star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Pożyczka na 36 miesięcy. Najlepsze oferty

dwoje ludzi pracujących w biurze

Dla wielu osób pożyczka długoterminowa to jedyna szansa na uzyskanie potrzebnej gotówki. Nie każdy bowiem cieszy się pełną zdolnością kredytową, która pozwoliłaby mu otrzymać finansowanie w banku.

Pożyczka na 36 miesięcy, podobnie jak kredyt, umożliwia rozłożoną w dłuższym czasie spłatę zobowiązania. By ją otrzymać, wystarczy dostęp do Internetu i kilkanaście minut wolnego czasu.

Pożyczka na 36 miesięcy – jaka powinna być? 

Pożyczka z założenia ma pomóc rozwiązać chwilowe kłopoty finansowe lub umożliwić realizację zaplanowanej inwestycji czy pokrycie konkretnych wydatków. Często jednak pochopne decyzje pożyczkobiorców sprawiają, że zaciągnięcie zadłużenia przynosi im więcej kłopotów niż pożytku. Dlatego przed wyborem konkretnej oferty warto się jej dobrze przyjrzeć i sprawdzić czy:

 • umowa jest zrozumiała, a każdy zapis jasny i czytelny,
 • procedura wnioskowania jest prosta, pozbawiona licznych formalności,
 • wysokość raty odpowiada możliwościom finansowym pożyczkobiorcy,
 • czas oczekiwania na decyzję o przyznaniu finansowania jest krótki,
 • gotówka pojawia się na koncie klienta w szybkim czasie,
 • dodatkowe opłaty i prowizje nie są zbyt obciążające.

Gdzie wziąć pożyczkę na 36 miesięcy? 

Pożyczki długoterminowe zajmują stałą pozycję w ofercie firm pozabankowych. Finansowania na 36 miesięcy udzielają między innymi:

Provident

Pożyczasz 5 000
od 300 zł do 20000 zł
Okres 24 mies.
od 3 do 48 mies.
Rata 229,17 zł/mies.
Koszt 500
RRSO: 9,73%

Wonga

Pożyczasz 500
od 200 zł do 1000 zł
Okres 61 dni
od 61 dni do 61 dni
Koszt 0
RRSO: 0%

Smartney

Pożyczasz 5 000
od 2000 zł do 60000 zł
Okres 24 mies.
od 6 do 96 mies.
Rata 298,40 zł/mies.
Koszt 2 165,15
RRSO: 44,15%

Supergorsz.pl

Pożyczasz 5 000
od 1000 zł do 30000 zł
Okres 24 mies.
od 4 do 50 mies.
Rata 343,54 zł/mies.
Koszt 1 751,27
RRSO: 35,38%

Kto może wnioskować o pożyczkę na 36 miesięcy? 

Firmy pozabankowe cieszą się dużą popularnością między innymi dzięki temu, że kierują swoją ofertę niemal do każdej osoby dorosłej. By wnioskować o pożyczkę na 36 miesięcy, nie trzeba spełniać żadnych wygórowanych wymagań. Klient musi jedynie:

 • ukończyć 18., 21. lub 25. rok życia (kryteria wiekowe różnią się między sobą)
 • być obywatelem Polski,
 • mieć numer konta bankowego,
 • dysponować numerem telefonu komórkowego,
 • posiadać ważny dowód osobisty,
 • cieszyć się nieskalaną reputacją finansową,
 • otrzymywać comiesięczny dochód.

Ile kosztuje pożyczka na 36 miesięcy? 

Każda firma pożyczkowa oferuje finansowanie na indywidulanych warunkach. Dlatego tak istotne jest porównanie dostępnych na rynku propozycji, by na pewno wybrać najkorzystniejszą opcję. Nie trzeba robić tego samemu, wystarczy skorzystać z porównywarki internetowej, która tworzy przejrzyste rankingi aktualnych pożyczek.

Każdy pożyczkobiorca powinien wiedzieć, że na całkowity koszt zadłużenia składa się klika elementów:

 • część kapitałowa – wysokość pożyczki,
 • oprocentowanie,
 • okres spłaty,
 • prowizje związane z udzieleniem finansowania,
 • dodatkowe koszty, jakie musi ponieść pożyczkobiorca w przypadku niedotrzymania terminu spłaty lub chęci jego przedłużenia.

Pożyczka na 36 miesięcy – ile mogę pożyczyć? 

Pożyczkobiorcy poszukujący finansowania długoterminowego zwykle potrzebują wyższej kwoty pieniędzy. Pożyczka na 36 miesięcy umożliwia otrzymanie nawet 60 000 zł, stanowi zatem dobrą alternatywę dla kredytu, choć jest od niego droższa.

Czy można pożyczkę na 36 miesięcy wziąć za darmo? 

Za darmo można otrzymać wyłącznie chwilówkę opiewającą na niską kwotę – zwykle 1500 zł. Należy jednak zaznaczyć, że tego typu promocje dotyczą wyłącznie nowych klientów firm pozabankowych. Pożyczki długoterminowe umożliwiające zaciągnięcie zadłużenia w wysokości  kilkudziesięciu tysięcy złotych nigdy nie są oferowane za 0 zł.

Pożyczka na 36 miesięcy – online czy stacjonarnie? 

Każdy, kto ceni sobie czas i wygodę, nie powinien mieć dylematu. Pożyczka zaciągnięta drogą internetową to bez wątpienia najlepsze rozwiązanie. Procedura wnioskowania przeprowadzana online jest prosta, intuicyjna i pozbawiona zbędnych formalności. Każda osoba poszukująca korzystnej oferty może skorzystać z rankingów internetowych, co zagwarantuje jej wybór najtańszej i najkorzystniejszej pożyczki.

Takiej możliwości nie będą mieli klienci placówek stacjonarnych. W związku z tym istnieje spore ryzyko, że podpiszą umowę na dużo droższą i niekoniecznie dopasowaną do ich możliwości finansowych pożyczkę. Ponadto załatwiając finansowanie w trybie stacjonarnym, stracą o wiele więcej czasu. Zatem jeśli tylko pożyczkobiorca ma dostęp do Internetu, bez wahania powinien zdecydować się na wzięcie pożyczki na 36 miesięcy online.

Jak wziąć pożyczkę na 36 miesięcy przez Internet? 

Wzięcie pożyczki na 36 miesięcy przez Internet jest niezwykle proste. Po przeanalizowaniu rankingu internetowego i wybraniu najkorzystniejszej oferty, należy wejść na stronę internetową wierzyciela, zarejestrować się i jednym kliknięciem rozpocząć wypełnianie formularza.

Pożyczkobiorca proszony jest najczęściej o podanie podstawowych danych: imienia i nazwiska, miejsca zamieszkania, numeru PESEL, serii i numeru ważnego dowodu osobistego, informacji dotyczących wydatków oraz źródła dochodów. W ciągu kilku chwil od wysłania wniosku klient otrzymuje automatyczną odpowiedź o przyznaniu środków. Jeśli system rozpatrzył wniosek pozytywnie, pożyczkobiorca otrzyma gotówkę na konto nawet w ciągu kilkunastu minut.

Pożyczka na 36 miesięcy – wymagane dokumenty 

Mimo że pożyczka na 36 miesięcy – ze względu na wysokość zadłużenia  i rozłożony w czasie termin spłaty – przypomina kredyt bankowy, jej uzyskanie nie wiąże się ze skomplikowaną procedurą ani wieloma formalnościami. Wprost przeciwnie. By otrzymać finansowanie, potrzebny jest jedynie ważny dowód osobisty. Czasami zdarza się, że wierzyciel prosi klienta o udokumentowanie źródła dochodu, jednak nie jest to żadna reguła.

Pożyczka na 36 miesięcy a bazy dłużników 

Choć przyznawalność pożyczek w firmach pozabankowych jest bardzo wysoka, nie należy spodziewać się, że każda osoba, bez względu na reputację finansową, ma identyczne szanse na otrzymanie zadłużenia.

Przed przyznaniem pożyczki wierzyciel zawsze sprawdza bazy dłużników, by potwierdzić wiarygodność klienta. Jeśli pożyczkobiorca posiada nieznaczące opóźnienia w spłacie małych zobowiązań, prawdopodobnie nie będzie to stanowić dużej przeszkody w otrzymaniu pozytywnej decyzji o przyznaniu finansowania. Jeśli jednak klient zmaga się z licznymi długami, raczej musi liczyć się z tym, że firma odmówi mu udzielenia pożyczki.

Pożyczka na 36 miesięcy bez BIK – czy to możliwe? 

BIK stanowi podstawowe źródło informacji na temat wiarygodności klienta dla prawie każdej firmy pozabankowej. Historia kredytowa jest szczególnie ważna w przypadku starania się o wysokie kwoty zadłużenia. Zatem to raczej pewne, że osoba ubiegająca się o pożyczkę na 36 miesięcy będzie sprawdzana w BIK.

Jeśli pożyczkobiorca w przeszłości nie regulował terminowo zaciągniętych zobowiązań albo – co gorsza – posiada długi, finansowanie długoterminowe jest raczej poza jego zasięgiem. Jedyną szansą na uzyskanie gotówki będzie pożyczka z gwarantem lub pożyczka pod zastaw, należy jednak pamiętać, że to bardzo ryzykowne rozwiązanie dla osób zadłużonych, bez płynności finansowej.

Warto wiedzieć:

 1. Pożyczka na 36 miesięcy przypomina kredyt ­ – kwota finansowania jest wysoka, a termin spłaty rozłożony na 3 lata – mimo to jej uzyskanie jest łatwe i nie wymagania posiadania pełnej zdolności kredytowej.
 2. Rozsądnie zaciągane pożyczki długoterminowe stanowią świetne źródło finansowania pozwalające zrealizować większe inwestycje. Należy jednak pamiętać, by pożyczka na 36 miesięcy była przyznawana na korzystnych i uczciwych warunkach.
 3. Osoby posiadające mocno nadszarpniętą reputację finansową najpewniej nie otrzymają pożyczki na 36 miesięcy.
 4. Każdy pożyczkobiorca może wnioskować o finansowanie długoterminowe drogą internetową. Procedura wnioskowania online pozwala uzyskać gotówkę bez wychodzenia z domu.
 5. Wysokość pożyczki na 36 miesięcy może sięgać kwoty 60 000 zł

Najczęściej zadawane pytania:

 1. Czy pożyczka na 36 miesięcy wymaga gwaranta?

  Nie. Pożyczka na 36 miesięcy dostępna jest dla wszystkich osób dorosłych, które posiadają źródło dochodu i nie są zadłużone.

 2. Czy mogę wziąć pożyczkę długoterminową na paszport?

  Aby wnioskować o pożyczkę na 36 miesięcy, w formularzu należy podać numer i serię aktualnego dowodu osobistego. Uzyskanie finansowania na paszport jest niemożliwe.

 3. Czy 18 latek może otrzymać pożyczkę na 36 miesięcy?

  Zależy od wymagań konkretnej firmy pozabankowej. Zdarza się, wierzyciel oczekuje od klienta ukończonego 21., a nawet 25. roku życia.

Ocena: 3.93 (14 głosy)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%
avatar

Inne wpisy z tej kategorii

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments