star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Eurobank. Pożyczka przez Internet

liczenie wydatków z paragonu z zakupów

Mimo, że Eurobank pod koniec 2019 roku został przejęty przez Bank Millennium, to jego oferta nadal wzbudza zainteresowanie. Dlaczego tak jest, co wyróżniało ofertę Eurobanku na tle innych banków oraz z jakich produktów możemy skorzystać teraz?

Charakterystyczne biało-czerwone logo, reklamy z Januszem Gajosem i Katarzyną Figurą oraz hasło “Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?”. Te elementy promocji Eurobanku z pewnością zapadły niejednemu z nas w pamięć. Eurobank to również pierwszy bank, który stworzył atrakcyjną kontrofertę dla pożyczek pozabankowych. Jak dużo z dokonań Eurobanku pozostało w Banku Millennium?

Czym jest Eurobank?

Euro Bank SA to bank komercyjny, który został stworzony w 1990 roku jako Bank Społem SA, zaś pod nazwą Euro Bank działał od 2003 roku. Oferował usługi finansowe wyłącznie osobom fizycznym, nie zaś jak większość banków również przedsiębiorstwom i organizacjom pozarządowym, czy innym osobom prawnym. Dzięki temu specjalizował się w kredytach hipotecznych i konsumpcyjnych, a także kartach kredytowych. 1 października 2019 roku został przejęty przez Bank Millennium.

Promocja Eurobank. Pożyczka przez internet

Eurobank to jeden z pierwszych banków, które wyszły z atrakcyjną kontrofertą wobec firm pożyczkowych. “Pożyczka z gwarancją niskiego oprocentowania” to jeden produktów, które w nieznacznie zmienionej formie przeszły do Banku Millennium. Pożyczka jest dostępna w dwóch wariantach: standardowym lub promocyjnym. W jej ramach można pożyczyć od 1000 zł do aż 150 tys. zł, a spłacać przez minimum 6, a maksimum 108 miesięcy (9 lat). Niska rata jest gwarantowana przez Gwarancję Niskiego Oprocentowania. Oznacza to, że jeśli w ciągu 30 dni po zawarciu umowy pożyczkowe znajdziemy tańszą ofertę dla tej samej kwoty i okresu kredytowania i przedstawimy ją wraz z pozytywną decyzję pożyczkową, to Bank Millennium obniży nasze oprocentowanie oraz zwróci różnicę już zapłaconych odsetek.

Porównaj tutaj oferty konkurencyjnych banków

Porównaj oferty łatwo dostępnych pożyczek na raty

Eurobank. Przegląd oferty produktowej 

Konto 360° za 0 zł

Konto osobiste 360° to rachunek bankowy, który możemy szybko i sprawnie obsługiwać za pomocą aplikacji mobilnej. Krajowe przelewy, Konto Oszczędnościowe oraz przelewy BLIK na numer telefonu są bezpłatne. Jeśli wpływy na konto wynoszą co najmniej 1000 zł miesięcznie oraz wykonamy przynajmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem, wówczas także prowadzenie konta oraz karta debetowa są bezpłatne.

Karta Mastercard Voyager – dla podróżujących

Dla osób, które często podróżują Bank Millennium przygotował ofertę Konta Walutowego oraz powiązanej z nim karty. Dzięki temu nie musimy przejmować się aktualnym kursem oraz kosztami przewalutowania. Wydanie karty oraz transakcje bezgotówkowe są bezpłatne, zaś miesięczna opłata za utrzymanie karty to 1 euro.

Limit w koncie osobistym

Dodatkowe środki na naszym koncie, które pozostają bezpłatne, jeśli korzystamy z nich krócej, niż 7 dni w miesiącu. RRSO limitu wynosi 7,46%, Bank nie pobiera prowizji za przyznanie limitu. Środki wpływające na konto w pierwszej kolejności zasilają limit.

Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny to jedna korzystna rata, zamiast wielu zobowiązań. Za udzielenie kredytu oraz wcześniejszą spłatę. Bank nie pobiera prowizji. Czas kredytowania wynosi od 3 do aż 30 lat.

Pożyczka gotówkowa Eurobank. Kto może dostać?

Z pożyczki mogą skorzystać osoby zatrudnione (umowa o pracę, umowa zlecenia lub umowa o dzieło), emeryci, renciści lub osoby pobierające świadczenie przedemerytalne. Z pożyczki można skorzystać zarówno przez internet, jak i korzystając z infolinii, czy udając się do jednej z placówek banku.

Wymagania wobec kredytobiorców

W celu weryfikacji stałego źródła dochodu należy przedstawić odpowiednie zaświadczenie o dochodach odpowiednie do rodzaju dochodu. Dla klientów wybranych banków (m.in. Alior Bank, ING Bank Śląski, mBank, PKO BP) istnieje możliwość zalogowania się na konto w czasie składania wniosku pożyczkowego. Dzięki temu Bank Millennium automatycznie pobierze historię transakcji oraz zweryfikuje dochód. Oprócz tego musimy spełnić kilka podstawowych warunków: 

  • posiadać pełną zdolność do czynności prawnych
  • posiadać dowód osobisty
  • mieć polskie obywatelstwo
  • posiadać stały adres zamieszkania na terenie Polski

Pożyczkobiorcą nie może być osoba, która złożyła wniosek o upadłość, wobec której toczy się postępowanie upadłościowe, lub która już ogłosiła upadłość konsumencką. 

Mocne i słabe strony oferty Eurobanku

Mocne strony:

  • stabilność – Bank Millennium to jeden z największych banków w Polsce, co daje gwarancję stabilności i profesjonalizmu w obsłudze klienta;
  • nowoczesność – oferta odzwierciedla potrzeby klientów, bank szybko odpowiada na zapotrzebowanie rynkowe, widać to zwłaszcza w przypadku coraz większego zaangażowania w rozwiązania cyfrowe;
  • dostępność – z oferty banku można korzystać przez internet, za pomocą infolinii lub w jednej z ponad 350 placówek w całym kraju. Oferta jest dostosowana do osób w różnym wieku: rodzice mogą założyć konto dla dziecka od dnia jego urodzenia, z pożyczek i innych produktów mogą korzystać także emeryci.

Słabe strony:

  • formalności – większa ilość formalności, niż w przypadku firm pożyczkowych;
  • zdolność kredytowa – z części oferty mogą skorzystać osoby o wysokiej zdolności kredytowej, która powinna być formalnie potwierdzona;

Opinie klientów Eurobank

“Jestem klientem tego banku od ponad 5 lat. W tym czasie wiele zmieniło się na lepsze. Pierwotnie miałem płatne konto ale dość szybko pojawiła się możliwość zmiany na rachunek bez opłat i taki mam do dziś. Do tego łatwy dostęp do kredytu (bez żadnych formalności). Z obsługi też jestem zadowolony. Polecam” – to jedna z wielu pozytywnych opinii na temat Banku Millennium, które można znaleźć w sieci. Klienci najczęściej chwalą aplikację mobilną, dostępność i szeroką ofertę produktów, a także wysoką jakość obsługi klienta.

Dane kontaktowe Eurobank

Eurobank przeszedł fuzję z Bankiem Millennium, co oznacza że wszystkie siedziby, a także adresy stron internetowych zostały połączane z tym bankiem. Aby skorzystać z opisanych powyżej produktów, należy wejść na stronę banku lub skontaktować się z jednym z oddziałów Banku Millennium.

Nie ma jeszcze głosów
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%
avatar

Inne wpisy z tej kategorii

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments