star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Jak wziąć pożyczkę w Aasa Polska? Raty online w 15 minut

Firma pożyczkowa

Potrzebujesz większej gotówki? Pożyczka ratalna to doskonałe rozwiązanie. Firma Aasa Polska oferuje takie pożyczki dostępne online. Zobacz, jak szybko i bez zbędnych formalności możesz wziąć pożyczkę na raty w Aasa Polska. Przygotuj dowód i przejdź z nami całą procedurę!

Ta oferta na naszej stronie jest obecnie nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pożyczek ratalnych oraz chwilówek.

Weź pożyczke w Aasa Polska

1.     Określ parametry pożyczki

Za pomocą przystępnego suwaka zamieszczonego na stronie pożyczkodawcy możemy zaznaczyć, jaka kwota nas interesuje oraz na jak długo chcemy ją pożyczyć. W Aasa Polska możemy wnioskować o pożyczkę od 1000 zł do 10 000 zł rozłożoną na przystępne raty – od 13 do 24 miesięcy. Po wybraniu konkretnych parametrów od razu zostaną nam przedstawione koszty pożyczki, wszystkie opłaty, oprocentowanie, RRSO oraz łączna suma do spłaty.

2.     Zapoznaj się z podstawowymi danymi

W kolejnym kroku raz jeszcze zobaczymy parametry i koszty pożyczki. Oprócz nich pojawią się także podstawowe dane do wypełnienia. Musimy podać nasz numer PESEL, numer telefonu komórkowego oraz rodzaj pożyczki (indywidualna lub na działalność gospodarczą). Zostaniemy poproszeni także o przeczytanie i wyrażenie kilku zgód marketingowych oraz administracyjnych.

3.     Wypełnij wniosek pożyczkowy

Po przejściu przez poprzedni etap na ekranie zobaczymy kolejne pola z danymi osobowymi do wypełnienia. Aasa Polska poprosi nas tym razem o podanie:

– danych osobowych:

 •        imienia i nazwiska,
 •        numeru dowodu osobistego,
 •        e-mail,
 •        adresu zamieszkania (ulica, numer domu, mieszkania, kod pocztowy, miejscowość),
 •        adresu korespondencyjnego, o ile jest inny niż zamieszkania

– informacji na temat statusu mieszkaniowego:

 •        formy własności mieszkania (własnościowe, wynajmowane, spółdzielcze, komunalne, u rodziców, inne),
 •        rodzaju zamieszkiwanej nieruchomości (mieszkanie, dom, segment, bliźniak, inne)

– dodatkowych informacji, takich jak:

 •        cel pożyczki (rachunki bieżące, wakacje, czynsz/kredyt mieszkaniowy, samochód, rozrywka, zakupy spożywcze, remont, sprzęt elektroniczny/AGD, meble, szkoła, inne),
 •        wykształcenie (MBA, magisterium, licencjat, średnie, zawodowe, podstawowe, inne),
 •        stan cywilny (panna/kawaler, zamężna/żonaty, zamężna/żonaty z rozdzielnością, rozwiedziona/rozwiedziony, w separacji, wdowa/wdowiec, związek nieformalny, inne)

– źródła dochodu:

 •        status zatrudnienia (zatrudniony/-a, student, emerytura, renta, bezrobotny, zasiłek lub alimenty, własna działalność gospodarcza, gospodarstwo rolne, inne).

We wniosku znajduje się też miejsce na wpisanie kodu promocyjnego, o ile się takowy posiada. Pożyczka ratalna w Aasa Polska może zostać ubezpieczona – wówczas również należy zaznaczyć właściwe pole. Firma oferuje zniżkę w wysokości 10 zł na opłatę administracyjną dla osób, które potwierdzą swoje dane za pomocą konta na Facebooku.

4.     Oczekuj na kontakt konsultanta firmy Aasa Polska

Jeśli wniosek został złożony poprawnie, to nie pozostaje nam nic innego jak oczekiwać na kontakt ze strony pożyczkodawcy. W ciągu kilku minut na podany we wniosku numer telefonu zadzwoni przedstawiciel firmy, by wspólnie z nami ukończyć proces wnioskowania oraz by zweryfikować naszą tożsamość. W czasie rozmowy możemy zadać wszystkie nurtujące nas pytania oraz dowiedzieć się, jak będzie wyglądała dalsza procedura działania firmy.

5.     Oczekuj na decyzję oraz kuriera

Firma na podstawie podanych przez nas danych analizuje nasza sytuację: ocenia zdolność kredytową oraz sprawdza historię w bazach kredytowych. Jeśli spełnimy wszystkie wymagania pożyczkodawcy, zostaniemy powiadomieni o pozytywnej decyzji oraz wysłaniu do nas kuriera z umową do podpisu.

6.     Podpisz umowę oraz odbierz gotówkę

Do 2 dni roboczych po otrzymaniu decyzji od pożyczkodawcy odwiedzi nas kurier z umową do podpisu, a my mamy czas, żeby się z nią zapoznać. Kurier dostarczy podpisaną umowę ubezpieczycielowi – wówczas pieniądze zostaną nam przekazane w wybrany przez nas sposób (przelewem, czekiem GIRO bądź wypłatą gotówki w placówce bankowej).

Więcej o Aasa

Pożyczaj na raty w Aasa Polska, pamiętaj o terminowej spłacie

           Procedura pożyczania w Aasa Polska nie jest wcale skomplikowana. Całość zajmie nam kilkanaście minut, a gotówka trafi do nas maksymalnie do dwóch dni roboczych. Wszystko załatwiamy z domu, online. To bardzo wygodne. Warto jednak pamiętać o terminowej spłacie zobowiązania. Ratalne pożyczki pozabankowe są drogie, a dodatkowo opóźnienia w ich spłacaniu wiążą się z naliczaniem wysokich kar i odsetek.

Zobacz, co o firmie Aasa mówią jej dotychczasowi klienci

Weź pożyczke w Aasa Polska

Ocena: 4.09 (1959 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
0 komentarzy