star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Bocian Pożyczki. Mamy podobne oferty!

spotkanie z doradcą pożyczkowym

W dobie Internetu większość firm zajmujących się udzielaniem pożyczek pozabankowych umożliwia swoim klientom złożenie wniosku online. Nie oznacza to wcale, że na popularności tracą tzw. pożyczki domowe, które pojawiły się na rynku o wiele wcześniej. Jednym z podmiotów, które ciągle z powodzeniem ich udzielają jest EVEREST FINANSE S.A. – właściciel firmy Bocian Pożyczki. Czy można gdzieś znaleźć podobną ofertę i  otrzymać pieniądze bez konieczności korzystania z sieci?

Siedziba Bocian Pożyczki mieści się w Poznaniu, a sama firma działa w wielu miejscach w Polsce za pośrednictwem rozwiniętej sieci agencyjnej, udzielając pożyczek zarówno osobom fizycznym, jak i przedsiębiorcom.

Oferta firmy Bocian Pożyczki

Aby otrzymać z Bocian Pożyczki trzeba:

  • posiadać polskie obywatelstwo,
  • posiadać ważny dowód osobisty,
  • być w wieku 18-74 lata,
  • posiadać zaświadczenie dokumentujące stałe źródło dochodu (wynagrodzenie, emerytura, renta)
  • pokazać doradcy klienta tytuł własności lokalu, umowę najmu lub rachunek wystawiony na swoje dane personalne i adresowe,
  • jeśli jesteś rolnikiem, musisz dodatkowo pokazać do wglądu akt własności ziemi i 3 ostatnie odcinki z KRUS-u,

Najniższa kwota finansowego wsparcia, o jakie można ubiegać się w Bocian Pożyczki, to 600 złotych. Nowi klienci muszą spłacić zadłużenie w ciągu 35 tygodni, z kolei Ci, którzy pożyczają od firmy po raz kolejny, mają do dyspozycji dwie dodatkowe opcje: 44 i 52 tygodnie. Dodatkowo stali klienci mogą liczyć na bardziej elastyczne warunki spłaty.

Które firmy mają podobną ofertę do Bocian Pożyczki?

Na rynku istnieje kilka firm, których oferta jest zbliżona do tej proponowanej klientom przez Bocian Pożyczki. Łączy je przede wszystkim osoba doradcy, który odwiedza potencjalnych pożyczkobiorców w ich domach i wypełnia wniosek pożyczkowy, opierając się na otrzymanych informacjach.

Provident

Provident to  bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm pożyczkowych na rynku. Oferuje klientom całą gamę pożyczek dostosowaną do ich potrzeb i możliwości, m.in. udostępnia im „wakacje od spłaty”, wariant otrzymania pożyczki w gotówce zamiast w formie tradycyjnego przelewu oraz „domową” obsługę zadłużenia polegającą na spłacaniu go bezpośrednio u doradcy klienta, który zapuka do drzwi  we wcześniej umówionym terminie.

Pożyczasz 5 000
od 300 zł do 15000 zł
Okres 24 mies.
od 3 do 36 mies.
Rata 284,24 zł/mies.
Koszt 1 821,76
RRSO: 37,10%

Profi Credit

Tutaj co prawda doradca nie odwiedzi Cię w domu, jednak cały proces odbywa się przez telefon. Po tym, jak skontaktujesz się z firmą i zostawisz swój numer, oddzwoni do Ciebie doradca, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces składania wniosku, a potem poinformuje o tym, czy pożyczka została przyznana. W Profi Credit możesz pożyczyć od 1000 do 25 000 złotych. Termin spłaty i wysokość rat są ustalane indywidualnie i w dużej mierze zależą od wysokości pożyczonej kwoty.

Wbrew pozorom wielu klientów nadal chętnie korzysta z pożyczek domowych. Nie mają one wiele wspólnego z tradycyjnymi chwilówkami – dłuższy termin spłaty dodatkowo zwiększa ich koszty, ale jednocześnie umożliwia wnioskowanie o wyższe kwoty. Niektórzy cenią sobie również bezpośredni kontakt „twarzą w twarz” z doradcą i nie przekonuje ich łączenie finansów i nowych technologii.(ab)

Pożyczasz 3 000
od 1000 zł do 25000 zł
Okres 36 mies.
od 24 do 36 mies.
Rata 185 zł/mies.
Koszt 3 660
RRSO: 82,61%

Ocena: 4.19 (150 głosów)
avatar
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1000 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%

Inne wpisy z tej kategorii

0 0
Article Rating
guest
0 komentarzy