star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Ranking pożyczek długoterminowych – 2021

kobieta z pucharem w ręku

Prezentujemy ranking pożyczek długoterminowych, dostępnych na rynku pozabankowym. Zestawienie uwzględnia marki, w których można pożyczyć nawet do 25 000 zł. 

Spis treści:

Firmy pozabankowe regularnie aktualizują swoją ofertę, aby dostarczyć klientowi rozwiązania dopasowane do jego rosnących oczekiwań co do wysokości kwoty pożyczki. Przygotowując ranking pożyczek długoterminowych, w pierwszej kolejności pod uwagę wzięliśmy zatem maksymalną wartość zobowiązania proponowaną w instytucjach pozabankowych działających online. 

Wszystkie prezentowane przez nas marki pozabankowe oferują pożyczki do 25 000 zł.  Aby zatem wyłonić zwycięzcę rankingu pożyczek długoterminowych, w naszej ocenie uwzględniliśmy także dopuszczalny okres spłaty zobowiązania. Zwycięzca naszego rankingu może pożyczyć 25 000 zł z opcją rozłożenia spłaty na 48 miesięcy.

Nasza propozycja:

Ze względu na przyjęte parametry zobowiązania pierwsze miejsce w rankingu pożyczek długoterminowych postanowiliśmy przyznać marce Profi Credit

Oferta tej instytucji to połączenie pożyczki online z rozwiązaniem dostępnym w domu klienta. Na stronie internetowej firmy wystarczy pozostawić swoje imię oraz numer telefonu, a konsultant Profi Credit skontaktuje się z klientem w celu przeprowadzenia wstępnej weryfikacji zdolności kredytowej. Jeśli wniosek zostanie zaakceptowany, dalszą obsługą pożyczki zajmie się Doradca Terenowy. 

Pozostałe oferty pożyczek długoterminowych:

 1. wyróżniona
  Pożyczasz 5 000
  od 500 zł do 20000 zł
  Okres 24 mies.
  od 5 do 48 mies.
  Rata 267,50 zł/mies.
  Koszt 1 420
  RRSO: 28,39%

Drugie miejsce w rankingu zajęła marka Hapi Pożyczki, która również oferuje zobowiązania z opcją rozłożenia spłaty na 48 miesięcy. W przypadku tej oferty zarówno proces wnioskowania, jak i dalsza obsługa pożyczki odbywa się całkowicie online.

Trzecie  miejsce na podium należy do marki Takto Finanse, gdzie zobowiązanie w kwocie 25 000 zł klient musi jednak spłacić w nieco krótszym czasie – 36 miesięcy.

Dalsze pozycje zajęły marki Provident oraz Monedo. Obie te instytucje oferują pożyczki z opcją spłaty do 48 miesięcy, jednak kwota dostępnego zobowiązania jest nieco niższa i wynosi zaledwie 20 000 zł.

Ze względu na specyficzny charakter oferty, w naszym zestawieniu nie uwzględniliśmy marki Rapida. Osoby wybierające tę ofertę muszą bowiem posiadać zabezpieczenie w postaci poręczyciela, co w dla wielu klientów może być trudnym do spełnienia warunkiem.

Podsumowując

Jeszcze niedawno Profi Credit było praktycznie jedyną marką oferującą zobowiązania finansowe sięgające kwoty 25 000 zł. I choć rozwój rynku pozabankowego przyniósł kolejne podmioty, które zdecydowały się rozszerzyć swoją ofertę do takiej właśnie sumy, pozycja Profi Credit na rynku pożyczek wciąż pozostaje niezachwiana.

Okres spłaty pozwalający pożyczkobiorcy na dogodny zwrot zobowiązania, przyjazny dla klientów sposób obsługi, a także szeroki program bonusowy dla stałych klientów, dający możliwość zaciągania pożyczek na coraz lepszych warunkach, to cechy które często trudno znaleźć razem w innych firmach pozabankowych. Przypuszczamy więc, że w rankingu pożyczek długoterminowych Profi Credit długo nie będzie miało sobie równych. 

Ocena: 3.96 (28 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 61,70
RRSO: 311,94%
avatar

Inne wpisy z tej kategorii

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments