star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Firmy teraz szybciej pożyczą gotówkę w Pekao SA

Firmy teraz szybciej pożyczą gotówkę w Pekao SA

Artykuł aktualny na dzień: 16 grudnia 2021 r.

Banki konkurują o przedsiębiorców potrzebujących wsparcia, kusząc ich niskimi kosztami i łatwym dostępem do środków. Pekao SA teraz pożycza środki pieniężne firmom znacznie szybciej i bez prowizji!

O zatorach płatniczych mówiło się więcej w pierwszej fazie pandemii koronawirusa. Poprawa sytuacji gospodarczej może sugerować, że wspomniany problem nie jest już tak bardzo widoczny. Niestety, najnowsze sygnały wskazują, że sytuacja wygląda gorzej niż można by sądzić. Terminowość płatności pomiędzy firmami może pogorszyć fakt, że rosną koszty prowadzenia działalności gospodarczej (związane m.in. z dostawą mediów).

Na szczęście, widzimy też, że banki mocno konkurują o zainteresowanie przedsiębiorców potrzebujących kredytu na bieżące wydatki. Dobry przykład stanowi Pekao SA. Bank spod znaku żubra wprowadził niedawno nową promocję, którą postanowiliśmy omówić.

Do wyboru jest kredyt lub limit bez prowizji

Po sprawdzeniu oferty rynkowej można stwierdzić, że kredyty firmowe bez prowizji to nadal rzadkość. Właśnie dlatego nowa promocja Pekao zasługuje na szczególną uwagę. W jej ramach Pekao proponuje zabezpieczoną gwarancją Pożyczkę Przekorzystną Biznes oraz kredyt Biznes Limit ze stawką prowizji przygotowawczej wynoszącą 0%. Wspomniana pożyczka bez prowizji to typowy kredyt gotówkowy dla przedsiębiorców, podczas gdy Biznes Limit jest odnawialnym kredytem w rachunku bieżącym.

W przypadku obydwu wspomnianych produktów bankowych, możliwe jest sfinansowanie przez bank dowolnych bieżących wydatków związanych z działalnością firmy. Pożyczka Przekorzystna Biznes mimo niskiego łącznego kosztu nie jest powiązana z kontem i dlatego nie wymaga otwierania dodatkowego rachunku w Pekao.

Kredyt Biznes Limit zachęca natomiast możliwością elastycznej spłaty zadłużenia. Każda taka spłata powoduje odnowienie przyznanego limitu. Obydwa promocyjne kredyty bez prowizji są atrakcyjne kosztowo, więc wybór jednego z nich zależy od preferencji klienta.

Pekao może wypłacić środki w ciągu 1 dnia

Przy okazji promocji dotyczącej zerowej prowizji przygotowawczej, Pekao SA poinformowało również o nowej procedurze kredytowej. Z punktu widzenia klienta, najważniejszą zmianą jest to, że pieniądze można teraz otrzymać szybciej.

Bank deklaruje, że decyzja kredytowa może zostać podjęta w ciągu 45 minut. Właśnie dlatego wypłata środków jeszcze tego samego dnia nie należy do rzadkości. Tak szybkie tempo wykonywania przelewu na konto przedsiębiorcy jest ważne, bo mówimy przecież o pieniądzach potrzebnych na bieżące wydatki.

Przedsiębiorca sam może przyspieszyć proces wnioskowania o potrzebne środki. W tym celu, należy wypełnić bezpieczny formularz internetowy. Osoba zainteresowana finansowaniem działalności firmy, podaje między innymi jej NIP, swoje personalia oraz preferowany rodzaj kredytu. Doradca z Pekao SA w rozmowie z przedsiębiorcą zapewne zwróci uwagę na możliwość skorzystania z promocyjnej oferty terminalu płatniczego. Pekao SA oferuje obecnie zwolnienie z opłat za dzierżawę takiego urządzenia trwające aż 18 miesięcy (12 miesięcy w ramach programu Polska Bezgotówkowa i kolejne 6 miesięcy gratis).

Advertisement

Ocena: 4.17 (6 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%

Inne wpisy z tej kategorii

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments