star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

W Pekao darmowy terminal to nie wszystko

płatność kartą przy użyciu terminala płatniczego

Zwolnienie z opłat za dzierżawę terminalu płatniczego przez 18 miesięcy to z pewnością spory atut. Jeden z krajowych banków proponuje jeszcze więcej.  

Program Polska Bezgotówkowa nie zwalnia i bije kolejne rekordy. Niedawno na jego stronie internetowej pojawiła się informacja mówiąca o tym, że terminale na preferencyjnych warunkach posiada już 250 000 przedsiębiorców. Na tempo rozwoju wspomnianego programu pozytywnie wpływa fakt, że dołączyły do niego największe krajowe banki. Najlepszym przykładem jest Bank Pekao, którego pozycja rynkowa wynika m.in. z dużej liczby klientów firmowych (w tym mikrofirm). Pekao przedsiębiorcom potrzebującym terminalu oferuje dużo lepsze warunki jego dzierżawy niż minimum wynikające z programu Polska Bezgotówkowa. Dodatkowym atutem propozycji Pekao jest możliwa do uzyskania premia (1100 zł za aktywność oraz 1500 zł w programie poleceń).

Pekao przez 6 miesięcy samo płaci za terminal

Na wstępie warto przypomnieć, że program Polska Bezgotówkowa zapewnia roczne zwolnienie z opłaty za dzierżawę terminalu płatniczego i prowizji za przyjmowanie płatności kartami. Wszystkie banki uczestniczące w opisywanym programie muszą zapewnić co najmniej takie korzyści dla przedsiębiorców. Okazuje się jednak, że część instytucji proponujących rachunki firmowe, sama „dokłada” do swojej oferty dodatkowe preferencje. Przykład stanowi propozycja Pekao dotycząca Konta Przekorzystnego Biznes z premią nawet 1100 zł i programem poleceń.

Zanim opiszemy premie i bonusy, najpierw warto jednak przedstawić warunki dzierżawy terminalu od Pekao w ramach programu Polska Bezgotówkowa. Mianowicie bank z żubrem w logo zapewnia zwolnienie z opłaty za dzierżawę urządzenia płatniczego przez 18 miesięcy. Tym samym, Pekao przez 6 miesięcy samo pokrywa miesięczną opłatę za terminal. To spory atut, bo w kilku innych bankach podobne zwolnienie trwa tylko 12 miesięcy. Dowiedz się więcej na temat tej oferty >>

Przedsiębiorca łatwo może otrzymać np. 600 zł  

Poziom premii proponowanych przez Pekao również sprawia, że oferta wspomnianego banku wyróżnia się na rynku. Klient tej instytucji za samo założenie Konta Przekorzystnego Biznes i niewielką aktywność na nim otrzyma 300 zł. Mówiąc o niewielkiej aktywności, mamy na myśli przelewy do ZUS-u na kwotę co najmniej 100 zł/m-c przez 3 miesiące, minimum jedną transakcję bezgotówkową o wartości przynajmniej 50 zł (w ciągu 3 miesięcy) oraz zlecenie poprzez aplikację mobilną innego przelewu wynoszącego min. 200 zł (również w terminie trzymiesięcznym).

Posiadacz nowego terminalu od Pekao łatwo uzyska następne 200 zł, jeśli wpłaty „kartowe” od klientów wyniosą min. 500 zł miesięcznie przez 3 miesiące. Dodatkowo osoby, które nie maja jeszcze firmy, a założą ją w Pekao, dostana dodatkowo jeszcze 100 zł. Jedno polecenie konta krewnemu lub znajomemu pozwala zwiększyć premię o 100 zł (na przykład do 600 zł). W programie poleceń można zarobić do 1500 zł (15 poleceń x 100 zł każde). Jeżeli natomiast chodzi o inne premie za aktywność, to Pekao proponuje 200 zł za transakcje walutowe oraz 300 zł dla przedsiębiorców korzystających z preferencyjnego kredytu lub karty kredytowej. 

Advertisement
Ocena: 4.00 (1 głos)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%

Inne wpisy z tej kategorii

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments