star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Aż 1 200 zł premii z Pekao SA pomoże firmom

pracownicy w firmie

Początek roku będzie trudny dla wielu przedsiębiorców. Warto zatem wspomnieć o sporej premii, którą firmy mogą otrzymać od Pekao SA w ramach pakietu do konta firmowego.

Pierwszy kwartał nowego roku na pewno nie będzie należał do łatwych dla polskich przedsiębiorców. W tym kontekście chodzi nie tylko o zagrożenie związane z kolejną falą koronawirusa. Przedsiębiorcy narzekają również na zmiany podatkowe i podwyżki cen mediów. Dla wielu małych firm w tym trudnym okresie liczy się każda złotówka.

Właśnie dlatego opisujemy nową promocję Banku Pekao SA, w ramach której przedsiębiorca może otrzymać nawet 1 200 zł premii. Taka kwota w skali roku może mieć znaczenie z punktu widzenia wielu działalności gospodarczych.

Już samo założenie konta oznacza finansowy zastrzyk

Kwota 1 200 zł jako suma premii wypłacanych przez Pekao SA robi wrażenie, ale warto dokładniej sprawdzić, za co bank spod znaku żubra przyznaje premie swoim klientom. Lista nagród przewidzianych w ramach promocji „1 200 zł premii dla firm i 0 zł za konto i kartę” wygląda następująco:

  • 200 zł po rejestracji aktywnej działalności gospodarczej z pomocą Pekao24/PeoPay
  • 50 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes przez Internet
  • 200 zł za aktywność na nowym rachunku po spełnieniu następujących wymogów w ciągu trzech kolejnych miesięcy użytkowania Konta Przekorzystnego Biznes – jeden przelew na konto ZUS o wartości min. 300 zł/m-c, jedna płatność kartą na kwotę co najmniej 100 zł/m-c, a także jeden przelew inny niż do ZUS poprzez aplikację mobilną PeoPay o wartości min. 100 zł/m-c
  • 50 zł w związku z regularnymi wpływami na konto o wartości min. 5 000 zł miesięcznie (przez pierwsze 3 miesiące używania konta)
  • 100 zł jako nagroda za transakcje wymiany walut o wartości co najmniej 20 000 zł w ciągu 3 miesięcy użytkowania Konta Przekorzystnego Biznes
  • 200 zł za podpisanie umowy o terminal płatniczy i przyjęcie płatności wynoszących co najmniej 1 000 zł miesięcznie przez 3 miesiące począwszy od otwarcia konta
  • 100 zł po wykonaniu przelewów na Pekao SA Leasing przez 3 miesiące od otwarcia Konta Przekorzystnego Biznes (minimalna wartość przelewu na nowy leasing to 1 000 zł miesięcznie)
  • 100 zł, 200 zł lub 300 zł w zależności od wartości kredytu, pożyczki lub limitu z karty kredytowej wybranego w ciągu 3 miesięcy od otwarcia konta

Warto nadmienić, że z nowej promocji Banku Pekao SA są wyłączeni tylko przedsiębiorcy, którzy w dniu lub dniach przypadających pomiędzy 1 grudnia 2020 r. oraz 31 grudnia 2021 r. posiadali w tym banku albo Idea Banku rachunek rozliczeniowy dla firm. Opisywana promocja trwa do 31 marca 2022 r. Koniec marca 2022 r. to graniczny termin przystąpienia do promocji.

Przez rok klient Pekao SA nie płaci za konto oraz kartę …

Powyższe informacje mówią jasno, że nawet samo założenie Konta Przekorzystnego Biznes z Pekao SA oraz spełnienie warunków dotyczących wpływów i aktywności zapewnia spory zastrzyk finansowy. Warto dodać, że opisywana promocja „1 200 zł premii dla firm i 0 zł za konto i kartę”, zgodnie ze swoją nazwą nie ogranicza się do wypłaty premii.

Niezależnie od spełnienia warunków do wypłaty nagród pieniężnych, uczestnik nowej promocji Pekao SA przez kolejne 12 miesięcy kalendarzowych bezwarunkowo nie zapłaci za prowadzenie Konta Przekorzystnego Biznes i obsługę powiązanej karty debetowej. Natomiast przelewy mobilne będą bezwarunkowo darmowe nawet po upływie rocznego okresu promocji.  

Otwórz konto firmowe w Pekao

Advertisement

Ocena: 5.00 (1 głos)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%

Inne wpisy z tej kategorii

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments