star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

HapiPożyczki oddadzą klientom część raty

firma pożyczkowa

Klienci HapiPożyczki.pl mogą teraz liczyć na częściowy zwrot spłaconej raty. Wyjaśniamy na czym dokładnie polega nowa promocja tego pożyczkodawcy. 

Oferta Hapipożyczki.pl należy do najlepszych na całym polskim rynku ratalnych pożyczek pozabankowych. Zachęca klientów między innymi niskimi kosztami i stopą RRSO, która bywa zbliżona do kredytów gotówkowych. Od niedawna istnieje kolejny powód do skorzystania z propozycji HapiPożyczki. Mowa o nowej promocji zapewniającej częściowy zwrot terminowo spłaconej raty. Ze względu na popularność Hapipożyczek, postanowiliśmy dokładnie wyjaśnić, jak działa najnowsza promocja tego pożyczkodawcy.

Nowa promocja trwa do końca kwietnia

Na stronie Hapipozyczki.pl znajdziemy regulamin promocji „Rata bardzo hapi”. Ten dokument powie nam więcej na temat zasad zwrotu rat. Wspomniana promocja trwa do 30 kwietnia 2020 r. i jest przeznaczona dla nowych klientów Hapipożyczek. Osoby, które aktualnie nie posiadają aktywnej umowy z pożyczkodawcą i zawrą umowę pożyczki w okresie promocyjnym (do 30 kwietnia 2020 r.) oraz nie odstąpią od umowy, będą mogły liczyć na zwrot części terminowo spłaconej raty. Do promocji można przystąpić jeden raz. Warto również dodać, że promocja „Rata bardzo hapi” nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi, które prowadzi właściciel Hapipożyczek, czyli firma IPF Polska Sp. z o.o..

Zwrot rat będzie trwał nawet 12 miesięcy

Z regulaminu opisywanej promocji możemy dowiedzieć się, że promocyjna premia wynosi 2% terminowo spłaconej raty. Pojedyncza (miesięczna) nagroda nie może być mniejsza od 1 zł. Klient HapiPożyczki, który w danym miesiącu nie dostał premii na wskutek nieterminowej spłaty zadłużenia, nie straci szansy na otrzymanie nagrody w kolejnych miesiącach.

Wypłata premii od HapiPożyczki będzie trwała maksymalnie przez:

  • okres równy liczbie rat pożyczki zaciągniętej na krócej niż 12 miesięcy
  • 12 miesięcy w przypadku pożyczek z okresem spłaty wynoszącym co najmniej jeden rok

Organizator promocji deklaruje, że każda miesięczna premia zostanie przekazana na rachunek bankowy klienta w ciągu 10 dni od momentu spłacenia kolejnej raty. Od takiej nagrody nie trzeba płacić podatku dochodowego. Przykładowa suma zwrotu kosztów pożyczki dla posiadacza rocznej chwilówki z ratą 500 zł to aż 120 zł.

Ocena: 4.20 (6669 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%
avatar

Inne wpisy z tej kategorii

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments