star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Rodzinne Pożyczki – nowa oferta na rynku pozabankowym

Rodzinne Pożyczki – nowa oferta na rynku pozabankowym

Rodzinne Pożyczki to nowa propozycja finansowania dostępna na rynku pozabankowym. Osobom pożyczającym po raz pierwszy firma udziela zobowiązań w kwocie od 300 zł do 3 000 zł na okres do 30 dni.

Rodzinne Pożyczki to nowa marka na rynku pożyczek krótkoterminowych, która koncentruje się na obsłudze klientów jakościowych tj. z dobrą historią kredytową (czasem każdy potrzebuje pożyczyć szybko i tanio pieniądze).

Tylko 139 zł kosztów od każdego pożyczonego 1.000 zł dla wspomnianych klientów jakościowych lub już od drugiej pożyczki. Nawet do 45 dni na spłatę pożyczki – spłata w dniu wypłaty gwarantuje naszym klientom poczucie komfortu i bezpieczeństwa (możesz spłacić swoją pożyczkę bez stresu w dniu, kiedy otrzymujesz pensję, emeryturę czy rentę).

Rodzinne Pożyczki zapewniają dyskrecję – Twoja pożyczka to wyłącznie Twoja sprawa.  Klientom, którym zależy na zachowaniu w tajemnicy pożyczki przed mężem, partnerką (czasem chcemy zrobić komuś prezent), firma daje możliwość wyboru formy komunikacji.

Klient Rodzinnych Pożyczek powinien spełniać następujące kryteria:

  • regularne wpływy z wynagrodzenia, emerytury, renty itp. na rachunek bankowy,
  • brak znaczących zaległości w regulowaniu swoich zobowiązań, 
  • wiek od 19 do 71 lat,
  • polskie obywatelstwo,
  • adres zamieszkania na terenie RP,
  • rachunek w polskim banku,
  • aktywny numer telefonu komórkowego.

Rodzinne Pożyczki działają wyłącznie w internecie. Z tego względu proces wnioskowania o wsparcie finansowe tej firmie odbywa się online. Pożyczkodawca nie wymaga żadnych dodatkowych zastawów lub poręczeń, a wypłatę gotówki deklaruje już w ciągu piętnastu minut. 

Nowi klienci marki Rodzinne Pożyczki mogą pożyczyć od 300 zł do 3 000 zł na 30 dni. Osoby pożyczające w tej firmie po raz kolejny mogą natomiast złożyć wniosek nawet o 7 000 zł. Oferta rodzinnych pożyczek dostępna jest już w naszym rankingu na stronie głównej.

Ocena: 3.95 (19 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%
avatar

Inne wpisy z tej kategorii

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments