast koszty te w sumie wynoszą ponad 2 tysiące. Nie opłaca się.

Marina
Marina
4 lat temu

Dobra i tania, mogę polecić…

Malgorzata
Malgorzata
2 lat temu
Reply to  Marina

Hahahahaha to się nazywa manipulacja TANIA
2 tyle do spłaty.

Sułek
Sułek
3 lat temu

mi poleciła znajoma, nie słyszalem o tej firmie i nie miałem doświadczenia z pożyczkami tego typu, ale ostatecznie wszystko super. Mila pani na telefonie (kilka razy pytalam o szczegoly bo nie rozumialam czegoś), niskie raty w zł. ja nie mam uwag – polecam :-)

Malgorzata
Malgorzata
2 lat temu
Reply to  Sułek

Niskie raty proszę policz kapitał jaki dostalas A ile w całości musisz splacic. To się nazywa manipulacja niskie raty hahaha. Ostatecznie spłacasz 2 razy tyle. Tak trzeba na to spojrzeć A nie na wysokość raty.

Monika
Monika
5 lat temu

Nie polecam. Formuła z koniecznością oczekiwanie na umowę od kuriera, jej podpisanie i dopiero wtedy wypłata gotówki, nie jest to ani szybkie ani wygodne. Oprócz tego bardzo wysokie koszty pożyczki, pożyczyłam 3500 i chciałam to spłacić qw niecały miesiąc to naliczyli mi ponad 5000 do spłaty…. Nie polecam!

Adam
Adam
4 lat temu
Reply to  Monika

U nich nie trzeba przecież czekać na kuriera… jest opcja Blue Media, czyli można potwierdzić dane za pomocą procesu całkowicie online… sam tak brałem i cały proces zajął dosłownie kilka chwil. Polecam najpierw się dowiedzieć jakie są możliwości zanim coś napiszesz na forum… :)

Rafal333
Rafal333
5 lat temu

Aasa dla biznesu to ciekawa opcja pożyczki do 10 000 zł – nie miałem problemów z decyzją, formalności są niewielkie, a pieniądze szybko na koncie. Dla mnie oferta okazała się strzałem w dziesiątkę. Ze spłata też wszystko przebiega ok.

Geldmarket
5 lat temu

Największymi atutami firmy to rzeczywiście opcja dobrania gotówki w czasie trwania pierwszej pożyczki koszty jak na pożyczkę pozabankowa znośne w porównaniu do innych ofert całkiem niskie co do same procedury wydaje mis ie uczciwa a mimo ze bez kuriera się nie obędzie to może i tez dobrze to pożyczka która można ocenić na 5 w skali 5 oczywiście w pożyczkach pozabankowych

Hania
Hania
5 lat temu

Bardzo dobra pożyczka, polecam :)

Kamilek
Kamilek
6 lat temu

Dobrze, że istnieją takie porównywarki jak sowa- w podbramkowej sytuacji jest gdzie szukać pomocy ;)