star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Zarządzanie portfelem z tym kontem będzie łatwiejsze!

logo citi handlowy

Epidemia koronawirusa to problem nie tylko dla ludzi o przeciętnych wynagrodzeniach, ale również dla wielu zamożnych Polaków. Takie osoby muszą zmierzyć się ze skutkami gorszej koniunktury. Może w tym pomóc konto ułatwiające zarządzanie finansami.

Fala zachorowań na koronawirusa już od dawna przestała być tylko kwestią stricte zdrowotną. Nawet osoby bliżej nie interesujące się gospodarką dobrze wiedzą, że nowy wirus spowodował spore ekonomiczne zmiany. Odczuwają je również zamożniejsi klienci banków (m.in. przedsiębiorcy). Takie osoby mogą skorzystać z prestiżowej propozycji Citi Handlowy zapewniającej szereg przywilejów i korzyści. Mowa o wsparciu, jakie zapewnia prestiżowe konto Citigold. Postanowiliśmy wyjaśnić, dlaczego ten unikalny rachunek stanowi wsparcie dla przedsiębiorców oraz innych zamożnych osób w czasach koronawirusa i gorszej koniunktury gospodarczej.

Do konta Citigold zachęca nie tylko nagroda na powitanie 1 000 zł

Wspomniane konto Citigold to przykład produktu finansowego, który dobrze odpowiada potrzebom zamożniejszych klientów banku (m.in. przedsiębiorców, specjalistów oraz przedstawicieli wolnych zawodów). Citi Handlowy jest instytucją, która ma duże doświadczenie w obsłudze wymagających klientów. Takie osoby w ramach konta Citigold mogą liczyć między innymi na następujące bonusy i udogodnienia:

  • premię wynoszącą 1 000 zł w ramach oferty na powitanie (do wypłaty premii konieczne jest utrzymanie odpowiednio wysokiego salda na rachunkach przez dwa miesiące)
  • pomoc osobistego opiekuna, a także ekspertów specjalizujących się w działalności rynków kapitałowych oraz rynków walutowych, a także w kredytach hipotecznych, usługach maklerskich i ubezpieczeniach
  • dostęp do walut na wygodnych i atrakcyjnych cenowo warunkach (z kursami zbliżonymi do stawek oferowanych przez kantory internetowe)
  • wydanie Karty Citigold Lounge Pass, która upoważnia do dwóch bezpłatnych wizyt miesięcznie w salonikach Executive Lounge znajdujących się na największych polskich lotniskach – w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu i Katowicach (w takich salonikach można nieodpłatnie otrzymać np. przekąski, napoje oraz prasę, a także zrelaksować się przed podróżą)

Powyższe informacje sugerują, że możliwość otrzymania sporej premii, na pewno nie jest jedyną zaletą konta Citigold. Kompleksowy charakter opisywanego konta sprawił, że zostało ono wysoko ocenione między innymi przez znany magazyn Forbes. Dowiedz się więcej »

Możliwość zarządzania majątkiem przy pełnym wsparciu ekspertów

Konto Citigold oferowane przez Citi Handlowy jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla zamożnych klientów, którzy w czasach zawirowań gospodarczych obawiają się o swój majątek. Wiele takich osób przed podjęciem decyzji o tym jak zarządzać swoimi środkami, chciałoby się skonsultować ze specjalistą pomagającym w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Citi Handlowy ułatwia klientowi kompleksowe zarządzanie majątkiem w trudnych czasach (poprzez np.: dostęp do porady ekspertów, oferowanie materiałów o rynkach i inne rozwiązania). Podjęcie decyzji stanie się łatwiejsze również dzięki dedykowanym analizom (dotyczącym np. rynków kapitałowych), które regularnie dostarczają eksperci Citi Handlowy. Mowa o osobach posiadających duże doświadczenie w zarządzaniu środkami należącymi do zamożnych klientów. Tacy zamożniejsi Polacy już od dawna chętnie korzystają z usług Citi Handlowy. Sprawdź »

Advertisement

Ocena: 4.00 (27 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%

Inne wpisy z tej kategorii

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments