star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Pekao S.A. konsoliduje i pożycza gotówkę bez prowizji

uścisk dłoni

Jeden z wiodących banków ma nową propozycję konsolidacji zobowiązań. Przyglądamy się jej dokładnie, gdyż jest ona bardzo interesująca.

Pekao S.A. to drugi największy bank działający w naszym kraju. Posiada on silną pozycję nie tylko w przypadku usług dla przedsiębiorstw. Już od dłuższego czasu, sporą popularnością cieszą się kredyty gotówkowe dla konsumentów, które oferuje ten bank spod znaku żubra. Obecnie zarówno nowi, jak i stali klienci Pekao S.A. mogą skorzystać z nowej oferty konsolidacji zobowiązań (dostępnej do końca maja 2021 r.). Postanowiliśmy ją dokładniej opisać ze względu na bardzo dobre warunki połączenia starszych kredytów i pożyczek. Okazuje się, że Pekao S.A. łączy ofertę konsolidacyjną z możliwością pożyczenia dodatkowej gotówki na nowe potrzeby.

Przy okresie spłaty 10 lat można liczyć na niską ratę

Na wstępie warto poinformować, że kredyt konsolidacyjny z Pekao S.A. (Pożyczka konsolidacyjna) jest dostępny w kwocie nawet do 200 000 zł. Oczywiście, w razie potrzeby można pożyczyć również o wiele mniejszą kwotę. Mowa o sumie wynoszącej 10 000 zł lub nieco więcej. W przypadku konsolidowania kwoty min. 15 000 zł, Pekao S.A. udostępnia maksymalny (dziesięcioletni) okres spłaty. Jeżeli natomiast klient potrzebuje skonsolidować mniejszą sumę (10 000 zł – 14 999 zł), to dopuszczalne jest rozłożenie spłaty na 96 rat.

Duża liczba rat stanowi gwarancję, że po połączeniu kredytów gotówkowych i limitów kredytowych nowa rata nie będzie pochłaniała dużej części miesięcznych dochodów. Dodatkowym ułatwieniem jest fakt, że pierwszą ratę skonsolidowanego zobowiązania można zacząć spłacać dopiero po 3 miesiącach. Co ważne, oferta konsolidacyjna Pekao S.A. dotyczy różnych rodzajów kredytów. Jako przykład można wymienić kredyty gotówkowe, kredyty samochodowe, kredyty ratalne, limity z kart kredytowych oraz debety na koncie.

POLECANE
Pożyczasz 45 812
od 1000 zł do 200000 zł
Okres 64 mies.
od 3 do 120 mies.
Rata 970,03 zł/mies.
Koszt 16 269,51
RRSO: 12,55%

Koszty kredytu są małe dzięki zerowej prowizji

W reklamach nowej oferty konsolidacyjnej z Pekao S.A., można zobaczyć między innymi informacje o RRSO wynoszącym 7,45%. Tak niska rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynika z faktu, że bank nie nalicza prowizji od pożyczek przeznaczonych na spłatę pożyczek gotówkowych oraz limitów kredytowych. W ramach oferty mamy możliwość uzyskania do 25% środków za 0% prowizji. Dzięki możliwości dostosowania okresu spłaty nawet do 120 miesięcy, klient ma możliwość dopasowania wysokości raty do swoich potrzeb.

Wygodnym aspektem nowej oferty Pekao S.A. wydaje się również możliwość załatwienia wszystkich spraw przez Internet. Taka opcja jest dostępna dla osób posiadających konto osobiste w banku (np. polecane przez nas Konto Przekorzystne). Nowi klienci mogą natomiast poprzez bezpieczny formularz internetowy zamówić kontakt z doradcą dotyczący konsolidacji kredytów.

Advertisement
Ocena: 4.40 (5 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%

Inne wpisy z tej kategorii

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments