star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Zamień kilka kredytów w jeden od Pekao

Zamień kilka kredytów w jeden od Pekao
Wiele osób płaci raty kilku kredytów, nie zastanawiając się nad możliwością jak można ułatwić sobie ich spłatę. Tymczasem można połączyć posiadane zobowiązania w jeden kredyt gotówkowy, aby obniżyć wysokość  rat i uwolnić środki w domowym budżecie. Warto sprawdzić, czy możesz płacić mniej z pożyczką konsolidacyjną od Pekao SA.

Sposób na wiele kredytów

Wiele osób jest przekonanych, że wiążę się to z wieloma formalnościami, koniecznością dostarczenia różnorodnych dokumentów. To błędne przekonanie. Chcąc skorzystać z konsolidacji zobowiązań wystarczy poddać się standardowemu badaniu zdolności i wiarygodności kredytowej.

Pożyczka konsolidacyjna od Pekao SA

Przenieś raty i miej z górki – takim hasłem swoją pożyczkę konsolidacyjną promuje bank Pekao SA. Zaletą oferty jest 0% prowizji od przenoszonych rat oraz 0% prowizji od dodatkowych środków na dowolny cel w wysokości 25% konsolidowanej kwoty. Oferta   jest dostępna do 31 maja 2022 r. Aby poznać jej szczegóły, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy i porozmawiać z konsultantem, który się z nami skontaktuje. Jeśli klient ma  konto w Pekao  i korzysta z usługi bankowości elektronicznej Pekao24 pożyczkę może wziąć bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć wniosek w serwisie internetowym Pekao24 lub na infolinii – poczekać na pozytywną decyzję kredytową, a umowę zaakceptować wygodnie w Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay. Nowi klienci złożą wniosek i podpiszą umową w wybranym oddziale Banku Pekao S.A.

Bonusy ułatwią decyzję. Czeka nawet 200 zł

Premia uzależniona jest od naszej aktywności. Za sam fakt założenia konta z kartą debetową metodą na selfie otrzymamy 50 zł. Potem można jeszcze zgarnąć 3 x 50 zł. Wystarczy w każdym z 3 miesięcy po otwarciu rachunku wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub aplikacją mobilną PeoPay. Brak aktywności w jednym z okresów nie pozbawia całej premii, ale sprawia, że będzie ona odpowiednio mniejsza. Nagroda może być jeszcze wyższa. Trwa bowiem akcja „Wiosenne przyspieszenie” dotycząca programu lojalnościowego Mastercard Bezcenne Chwile. Przystąpienie do niego, zarejestrowanie w nim karty Mastercard od Pekao oraz wykonanie nią w ciągu 30 dni od daty rejestracji transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 50 zł, oznacza otrzymanie 8000 punktów, które można wymienić na voucher zakupowy o wartości 100 zł. Za prowadzenie Konta Przekorzystnego bank nie pobiera opłat. Zawierając teraz umowę o pożyczkę konsolidacyjną w okresie spłaty zobowiązania nie będziemy płacili za kartę do konta i wypłatę nią ze wszystkich  bankomatów w Polsce.

Jak płacić mniej?

Nie warto zaprzątać sobie głowy wieloma terminami spłaty rat, i zastanawiać się, czy wystarczy pieniędzy na ich uregulowanie. Lepiej rozważyć skorzystania z pożyczki konsolidacyjnej, sprawdzić, czy możemy płacić mniej. Dodatkowym argumentem za skorzystaniem z pożyczki konsolidacyjnej w Pekao SA jest możliwość zdobycia atrakcyjnej premii w promocji Konta Przekorzystnego.Przekonaj się czy możesz płacić mniej z pożyczką konsolidacyjną w Pekao SA

Co to jest konsolidacja?

Konsolidacja kredytu, to zaciągnięcie jednej pożyczki na spłatę już posiadanych zobowiązań. Pożyczka konsolidacyjna umożliwia spłatę kredytów gotówkowych czy ratalnych, limitu karty kredytowej limitu w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym (tzw. debetu).

Jakie są koszty kredytu konsolidacyjnego?

Zaciągnięcie pożyczki konsolidacyjnej wiąże się samego typu kosztami, jakie występują przy innych pożyczkach. Jednak przy pożyczkach konsolidacyjnych kredytodawcy często stosują niższe oprocentowanie, dzięki czemu można zmniejszyć wysokość płaconych rat. Inne korzyści, to możliwość uzyskania dodatkowych środków na dowolny cel oraz ustalenie jednego, wygodnego terminu spłaty raty kredytowej. RRSO – rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 9,92% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 32 004 zł, pożyczka zaciągnięta na 62 miesiące, oprocentowanie zmienne 9,49% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 8 608,61 zł (w tym: odsetki 8 608,61 zł), całkowita kwota do zapłaty 40 612,61 zł, płatna w 61 ratach miesięcznych po 655,04 zł, 62. rata wyrównująca 655,17 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 32 004 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 27.01.2022 r.Przekonaj się czy możesz płacić mniej z pożyczką konsolidacyjną w Pekao SA
Ocena: 4.14 (74 głosy)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 61,70
RRSO: 311,94%

Inne wpisy z tej kategorii

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments