star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Pożyczki pozabankowe dla początkujących [E-book]

Pożyczki pozabankowe dla początkujących [E-book]

Bierzesz pożyczkę po raz pierwszy? Zastanawiasz jak wybrać odpowiednią ofertę? Przygotowaliśmy dla Ciebie praktyczny poradnik, który pokaże Ci jak bezpiecznie korzystać z rozwiązań proponowanych przez rynek pozabankowy. E-book pobierzesz bezpłatnie w formie pliku pdf.

Pobierz darmowy ebook

Nasz poradnik będzie towarzyszył Ci od momentu wyboru odpowiedniej pożyczki aż do dnia jej spłaty. W naszym opracowaniu znajdziesz zatem takie informacje jak:

Ważne wskazówki dla osób pożyczających po raz pierwszy

Aktualne limity dostępnych kwot i okresów

Wymagania stawiane przez pożyczkodawców

Koszty pożyczek pozabankowych

Zasady udzielania darmowej pożyczki

Dokładny opis procesu wnioskowania w firmach pożyczkowych

Informacje o pożyczkach bez BIK

Rozwiązania dla osób, które nie mogą spłacić pożyczki na czas

Pobierz darmowy ebook

Ważne wskazówki dla osób pożyczających po raz pierwszy

W oczach części społeczeństwa pożyczki pozabankowe wciąż postrzegane są jako rozwiązania finansowe, których należy się wystrzegać. Rzetelne firmy pozabankowe mylnie utożsamia się z parabankami, których jedynym celem jest wyciągnięcie od klienta przysłowiowego “ostatniego grosza”. W naszym ebooku pokazujemy czym różnią się obie te instytucje i wyjaśniamy, dlaczego firm pożyczkowych nie trzeba się obawiać.

strona ebooka

Aktualne limity dostępnych kwot i okresów pożyczkowych

W gąszczu ofert instytucji pozabankowych zgubić się nietrudno. Dzięki naszemu poradnikowi łatwo zrozumiesz jednak, jak działają poszczególne typy pożyczek, dowiesz się ile możesz pożyczyć wybierając konkretne oferty oraz sprawdzisz, ile czasu dają pożyczkodawcy na spłatę zobowiązania pozabankowego.

Wymagania stawiane przez pożyczkodawców

W naszym poradniku szczegółowo opisujemy wymagania, jakie należy spełnić, aby uzyskać pożyczkę. Prezentujemy także dokumenty, które musisz dołączyć do wniosku pożyczkowego, a także informujemy czy pożyczkodawcy akceptują inne źródła dochodu niż umowa o pracę.

Koszty pożyczek pozabankowych

Każdy klient za pożyczenie pieniędzy chciałby płacić jak najmniej. W poradniku wyjaśniamy z czego wynikają koszty pożyczki pozabankowej oraz zdradzamy czy pożyczkodawca może obciążyć cię dodatkowymi opłatami.

strona ebooka sowa

Zasady udzielania darmowej pożyczki

Korzystając z naszego poradnika odkryjesz na czym polega fenomen darmowej pożyczki oraz sprawdzisz czy takie produkty istnieją naprawdę. Podpowiadamy także w jakich firmach możesz skorzystać z takich rozwiązań i jako nowy klient, nie płacić ani grosza za pożyczenie pieniędzy.

Dokładny opis procesu wnioskowania w firmach pożyczkowych

Wzięcie pożyczki online jest dziecinnie proste – o ile wiesz jak poprawnie przejść proces wnioskowania. W naszym poradniku szczegółowo omawiamy wszystkie kroki, jakie musisz wykonać składając wniosek o pożyczkę. Przy okazji dowiesz się np. jakie pytania mogą pojawić się w formularzu, a także w jaki sposób pożyczkodawca sprawdzi, czy rzeczywiście jesteś tą osobą za którą się podajesz.

Informacje o pożyczkach bez BIK

Pożyczki bez BIK to produkty, które klientów firm pozabankowych często interesują najbardziej. W naszym poradniku prezentujemy więc pożyczkodawców, u których znajdziesz taką ofertę. Biuro Informacji Kredytowej to jednak nie jedyna baza z której korzystają firmy pożyczkowe. Zerknij do naszego poradnika, a dowiesz się, gdzie jeszcze pożyczkodawca zasięgnie informacji na twój temat.

Rozwiązania dla osób, które nie mogą spłacić pożyczki na czas

Zastanawiasz się, co się stanie jeśli nie oddasz pożyczki na czas? W naszym poradniku mówimy jakie są skutki nieterminowości i prezentujemy rozwiązania, z których możesz skorzystać, jeśli zbliża się termin spłaty, a ty nie dysponujesz odpowiednimi środkami.

screen pdf sowa

Pobierz poradnik za darmo!

Jeżeli nigdy wcześniej nie korzystałeś z usług pozabankowych lub chciałbyś pewniej poczuć się w świecie pożyczek, nasz poradnik jest dla ciebie! Kliknij w link poniżej i podaj swój adres mailowy, a my prześlemy ci darmowego ebooka zapewniającego każdemu pożyczkobiorcy niezbędną wiedzę.

Pobierz darmowy ebook
Ocena: 5.00 (1 głos)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%
avatar

Inne wpisy z tej kategorii

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments