star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Pożyczka kieszonkowa, czyli gdzie pożyczysz małe kwoty?

portfel i drobne pieniądze

Pożyczenie małej kwoty gotówki to już nie problem. Doskonale wiedzą o tym klienci firm pozabankowych korzystający z tzw. pożyczek kieszonkowych. Jeśli jeszcze nie słyszałeś o tym produkcie, dziś masz świetną okazję, aby uzupełnić swoją wiedzę o finansach. Kto wie, być może pożyczka kieszonkowa przyda ci się szybciej niż myślisz?

Pojęciem pożyczki kieszonkowej możemy określić wszystkie oferty chwilówek na niewielką kwotę (do 500 zł) z okresem spłaty sięgającym kilku dni. Produkty tego typu można znaleźć zarówno w ofercie instytucji pozabankowych działających stacjonarnie, jak i tych funkcjonujących w internecie.

W przypadku pożyczek online pożyczkę kieszonkową możemy mieć już w kilka minut. Wystarczy złożyć wniosek online, potwierdzić swoją tożsamość za pomocą przelewu bankowego bądź specjalnej aplikacji, a następnie poczekać na decyzję pożyczkodawcy.

Firmy pozabankowe działające w internecie zwykle tego typu wnioski rozpatrują bardzo szybko. Jak już wspomnieliśmy w przypadku pożyczek kieszonkowych mówimy o niewielkich kwotach, dlatego analiza naszych możliwości spłaty takiego zobowiązania powinna pójść dosyć sprawnie. Decyzję pożyczkodawcy zwykle poznamy więc jeszcze tego samego dnia.

Pożyczka kieszonkowa najczęściej wypłacana jest przelewem na nasz rachunek bankowy. Niektóre firmy dają także możliwość odbioru pieniędzy na poczcie lub w banku – sami możemy zadecydować, która z dostępnych opcji jest dla nas wygodniejsza.

Gdzie znajdziesz pożyczkę kieszonkową?

Jak już wspomnieliśmy, pożyczka kieszonkowa dostępna jest zarówno online, jak i stacjonarnie. Wybierając opcję pożyczania przez internet, wniosek o taki produkt złożymy jednak dużo szybciej i to bez wychodzenia z domu. Oznacza to, że sam proces analizy naszego wniosku, jak i ewentualnej wypłaty gotówki do naszych rąk również zajmie mniej czasu. Jeżeli więc zależy ci na tym, aby pożyczkę kieszonkową otrzymać szybciej, to rozwiązanie będzie dla ciebie dużo lepszym wyjściem.

A jak wybrać pożyczkę kieszonkową przez internet? Oczywiście, nie musisz samodzielnie analizować każdej oferty z osobna. Wystarczy, że sięgniesz do naszego rankingu darmowych pożyczek. Prezentujemy w nim aktualne oferty chwilówek zaznaczając m.in jaką kwotę maksymalną możesz pożyczyć w danej firmie i ile czasu otrzymasz na spłatę swojego zobowiązania. Wystarczy więc, że oszacujesz jaka kwota pożyczki jest ci potrzebna, a następnie sprawdzisz, która firma spełnia twoje oczekiwania.

Co więcej, jeśli będziesz nowym klientem danego pożyczkodawcy, pieniądze możesz pożyczyć za darmo. Regulamin takich produktów wymaga jedynie, abyś swój dług zwrócił terminowo.

Pożyczka kieszonkowa – czy to się opłaca?

Choć pożyczka kieszonkowa to niewielkie zobowiązanie, każda decyzja o skorzystaniu z takiego produktu powinna być dobrze przemyślana. Zastanów się więc, czy za kilka dni, kiedy nadejdzie termin jej spłaty, będziesz miał wystarczające środki finansowe na uregulowanie tego zobowiązania.

Jeśli odpowiesz sobie twierdząco na to pytanie, śmiało możesz czerpać z korzyści jakie daje pożyczka kieszonkowa. Możliwość otrzymania gotówki od ręki to świetne wyjście w kryzysowych sytuacjach. Korzystaj jednak z niego w rozsądny sposób.

Ocena: 4.28 (58 głosów)
avatar
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1000 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%

Inne wpisy z tej kategorii

0 0
Article Rating
guest
0 komentarzy