star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

5 tygodniowy kurs Pokonaj Swoje Długi

5 tygodniowy kurs Pokonaj Swoje Długi

Wielu klientów naszej porównywarki bierze szybkie pożyczki na spłatę innych zobowiązań finansowych. Nie ma w tym nic złego, jeżeli jest to rozwiązanie jedynie chwilowych trudności. Jeżeli jednak zaciąganie kolejnych pożyczek zamiast ratować z opresji, wpędza w nas w jeszcze większe długi, to znak, że musimy poszukać innego rozwiązania. Z pomocą przychodzi nam Michał Szafrański, autor bloga: „Jak oszczędzać pieniądze?”.

Kim jest Michał Szafrański? To człowiek, który prawdy o pieniądzach nauczył się na własnej skórze. Mimo braku finansowego doświadczenia, stworzył on bloga, który obecnie zrzesza około 250 000 czytelników. Dzięki niemu Szafrański nie tylko edukuje społeczeństwo w zakresie finansów, ale też indywidualnie pomaga tym, którzy swoją stabilność finansową stracili.

Jego najnowszy pomysł to bezpłatny internetowy kurs pt. „Pokonaj swoje długi”. Skierowany jest on do wszystkich, którym piętno zadłużenia nie pozwala spokojnie spać. Co więcej, kurs ten jest całkowicie bezpłatny, dlatego skorzystać z niego może naprawdę każdy. Warunki są dwa – rejestracja na stronie: https://pokonajswojedlugi.pl/ oraz gotowość do naprawdę ciężkiej pracy. Szafrański nie obiecuje bowiem gotowych rozwiązań, które w dwa dni pomogą człowiekowi pozbyć się długu. Krok po kroku pokaże natomiast jak zaplanować finanse, nauczyć się oszczędzać, zwiększyć zarobki oraz zarządzać długami. Dzięki temu zobaczysz, że da się wyjść nawet z największych problemów finansowych.

Jak wygląda kurs Pokonaj Swoje Długi?

Kurs “Pokonaj swoje długi” trwa pięć tygodni. Każdy tydzień skupia się skupia się na innym aspekcie budowania świadomości finansowej. W skrócie można przedstawić to w następujący sposób:

etapy kursu pokonaj swoje długi

Źródło grafiki: pokonajswojedlugi.pl

  1. Cały proces wychodzenia z długów rozpoczyna się w Twojej głowie. Dlatego celem pierwszego etapu jest uświadomienie sobie problemu i wzbudzenie chęci do podjęcia walki z długami. Na tym etapie nauczysz się patrzeć na swoje finanse z zupełnie innej perspektywy niż do tej pory.
  2. Kolejny tydzień to czas planowania. Rozpoczyna się on od “inwenatryzacji’ obecnego stanu finansów. Następnie Michał pomaga w ułożeniu naprawczego planu działania i podpowiada jak mądrze wprowadzić go w życie.
  3. Tydzień trzeci to nauka ograniczania wydatków. W tych dniach poznasz więc wiele sposobów na większe lub mniejsze oszczędności.
  4. Samo oszczędzanie jednak nie wystarczy. Dlatego tydzień czwarty kursu poświęcony został sposobom na zdobycie dodatkowych pieniędzy. A takich możliwości Michał Szafrański widzi naprawdę sporo: począwszy od zwiększenia zarobków pracy, po uzyskanie pieniędzy z innych darmowych źródeł.
  5. Ostatni tydzień to czas na analizę Twoich długów. Przekonasz się, że warto rozmawiać z wierzycielami i windykatorami, a zobowiązania finansowe można np. zrestrukturyzować.

Cały kurs wychodzenia z długów składa się z 25 filmów wideo oraz szeregu dodatkowych materiałów w postaci ćwiczeń do każdej lekcji. Co więcej, każdy uczestnik kursu ma możliwość zadawania prowadzącemu pytań w postaci komentarzy. Autor doskonale wie, że proces wychodzenia z długów to trudna sprawa, dlatego zadbał także i o to, aby w tym ciężkim okresie żaden z kursantów nie został sam na polu walki i otrzymał odpowiednie wsparcie. Każdy uczestnik może więc zapisać się do zamkniętej grupy na Facebooku oraz dyskutować z innymi kursantami. Co więcej, dostanie on także zestaw motywujących tapet na komputer i nieograniczony dostęp do wszystkich udostępnionych materiałów (wersji audio lub transkrypcji tekstowej), aby w przyszłości w razie potrzeby móc do nich wrócić.

Wierzę, że kurs jest dobrym krokiem w kierunku edukacji finansowej Polaków, a osobom, które żyją w stresie – pomoże odzyskać poczucie kontroli i bezpieczeństwa. Proces, przez który przeprowadzam, wymaga dużego zaangażowania, ale daje jednocześnie amunicję niezbędną na wojnie z długami – podkreśla Michał Szafrański.

Ocena: 4.30 (46 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%
avatar

Inne wpisy z tej kategorii

guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mateusz Górski
Mateusz Górski
8 lat temu

Jestem bardzo ciekawy ile osób odmieni swoje życie i skutecznie wykorzysta ten kurs do wyjścia z długów. Polacy nie są uczeni oszczędności, a Michał na pewno jest świetnym propagatorem racjonalnego podejścia do finansów.

Czekam na Wasze opinie o kursie i sam dziś zaczynam walkę ze swoimi długami!

Pozdro, Mateusz

Lena
Lena
8 lat temu

Mateuszu, właśnie się zarejestrowałam w kursie Pokonaj Swoje długi – Michała. Mam nadzieję, że dzięki niemu i własnej determinacji dam radę wyjść ze swojego nie małego zadłużenia :( . Michał i tak mi już bardzo pomógł swoim kursem o budżecie domowym. Liczę, że i tym razem będzie podobnie. Ma ogromną wiedzę i potrafi motywować ludzi.