star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Premia za terminal płatniczy – czy to możliwe?

płacenie kartą poprzez terminal płatniczy

Krajowi przedsiębiorcy postrzegają terminal płatniczy jako urządzenie, które generuje koszty. Warto jednak wiedzieć, że oprócz braku opłat za taki terminal możliwa jest premia.

Przez długi czas, koszty były główną barierą dla właścicieli małych firm, którzy myśleli o instalacji terminalu płatniczego. Sytuacja zmieniła się po administracyjnej obniżce opłat interchange. Do popularyzacji terminali płatniczych przyczynił się także program Polska Bezgotówkowa, dzięki któremu zostało zainstalowanych już ponad 300 000 urządzeń (m.in. w małych sklepach i punktach usługowych). Wspomniany program zapewnia przedsiębiorcy roczne korzystanie z terminalu za darmo. Banki mogą zaproponować dodatkowe korzyści. Warto wiedzieć, że posiadacz darmowego terminalu czasem otrzyma sporą premię. Wyjaśniamy, który bank oferuje taki bonus.

Klient Pekao z terminalem łatwo dostanie 200 zł

Warto wiedzieć, że drugi największy polski bank to instytucja, która pozwala połączyć korzyści dotyczące programu Polska Bezgotówkowa z premią za używanie terminalu płatniczego. Mowa o promocyjnej ofercie Konta Przekorzystnego Biznes z Pekao. Klient Pekao, który otrzyma na terminal co najmniej 500 zł miesięcznej zapłaty w ciągu pierwszych 3 miesięcy od uruchomienia tego urządzenia, będzie mógł liczyć na premię wynoszącą 200 zł. To całkiem spora kwota, którą nietrudno uzyskać, bo wymagany limit miesięcznych wpłat poprzez terminal jest niewielki.

Trzeba również podkreślić, że posiadacz Konta Przekorzystnego Biznes otrzymuje osiemnastomiesięczny okres zwolnienia z opłaty za terminal. To oznacza, że do standardowej oferty w ramach programu Polska Bezgotówkowa, Bank Pekao dołożył dodatkowe 6 miesięcy zwolnienia z opłaty miesięcznej za dzierżawę terminalu. Dowiedz się więcej »

Łączna wartość premii od Pekao wynosi 1000 zł  

Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, zainteresowane Kontem Przekorzystnym Biznes, powinny również wiedzieć, że ten rachunek zapewnia łączną premię za aktywność na poziomie nawet 1000 zł. Oprócz dwustuzłotowej nagrody za terminal, klient firmowy otrzyma również 300 zł po otwarciu wspomnianego rachunku przez Internet i spełnieniu prostych warunków aktywności. Pekao dodatkowo wypłaca też 200 zł za transakcje walutowe i 300 zł po skorzystaniu z oferty preferencyjnych kredytów lub podpisaniu umowy o kartę kredytową. W ramach innej promocji, można natomiast zarobić do 1500 zł na polecaniu kont z Pekao. Sprawdź szczegóły »

Advertisement
Ocena: 4.33 (9 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%

Inne wpisy z tej kategorii

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments