star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Rynkowy lider również oferuje konto firmowe za 0 zł

ludzie siedzący razem i rozmawiający w miejscu pracy

Początkujący przedsiębiorcy zwykle chcą oszczędzać na kosztach usług bankowych. Bardzo ciekawą ofertę dla nich posiada największy polski bank.

Uruchomienie firmy często wiąże się z wieloma wydatkami i niskim poziomem przychodów na samym wstępie. Trudno się zatem dziwić, że większość początkujących przedsiębiorców szuka oszczędności dotyczących np. kosztu usług bankowych. Takie osoby powinny zastanowić się nad ofertą PKO Banku Polskiego. Lider rynku bankowego proponuje bowiem nowym firmom zwolnienie z kosztów prowadzenia PKO Konta dla Firmy. Po dokładniejszym sprawdzeniu oferty PKO BP okazuje się, że wspomniane zwolnienie to tylko jedna z zalet.

PKO pomaga firmom działającym krócej niż rok

Na wstępie warto doprecyzować, że zwolnienie z comiesięcznych kosztów obsługi PKO Konta Firmowego trwa pół roku i dotyczy firm prowadzących działalność krócej niż 12 miesięcy. Po zakończeniu okresu wspomnianego zwolnienia, darmowa obsługa PKO Konta Firmowego wcale nie jest trudna do utrzymania. Wystarczy otrzymać na to konto wpływy o łącznej wartości min. 2000 zł miesięcznie. Zwolnienie z opłaty za kartę wielowalutową do PKO Konta Firmowego jest natomiast możliwe jeśli klient wykona taką „debetówką” co najmniej pięć transakcji miesięcznie.

Kosztów unikną również przedsiębiorcy zlecający swoje przelewy firmowe w wygodnej aplikacji mobilnej IKO. Takie przelewy krajowe i SEPA są bowiem bezpłatne. Przedsiębiorca wybierający ofertę PKO BP nie zapłaci też za dziesięć pierwszych przelewów krajowych i SEPA (miesięcznie) w bankowości internetowej oraz za wpłaty we wpłatomatach swojego banku na sumę do 50 000 zł/miesiąc. Dowiedz się więcej tutaj »

Pomoc w założeniu firmy także jest darmowa…

Warto wspomnieć, że największy polski bank kusi początkujących przedsiębiorców również bezpłatną pomocą w założeniu firmy przez Internet. Osoby korzystające z takiej usługi chwalą m.in. wygodny wniosek rejestracyjny z intuicyjną wyszukiwarką kodów PKD, a także pomoc specjalistów doradzających w wyborze formy księgowości i rodzaju opodatkowania. Dzięki pomocy PKO BP, formalności związane z rejestracją działalności gospodarczej można załatwić online nawet w ciągu 2 godzin – 3 godzin.

Warto nadmienić, że nowa firma zaraz po rejestracji może otrzymać od PKO BP debet na koncie o wartości 1000 zł (z możliwością powiększenia). To spora pomoc w utrzymaniu płynności finansowej. Największy polski bank proponuje nowym przedsiębiorcom również darmowy terminal płatniczy w programie Polska Bezgotówkowa i takie usługi jak na przykład księgowość online, e-kantor oraz faktoring.

Ocena: 4.11 (9 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%

Inne wpisy z tej kategorii

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments