star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check
smutna dziewczyna

Jak wyjść z pętli chwilówek?

Z jednej strony szybkie pożyczki to bardzo wygodny sposób na uzyskanie błyskawicznej gotówki, z drugiej – pieniądze dostępne niemal na wyciągnięcie ręki często obarczone są ryzykiem narastających zadłużeń. Niestety gros pożyczkobiorców korzystających z popularnych chwilówek wpada w spiralę długów, z której ciężko się wydostać.

ludzie zaciągający tanią pożyczkę

Tanie pożyczki pozabankowe. Polecane oferty

Tanie pożyczki pozabankowe to świetna okazja, aby łatwo i szybko podreperować domowy budżet, nie ponosząc przy tym dotkliwych kosztów zadłużenia. Znalezienie firmy, która oferuje natychmiastową gotówkę, jest bardzo proste, lepiej jednak nie decydować się na pierwszą lepszą propozycję.

kobieta z telefonem i plikiem banknotów

Pożyczki przez telefon. Tutaj je weźmiesz!

Pożyczki przez telefon to jeden ze sposobów na szybkie podreperowanie domowego budżetu lub sfinansowanie bieżących potrzeb. Mało formalności i duża dostępność to zalety tego rodzaju pożyczki, ale dzisiaj zastanowimy się także nad jej wadami i sprawdzimy, na co zwrócić uwagę przed skorzystaniem z takich ofert.

zawarcie umowy pożyczki

Czy pożyczkodawca może odstąpić od umowy pożyczki?

Firmy pożyczkowe, w przeciwieństwie do banków, stawiają swoim klientom niewielkie wymagania i ograniczają niezbędne formalności do minimum. Nie oznacza to jednak, że pożyczkobiorca powinien korzystać z tego typu produktów finansowych zupełnie beztrosko, bo nierozsądne zaciągnięcie długu może skończyć się wypowiedzeniem umowy pożyczki przez wierzyciela.

Czerwona Skarbonka. Opinie i dane firmy

Czerwona Skarbonka. Opinie i dane firmy

Łatwe porównanie wielu ofert pożyczek pozabankowych a także innych produktów finansowych w jednym miejscu – to główne zadanie dostępnych w internecie serwisów, rankingów i porównywarek. Czerwona Skarbonka to jedna z nich. Sprawdzamy jak działa. Spis treści: Czym jest Czerwona Skarbonka?Jak działa Czerwona Skarbonka?Co sprawdzisz dzięki porównywarce?Czerwona Skarbonka – opinie o firmieCzerwona Skarbonka – dane firmyPodsumowanieWarto […]