star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Mobilne pożyczki. Gdzie ich szukać?

kobieta szukająca mobilnej pożyczki

Smartfony stały się nieodłączną częścią naszego życia. Telefon już dawno przestał służyć tylko do dzwonienia czy wysyłania smsów. Aktualnie to domowe centrum dowodzenia, a dzięki finansowym aplikacjom mobilnym również łatwy sposób na pożyczenie pieniędzy.

Firmy z branży finansowej idąc z duchem czasu oferują możliwość udzielenia pożyczki nie tylko za pośrednictwem strony internetowej, ale też mobilnie za pomocą smartfonów. Dzięki aplikacji mobilnej uzupełnienie wniosku na małym ekranie jest proste i intuicyjne, a dodatkowo możliwe w każdym miejscu i każdej porze.

Które firmy mają aplikację do ściągnięcia na telefon?

Aktualnie tylko kilka firm pożyczkowych udostępnia swoim klientom aplikacje mobilne. Wydaje się jednak kwestią czasu kiedy inni pożyczkodawcy pójdą ich śladem. Smartfon przecież można zabrać ze sobą, a wniosek złożyć w każdym momencie, kiedy pojawi się atrakcyjna oferta zakupu.

Dostęp do dodatkowych pieniędzy przy pomocy aplikacji oferują:

Vivus – oferuje pierwszą pożyczkę do 3000 zł za darmo. Maksymalny okres spłaty to 30 dni. Aplikacja oprócz złożenia wniosku pozwala na zarządzanie profilem i dostęp do informacji związanych ze spłatą pożyczki.

Vivus to jedna z bardziej znanych firm na rynku pożyczkowym, wysokie standardy działania gwarantują bezpieczeństwo działania również w ramach pożyczek udzielanych przy pomocy smartfona.

Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 1 dnia do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%

Pożyczka Plus – to pierwsza pożyczka do 3000 zł na 30 dni za darmo, natomiast kolejne chwilówki ze specjalnymi rabatami VIP – tylko dla klientów, którzy korzystają z aplikacji mobilnej.

Dodatkowo Pożyczka Plus mobilnie oferuje szybką weryfikację wniosku, bezpieczeństwo danych osobowych i możliwość otrzymania pożyczki na dowolny cel.

Pożyczasz 500
od 200 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 5 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%

Szybka Gotówka – pierwsza pożyczka do kwoty 6000 zł za darmo, a kolejna z 10% rabatem – tylko dla osób, które korzystają z aplikacji. Prosty interface pozwala zarówno  na szybkie złożenie wniosku jak i, w razie potrzeby, refinansowanie pożyczki.

Minimum formalności, wygodna obsługa i dodatkowe bonusy to niewątpliwe zalety aplikacji mobilnej oferowanej przez markę Szybka Gotówka.

Pożyczasz 500
od 300 zł do 6000 zł
Okres 30 dni
od 1 dnia do 65 dni
Koszt 0
RRSO: 0%

Jak wygląda złożenie wniosku o pożyczkę za pomocą aplikacji mobilnej?

Pierwszy krok to ściągnięcie aplikacji firmy pożyczkowej ze sklepu Google Play lub App Store i instalacja na telefonie komórkowym. Następnie trzeba utworzyć konto, wybrać interesującą kwotę oraz okres spłaty, wypełnić wniosek  i czekać na decyzję pożyczkową.

Czy zaciągnięcie pożyczki przez aplikację jest bezpieczne?

Korzystanie z aplikacji mobilnych jest bezpieczne. Trzeba pamiętać tylko o zachowaniu kilku ważnych zasad. Warto zacząć od sprawdzenia opinii na temat danej aplikacji.

Ważna jest również ilość pobrań i informacja o wydawcy aplikacji. Chodzi o to, żeby pobrać oryginalną aplikację danej firmy pożyczkowej, co gwarantuje bezpieczeństwo danych osobowych, które są udostępniane.  Trzeba także pamiętać, że aplikacje firm pożyczkowych są bezpłatne.

Nazwę i wygląd aplikacji trzeba również zweryfikować na oficjalnej stronie internetowej firmy pożyczkowej. Dodatkowo, poza zabezpieczeniem telefonu przy pomocy pinu, hasła czy odcisku palca, należy również ustawić hasło, które pozwala się zalogować do aplikacji.

Mobilne pożyczki – czy warto?

  1. Aplikacje mobilne pomagają uzyskać dodatkowe pieniądze szybko i bez zbędnych formalności.
  2. Pożyczka mobilna to nie tylko łatwe złożenie wniosku o dofinansowanie przy pomocy smartfona, ale też dodatkowe bonusy i promocje, które pozwolą obniżyć koszty.

Zanim jednak ulegniemy pokusie uzyskania łatwych pieniędzy, trzeba zawsze przeanalizować swoją zdolność kredytową, tak aby spłata pożyczki nie była problemem.

Ocena: 4.00 (1 głos)
avatar
HIT!
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 5 dni do 45 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 5 dni do 45 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 1 dnia do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%

Inne wpisy z tej kategorii

Dodaj komentarz

avatar