star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Provident pomaga pożyczkobiorcom podczas epidemii koronawirusa

Firma pożyczkowa

W związku z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 i ogłoszeniem stanu epidemicznego Provident Polska przypomina o udogodnieniach, z których w tych trudnych czasach mogą skorzystać ich klienci.

Firma Provident Polska już wcześniej oferowała udogodnienia dla klientów, którzy borykają się z trudnościami w związku ze spłatą zobowiązań pożyczkowych. Dzisiaj, kiedy sytuacja gospodarcza jest wyjątkowo trudna, warto o nich przypomnieć.

Okresowa przerwa w spłacie pożyczki

Pierwszym rozwiązaniem dla pożyczkobiorcy jest okresowa przerwa w spłacie pożyczki. Wniosek można złożyć nawet za pomocą infolinii (bez żadnej dokumentacji). Provident Polska odracza terminy spłaty do czterech rat tygodniowych bądź jednej raty miesięcznej.

Rozłożenie rat

Ci pożyczkobiorcy, którzy wykorzystali dostępne okresowe przerwy w spłacie, a dalej mają problemy ze spłatą zobowiązań – mogą liczyć na rozłożenie rat. Każdą taką sytuację ustala się indywidualnie z klientem. Uspokajamy – przy opóźnieniach w spłacie oraz wydłużeniach okresu spłaty pożyczki – nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty.

Provident pomaga również klientom, którzy chcą uniknąć sytuacji, gdy przejściowe problemy powodują wzrost zadłużenia. Gdy pożyczka jest spłacana w gotówce, Provident nie nalicza odsetek karnych, gdy klient zgłosi problem, że jego spłata opóźni się w okresie trwania pożyczki.

Ocena: 4.06 (5800 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%
avatar

Inne wpisy z tej kategorii

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments