star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Dlaczego warto założyć firmę razem z Pekao S.A.?

grupa ludzi podczas pracy w biurze

Założenie firmy przez Internet to bardzo wygodne rozwiązanie. Wyjaśniamy, dlaczego warto zrobić to z pomocą banku Pekao S.A..

Okres pandemii to bardzo specyficzny czas dla krajowych firm. Wielu przedsiębiorców działających np. w branży turystycznej, rozrywkowej, gastronomicznej oraz fitness mocno odczuło wprowadzone restrykcje sanitarne. Z drugiej strony, pojawiły się nowe możliwości zarobku związane np. z rozwojem handlu internetowego i usług w trybie zdalnym. Dlatego obecnie mamy dobry czas na zakładanie firm przez osoby posiadające dobry pomysł na biznes. Oprócz takiego pomysłu, bardzo ważne są również prawne ramy przyszłej działalności. Osoby zainteresowane otwarciem firmy, na pewno powinny rozważyć propozycję Pekao S.A.. Wspomniany bank oferuje m.in. szybką rejestrację działalności gospodarczej poprzez bankowość internetową i wysoką premię dla przedsiębiorców.

Profil zaufany w Banku Pekao przyda się później

Założenie firmy razem z Bankiem Pekao S.A. wydaje się dobrym rozwiązaniem nie tylko dlatego, że odpowiedni wniosek w bankowości internetowej jest przejrzysty i łatwy do wypełnienia. Warto wiedzieć, że taka rejestracja działalności będzie zatwierdzana przy pomocy wcześniej stworzonego profilu zaufanego w Pekao. Wspomniany profil to bardzo użyteczne rozwiązanie, które umożliwia zalogowanie się do wielu usług publicznych online (między innymi platformy ePUAP). Profil zaufany przyda się zarówno przedsiębiorcy, jak i obywatelowi nieprowadzącemu działalności gospodarczej. Przy pomocy takiego profilu można bowiem składać przez Internet różne wnioski urzędowe. Warto dodać, że Pekao jest jednym z siedmiu dużych banków, które umożliwiają zalogowanie się do platformy ePUAP przy pomocy profilu zaufanego.

Na nowego przedsiębiorcę czeka nawet 1 200 zł…

Spora premia wydaje się kolejną zachętą do zarejestrowania firmy razem z Pekao S.A.. Ten bank spod znaku żubra do końca czerwca 2021 r. oferuje promocję, w ramach której można otrzymać do 1 200 zł premii. Nagroda (100 zł) za rejestrację działalności gospodarczej  w bankowości elektronicznej Pekao24 i założenie konta firmowego to tylko początek. Przedsiębiorca może otrzymać również następujące premie:

  • dodatkowe 50 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes przez Internet
  • 100 zł jako nagrodę za aktywność na nowym koncie (warunki do spełnienia w ciągu 3 miesięcy: przelew do ZUS na kwotę min. 100 zł/m-c, zapłata kartą o wartości min. 100 zł/m-c i jeden przelew inny niż do ZUS na kwotę min. 100 zł/m-c przez aplikację mobilną PeoPay)
  • 50 zł po otrzymaniu regularnych wpływów na konto o wartości min. 5000 zł miesięcznie przez 3 miesiące
  • 200 zł za transakcje wymiany walut
  • 100 zł jako premię za przelewy na Pekao Leasing
  • 200 zł za umowę o terminal płatniczy
  • do 400 zł po skorzystaniu z produktu kredytowego w Pekao (kredytu/pożyczki z gwarancją lub karty kredytowej)

Dodatkową zachętą na pewno jest roczne oraz bezwarunkowe zwolnienie z kosztów prowadzenia Konta Przekorzystnego Biznes i obsługi karty debetowej Visa Business. Za polecanie rachunków prywatnych i firmowych w Pekao można z kolei otrzymać zupełnie niezależną premię o wartości do 1 500 zł.

Otwórz konto Przekorzystne Biznes i odbierz nawet 1500 zł premii»

Ocena: 5.00 (1 głos)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%

Inne wpisy z tej kategorii

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments