star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Nawet 3000 zł premii na koncie firmowym – to możliwe!

mężczyzna podczas pracy przy laptopie

Krajowe banki licytują się na wysokość premii oferowanych klientom firmowym prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą. Santander Bank Polska znów wyprzedził konkurentów i pobił kolejny rekord.

Osoby zainteresowane ofertą kont firmowych zapewne wiedzą, że w przypadku takich rachunków promocje bywają szczególnie ciekawe. Widać mocną konkurencję pomiędzy bankami, które chcą pozyskać przedsiębiorców jako nowych klientów. Dobrym sposobem na przyciągnięcie firm do banku jest oczywiście oferowanie różnego rodzaju premii. Nagrody o łącznej wartości np. 200 zł nie robią już na nikim szczególnego wrażenia. Najlepsza oferta dotycząca premii dla firm ma bowiem wartość do 3000 zł. Właśnie tyle oferuje osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą Santander Bank Polska dla firm które wybiorą Konto Firmowe Godne Polecenia. Postanowiliśmy przedstawić zasady tej nowej oferty.

Łatwo można otrzymać 2000 zł na internetową reklamę

Opis trzytysięcznej premii proponowanej przez Santander Bank Polska, warto rozpocząć od korzyści dotyczących reklamy online. Wspomniany bank we współpracy z popularnym portalem ogłoszeniowym Sprzedajemy.pl, proponuje bowiem przedsiębiorcom nawet 2000 zł do wykorzystania na promowanie swoich usług i produktów w sieci. Pierwsze 1000 zł na wykupienie ogłoszeń (w połączeniu z trzema miesiącami Konta PRO za darmo) można otrzymać po otwarciu konta PRO na stronie Sprzedajemy.pl. Co ważne, wspomniane Konto PRO ze Sprzedajemy.pl zapewnia przedsiębiorcom bezprowizyjną sprzedaż oraz lepszą widoczność w sieci. Tutaj poznasz szczegóły tej oferty >>

Dodatkowo Klienci Santander Banku Polska po wpisaniu kodu promocyjnego otrzymają kolejne 1000 zł na promowanie swoich produktów i usług za pośrednictwem serwisu Sprzedajemy.pl. W ten sposób, po podsumowaniu wszystkich bonusów, kwota możliwa do wykorzystania na Sprzedajemy.pl rośnie do 200 zł miesięcznie (przez 10 miesięcy). Taki darmowy budżet promocyjny na pewno przyniesie dobry efekt, bo stronę www.sprzedajemy.pl co miesiąc odwiedza około 10 mln osób. „Sprzedaż w internecie coraz szybciej się rozwija. Konkurencja staje się coraz większa, marketing staje się coraz droższy i dlatego warto promować swoje produkty i usługi w miejscu gdzie jest ruch. Dla przedsiębiorcy stwarza to bardzo duży potencjał do pozyskania nowych klientów.” Powiedział Piotr Mieczkowski – Zarządzający Obszarem Digital SME w Santander Bank Polska. Co więcej, Sprzedajemy.pl to serwis z największą społecznością na Facebook.pl. Portal Sprzedajemy.pl oferuje między innymi możliwość założenia swojego sklepu online dosłownie w kilka chwil.

Otrzymanie dodatkowego 1000 zł wcale nie jest trudne

Warto wiedzieć, że powiększenie swojej premii z 2000 zł do 3000 zł również nie jest trudne. Klienci Santander Banku Polska wciąż otrzymują bowiem 3% zwrotu za transakcje bezgotówkowe wykonane kartą debetową. Taka premia przyznawana przez pół roku na maksymalną wartość na poziomie do 150 zł miesięcznie. Firmy potrzebujące terminalu płatniczego, mogą liczyć na dodatkowe 100 zł premii. Jeśli Twoja firma kwalifikuje się także do programu Polska Bezgotówkowa, inna promocja Banku umożliwia zwolnienie z opłat za dzierżawę urządzenia płatniczego do 18 miesięcy i roczne przyjmowanie płatności bezgotówkowych bez prowizji. Firma wybierająca terminal mobilny, otrzyma go natomiast zupełnie za darmo.

Jeżeli uwzględnimy jeszcze dwuletnie zwolnienie z najważniejszych opłat i prowizji na Koncie Firmowym Godnym Polecenia w ramach „Promocji dla Przedsiębiorców V”, to faktyczna wartość możliwych do uzyskania korzyści będzie jeszcze większa. Po wyrażeniu zgód marketingowych posiadacz wspomnianego konta przez 2 lata nie zapłaci między innymi za prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej, standardowe przelewy online, pobieranie gotówki ze wszystkich bankomatów na świecie oraz pierwsze 10 przelewów natychmiastowych BlueCash w miesiącu. Dobre warunki świadczenia usług dodatkowych przez Santander Bank Polska też trzeba zaliczyć po stronie korzyści. Chodzi o następujące usługi: kredyt dla firm, leasing, eFaktoring, eWindykacja, eKsięgowość, eUmowy, prywatna opieka medyczna oraz Kantor Santander. 

Advertisement
Ocena: 4.00 (4 głosy)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 61,70
RRSO: 311,94%

Inne wpisy z tej kategorii

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments