star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Pożyczki po fińsku. Co to takiego?

para szukająca pożyczki po fińsku

Pożyczka po fińsku, nazywana również linią pożyczkową, to innowacyjny produkt pozabankowy. Daje pożyczkobiorcom stały dostęp do pieniędzy i sporą swobodę w ich gospodarowaniu. To duży komfort finansowy, a do tego wszystko możemy załatwić online w ciągu kilkunastu minut.

Pożyczki po fińsku to autorski projekt firmy Mash Group Oyi. Wywodzi się z Finlandii, ale z powodzeniem działa na terenie całej Skandynawii i wielu innych krajów europejskich.

Od początku działalności instytucja ta stosowała innowacyjny sposób pożyczania w myśl zasady „nie korzystasz z pieniędzy, nie płacisz”.

Pożyczki po fińsku – jak działa linia pożyczkowa?

Zasady działania pożyczki po fińsku są bardzo proste. Pożyczka taka to nic innego, jak przyznany nam limit środków, z którego możemy korzystać. Nie jest on przelewany bezpośrednio na nasze konto bankowe, a na specjalnie stworzone konto techniczne.

Sami decydujemy kiedy i w jakiej wysokości wypłacać środki z tego rachunku. Miesięcznie pożyczkę spłacamy tylko w minimalnej kwocie, choć jeśli dysponujemy odpowiednimi środkami, możemy wpłacić więcej. Każda spłata powiększa dostępną do wykorzystania kwotę, więc z wypłat możemy korzystać wielokrotnie.

Co ważne, koszty pożyczki dotyczą tylko wykorzystanej kwoty, nie zaś całego limitu.

Pożyczka po fińsku w Euroloan – pożycz nawet 40 tysięcy złotych

Najbardziej znaną pożyczką po fińsku jest Euroloan. Maksymalny limit w tej firmie wynosi aż 40 000 złotych, który musimy spłacić w ciągu 60 miesięcy.

Wbrew pozorom, zaciągnięcie pożyczki po fińsku nie różni się znacznie od standardowej pożyczki online. Wszystko, co trzeba zrobić, to:

  1. Założyć konto w serwisie, złożyć wniosek online, potwierdzić swoją tożsamość i czekać na decyzję.
  2. Wypłacić potrzebną kwotę w ramach przyznanego limitu – za pierwszym razem może to być nie więcej niż 50%.
  3. Za miesiąc spłacić ratę minimalną (nie musi być równa wypłaconej kwocie), która powiększy dostępny limit.
  4. Zalogować się na swoje konto klienta i zlecić kolejną wypłatę pieniędzy.

Tak elastyczne warunki niestety wymagają odpowiedniej zdolności kredytowej. Pożyczą tylko osoby zatrudnione, w wieku 18-70 lat, mające dobrą historię kredytową i żadnych wpisów w rejestrach dłużników.

Z drugiej strony, Euroloan wynagradza to niskimi kosztami. Za maksymalne 40 000 złotych na 60 miesięcy zapłacimy tylko 62 134 złote, co jest jedną z najniższych kwot, jeśli chodzi o pożyczki pozabankowe.

Wady i zalety pożyczki po fińsku

Największą zaletą pożyczki po fińsku jest stały dostęp do gotówki. Z przyznanych środków możemy korzystać wielokrotnie, bez konieczności składania wniosku po raz kolejny. W praktyce może jednak okazać się, że wykorzystamy więcej pieniędzy niż wynosił przyznany nam limit!

Poza tym, Euroloan pozwala na samodzielne ustawienie dnia i wysokości spłaty minimalnej.

  • Dzięki temu możemy w pełni dostosować spłatę do naszych możliwości.
  • Na korzystanie z limitu nie wpływa także zmiana naszej sytuacji finansowej. Nie zostanie on odebrany, jeśli stan finansów ulegnie pogorszeniu.

Minusem może być tylko… nadmierna swoboda. Może się zdarzyć, że regularnie będziemy wykorzystywać nadpłacony limit i pod koniec okresu umowy okaże się, że pozostała do spłacenia kwota będzie bardzo duża. Jest to więc rozwiązanie skierowane do pożyczkobiorców sumiennych i zdyscyplinowanych – podobnie zresztą, jak każde zobowiązanie finansowe.

Ocena: 4.33 (9 głosów)
avatar
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%

Inne wpisy z tej kategorii

0 0
Article Rating
guest
0 komentarzy

0
()
x