star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Pożyczam i wygrywam! Korzystna promocja Smart Pożyczki

wręczanie świątecznych prezentów

Święta to czas wręczania prezentów, dlatego Smart Pożyczka pomyślała o swoich klientach i stworzyła atrakcyjny konkurs. Wystarczy wziąć pożyczkę, złożyć oryginalne życzenia i czekać na nagrody. Proste? Oto szczegóły grudniowej promocji.

Podczas świątecznych przygotowań domowy budżet zawsze czeka sporo wydatków. Trzeba kupić składniki niezbędne do przygotowywania tradycyjnych dwunastu potraw oraz obowiązkowe dekoracje, które umilą ten wyjątkowy czas.

Poza sprawieniem choinki pod sam sufit, należy też pomyśleć o tym, co się pod nią znajdzie. Świąteczne prezenty zazwyczaj bywają największym wydatkiem. Pojedynczy upominek kosztuje od 100 do 200 złotych, a przecież tę kwotę należy jeszcze przemnożyć przez liczbę wszystkich bliskich.

To wszystko sprawia, że dla niektórych najlepszym rozwiązaniem tej kłopotliwej finansowo sytuacji wydaje się wzięcie szybkiej pożyczki do 3000 złotych. Coraz częściej w grudniu zaczynają pojawiać się specjalne oferty, na których pożyczkobiorcy zyskują w dwójnasób. Otrzymują nie tylko pieniądze od ręki, ale także drobną premię. Tak też jest w przypadku promocji Smart Pożyczki.

Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%

Szczegóły konkursu “Kalendarz świąteczny”

Zasady promocji są bardzo proste. Wystarczy wykazać wolę do zaciągnięcia zobowiązania i wejść na stronę Smart Pożyczki. Już na głównej odsłonie pojawi się kalkulator pożyczkowy. Pierwsze zobowiązanie w tej firmie można wziąć na kwotę 3000 złotych. Co wydaje się wyjątkowo atrakcyjne, taka pożyczka nie jest obciążona żadnymi dodatkowymi opłatami. RRSO wynosi 0%, czyli trzeba spłacić tylko tyle, ile się pożyczyło!

Zobowiązanie zaciąga się na okres od 10 do 30 dni. Aby skorzystać z promocji, pożyczkę należy wziąć między 20 listopada a 23 grudnia 2019 roku, a następnie ją refinansować (zobowiązać się do zaciągnięcia nowego zobowiązania z przeznaczeniem na spłatę poprzedniego długu).

Gdy klient już zdecydował się na szybką pożyczkę przez Internet, pora dać szczęściu szansę i wziąć udział w konkursie. Codziennie wygrywa w nim aż 5 osób, więc szanse są spore.

Co jest nagrodą? Zwycięzcy otrzymują podarunkową e-kartę do salonów Empik o wartości 100 złotych. W sam raz na prezent dla bliskiej osoby, która marzy o książce Olgi Tokarczuk lub płycie z przebojami Natalii Nykiel. To wystarczająca kwota, aby sprawić radość mamie, tacie, rodzeństwu czy partnerowi.

Oprócz wzięcia pożyczki i jej refinansowania, jest jeszcze jeden konieczny warunek do spełnienia, aby znaleźć się w puli potencjalnych zwycięzców konkursu.

  • Należy wykazać się kreatywnością i wymyślić oryginalne życzenia świąteczne.
  • Mogą one przybrać formę rymowanki, zręcznie ułożonego limeryku lub po prostu być wyrazem nieskończonej wyobraźni twórczej.
  • Istnieje pełna dowolność w doborze słów, a najlepsze wersje świątecznych życzeń wybierze powołana przez organizatora komisja konkursowa.

Warto zatem wytężyć umysł, aby pokonać pozostałych pożyczkobiorców Smart Pożyczki i wygrać atrakcyjny prezent pod choinkę.

Najważniejsze zasady regulaminu

Wypada wspomnieć jeszcze o kilku najważniejszych zasadach zawartych w regulaminie konkursu.

  • Szansę na otrzymanie karty podarunkowej do salonów Empik mają wyłącznie klienci, którzy w terminie spłacili swoje pożyczki.
  • Powyższy warunek związany jest również z obowiązkiem przejścia pozytywnej weryfikacji i oceny zdolności kredytowej w zbiorach danych pożyczkodawcy i Biurach Informacji Gospodarczej.
  • W konkursie nie mogą brać udział pracownicy organizatora konkursu, a także najbliżsi członkowie ich rodziny.

Złożone życzenia świąteczne muszą być stworzone samodzielnie i nie naruszać praw autorskich. Organizator zastrzega sobie prawo do publikowania najciekawszych życzeń w mediach społecznościowych Smart Pożyczki.

Wyniki konkursu są sukcesywnie publikowane na stronie konkurs.smartpożyczka.pl, a zwycięzcy weekendowych edycji dowiedzą się o wygranej w każdy poniedziałek. Warto zatem spróbować swoich sił w poezji lub prozie i skorzystać z proponowanej przez pożyczkodawcę promocji.

Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Ocena: 4.25 (4 głosy)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 61,70
RRSO: 311,94%
avatar

Inne wpisy z tej kategorii

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments