star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Zarządzanie portfelem z tym kontem będzie łatwiejsze!

logo citi handlowy

Epidemia koronawirusa to problem nie tylko dla ludzi o przeciętnych wynagrodzeniach, ale również dla wielu zamożnych Polaków. Takie osoby muszą zmierzyć się ze skutkami gorszej koniunktury. Może w tym pomóc konto ułatwiające zarządzanie finansami.

Fala zachorowań na koronawirusa już od dawna przestała być tylko kwestią stricte zdrowotną. Nawet osoby bliżej nie interesujące się gospodarką dobrze wiedzą, że nowy wirus spowodował spore ekonomiczne zmiany. Odczuwają je również zamożniejsi klienci banków (m.in. przedsiębiorcy). Okazuje się, że takie osoby mogą liczyć na pewną pomoc w obecnej sytuacji gospodarczej, która z całą pewnością nie należy do łatwych. Mowa o wsparciu, jakie zapewnia prestiżowe konto CitiGold. Postanowiliśmy wyjaśnić, dlaczego ten unikalny rachunek stanowi wsparcie dla przedsiębiorców oraz innych zamożnych osób w czasach koronawirusa i gorszej koniunktury gospodarczej.

Do konta CitiGold zachęca nie tylko premia 2 000 zł

Wspomniane konto CitiGold to przykład produktu finansowego, który dobrze odpowiada potrzebom zamożniejszych klientów banku (m.in. przedsiębiorców, specjalistów oraz przedstawicieli wolnych zawodów). Bank Handlowy w Warszawie (Citi Handlowy) jest instytucją, która ma duże doświadczenie w obsłudze wymagających klientów. Takie osoby w ramach konta CitiGold mogą liczyć między innymi na następujące bonusy i udogodnienia:

  • premię wynoszącą 1 000 zł w ramach oferty na powitanie (do wypłaty premii konieczne jest utrzymanie odpowiednio wysokiego salda na rachunkach przez dwa miesiące)
  • kolejną premię (1 000 zł) wypłacaną za każde skuteczne polecenie Klienta Citigold
  • darmową i profesjonalną usługę doradztwa inwestycyjnego
  • pomoc osobistego opiekuna, a także ekspertów specjalizujących się w działalności rynków kapitałowych oraz rynków walutowych, a także w kredytach hipotecznych, usługach maklerskich i ubezpieczeniach
  • dostęp do walut na wygodnych i atrakcyjnych cenowo warunkach (z kursami zbliżonymi do stawek oferowanych przez kantory internetowe)
  • wydanie Karty Citigold Lounge Pass, która upoważnia do dwóch bezpłatnych wizyt miesięcznie w salonikach Executive Lounge znajdujących się na największych polskich lotniskach – w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu i Katowicach (w takich salonikach można nieodpłatnie otrzymać np. przekąski, napoje oraz prasę, a także zrelaksować się przed podróżą)

Powyższe informacje sugerują, że możliwość otrzymania sporej premii, na pewno nie jest jedyną zaletą konta CitiGold. Kompleksowy charakter opisywanego konta sprawił, że zostało ono wysoko ocenione między innymi przez znany magazyn Forbes.

W trudnych czasach przyda się inwestycyjna pomoc

Konto CitiGold oferowane przez Bank Handlowy w Warszawie (Citi Handlowy), ze względu na swój pakiet doradztwa inwestycyjnego jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla zamożnych klientów, którzy w czasach zawirowań gospodarczych obawiają się o swój majątek. Wiele takich osób przed podjęciem decyzji o inwestowaniu, chciałoby się skonsultować ze specjalistą pomagającym w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Posiadacze konta CitiGold mogą liczyć na to, że porada inwestycyjna zawsze będzie profesjonalna i bezpłatna. Podjęcie trafnej decyzji stanie się łatwiejsze również dzięki dedykowanym analizom (dotyczącym np. rynków kapitałowych), które regularnie dostarczają eksperci Citi Handlowego. Mowa o osobach posiadających duże doświadczenie w zarządzaniu środkami należącymi do zamożnych klientów. Tacy zamożniejsi Polacy już od dawna chętnie korzystają z usług Citi Handlowego.

Nie ma jeszcze głosów
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 80,50
RRSO: 514,88%
Pożyczasz 500
od 500 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 80,70
RRSO: 517,46%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 80,72
RRSO: 520,80%

Inne wpisy z tej kategorii

Dodaj komentarz

avatar